Bety.cz
Nastaviť ako domovskú stránku
sobota 16. decembra | meniny má  Albína
Prihlásiť | Nie ste registrovaná? Registrovať 

Veľkosť textu: AAA

Ako sa pripraviť na rozlúčku so slobodou?

Anketa

Ste vydatá?

Čo musíte urobiť ešte pred dámskou jazdou, na ktorej budete naposledy oficiálne nazývaná slečnou? Poradíme vám, ako vydržať celý večer vo forme!

Neplánované lúčenie so slobodou poznajú slovenské nevesty prevažne len z romantických zahraničných komédií. Našťastie! Nevesta má tesne pred svadbou hromadu starostí aj radostí so svadobnými prípravami, a tak skoro každá ocení vopred stanovený termín svojej rozlúčkovej párty. Čo by ste mali urobiť ešte pred jej začiatkom? Čítajte ďalej!

Nažehlite róby!

Nevyberajte si outfit pár minút pred odchodom. Akurát zbytočne spanikárite a bláznivo začnete s plačom vyhadzovať a preberať všetky kúsky zo skrine. Dobre, možno trochu preháňame! :-)

Oblečenie si aj napriek tomu nachystajte dostatočne dopredu. Môže vás prekvapiť nepríjemná škvrna, o ktorej ste nemali vôbec tušenie, a budete nútené improvizovať. A improvizácia nie je vážne pre každého príjemná záležitosť.

Navyše, príprava nastávajúcej nevesty by mala byť pre tento večer príjemnou a zábavnou záležitosťou, môžete to napríklad poňať ako skúšku nanečisto pre váš deň D.

Vyspite sa!

Či už večierok prebehne v divokom párty štýle alebo naopak, ponesie sa v pokojnom a formálnom duchu, v oboch prípadoch musíte byť nabitá poriadnou dávkou energie!

Deň pred večierkom neponocujte a doprajte si dostatočne dlhý spánok. Nedarí sa vám zaspať? Prebúdzali ste sa často počas noci? Potom si zdriemnite na 1-2 hodinky pred tým, než sa začnete na párty pripravovať.

Spánok určite nepodceňujte, tento večer sa od vás bude očakávať skvelá nálada i zábava. Mali by ste to byť práve vy, kto opustí podnik ako jedna z posledných. A zápalky vrazené do očí asi nebudú najšťastnejším riešením.

Vod (k) a vás spasí!

Zábava sa začína rozbiehať a než stačíte dopiť svoju malú dávku odvahy, pristane pred vami na stole ďalšia runda? Pozor, nezabudnite si strážiť tempo a majte neustále po ruke pohár s čistou vodou.

Po každom frťanovi povinne vypite najlepšie pol litra vody! Vyvarujete sa tak ranným nepríjemným bolestiam hlavy a navyše dlhšie vydržíte aj v priebehu večera. Alkohol totiž telo poriadne dehydratuje, na to vždy myslite!

Autor: Redakcia

Tlačiť Odoslať
 

 

najnovšie

Trópy vonku aj v byte. Čo urobiť, aby ste sa mohli v noci vyspať

Tiež máte počas dní, kedy sa teplota vyšplhá k tropickým hodnotám, problémy so spaním, pretože vaše telo v tej horúčave jednoducho nezaspí? Máme pre vás niekoľko tipov, ako si aj v letných nociach zaistiť dostatočnú porciu životodarného spánku!

Diéta s nízkym obsahom sacharidov pôsobí na mozog ako droga

Ak poznáte človeka, čo sa stravuje jedálničkom s vyradením sacharidov, možno ste si všimli, že dotyčný stále o svojej diéte hovorí. Niet divu, jeho mozog je v podobnom stave ako po požití extázy. Hoci sú sacharidy všeobecne veľmi atraktívna živina, keď sa ich obsah v strave zníži, mozog začne pociťovať eufóriu. Lenže všeobecne spaľovanie tukov namiesto cukrov nie je v dlhodobom meradle zdravé.

Zabudnite na váhu. Výsledky chudnutia overíte bez nej

Možno máte za sebou tohtoročné chudnutie do plaviek, možno ste sa zhadzovanie prebytočných kilogramov rozhodli nechať na leto. Ako zistiť, či sa vaša snaha vyplatila? Väčšina z nás jednoducho stúpi na váhu. Avšak existujú aj iné (a mnohokrát lepšie) spôsoby, ako sa presvedčiť, že zdravý režim, s ktorým ste začali, prináša ovocie!

Skoncujte konečne so sladením. Poďakuje vám postava aj mozog

Všetci vieme, že cukru by sme sa mali vyhýbať, ako len môžeme. Ale viete tiež prečo? Ako nám vlastne cukor škodí a prečo je okolo neho v poslednej dobe taký humbug?

REKLAMNÉ SPRÁVY
 

horoskopy

Nastaviť horoskopy

Baran

21. marca - 20. apríla

Oslavy jsou v plném proudu a vy jste obklopeni lidmi, na kterých vám skutečně záleží. Co víc si můžete přát. Konec roku jde do finále a vy ho přece oslavíte, jak se patří! Jen pozor, s alkoholem pozvolna, abyste nezmeškali novoroční ohňostroj.

PORADNE

Je pre vás ten pravý?

Na túto otázku odpovedá
Kartářka Lucie

Všetky poradne

anketa

Myslíte si, že máte v živote šťastie?
dieťa dňa

23.6.2017

Dnes ti to veľmi pristane moja :)

  • 5/5
Celkom 1
ďalšie

Tip na večeru


	Letný recept na slaný koláč z brokolice v kombinácii so syrom nikdy nesklame.

Brokolicový koláč

Celkový čas: 55min

Energie: 577 kJ

Cena: 2,68 EUR


	Veľmi rýchlo pripravená polievka zo zemiakov.

Jednoduchá zemiaková polievka

Celkový čas: 30min

Energie: 353 kJ

Cena: 2,15 EUR


	Recept na jednoduchý vyprážaný pór.

Vyprážaný pór

Celkový čas: 40min

Energie: 682 kJ

Cena: 3,05 EUR

Obsah Medzizenami.sk

Partneri Medzizenami.sk - Bety.cz (www.bety.cz) Svoje námety a pripomienky k obsahu internetového magazínu Medzizenami.sk posielajte na redakcia@medzizenami.sk, technické problémy na: podpora@bety.cz.
Kontakty na redakciu, obchodného a marketingového zástupcu nájdete tu.

Copyright © 2009-2017 Medzizenami.sk - všetky práva vyhradené