Bety.cz
Nastaviť ako domovskú stránku
piatok 23. júna | meniny má  Sidónia
Prihlásiť | Nie ste registrovaná? Registrovať 

Veľkosť textu: AAA

Ako sa pripraviť na rozlúčku so slobodou?

Anketa

Ste vydatá?

Čo musíte urobiť ešte pred dámskou jazdou, na ktorej budete naposledy oficiálne nazývaná slečnou? Poradíme vám, ako vydržať celý večer vo forme!

Neplánované lúčenie so slobodou poznajú slovenské nevesty prevažne len z romantických zahraničných komédií. Našťastie! Nevesta má tesne pred svadbou hromadu starostí aj radostí so svadobnými prípravami, a tak skoro každá ocení vopred stanovený termín svojej rozlúčkovej párty. Čo by ste mali urobiť ešte pred jej začiatkom? Čítajte ďalej!

Nažehlite róby!

Nevyberajte si outfit pár minút pred odchodom. Akurát zbytočne spanikárite a bláznivo začnete s plačom vyhadzovať a preberať všetky kúsky zo skrine. Dobre, možno trochu preháňame! :-)

Oblečenie si aj napriek tomu nachystajte dostatočne dopredu. Môže vás prekvapiť nepríjemná škvrna, o ktorej ste nemali vôbec tušenie, a budete nútené improvizovať. A improvizácia nie je vážne pre každého príjemná záležitosť.

Navyše, príprava nastávajúcej nevesty by mala byť pre tento večer príjemnou a zábavnou záležitosťou, môžete to napríklad poňať ako skúšku nanečisto pre váš deň D.

Vyspite sa!

Či už večierok prebehne v divokom párty štýle alebo naopak, ponesie sa v pokojnom a formálnom duchu, v oboch prípadoch musíte byť nabitá poriadnou dávkou energie!

Deň pred večierkom neponocujte a doprajte si dostatočne dlhý spánok. Nedarí sa vám zaspať? Prebúdzali ste sa často počas noci? Potom si zdriemnite na 1-2 hodinky pred tým, než sa začnete na párty pripravovať.

Spánok určite nepodceňujte, tento večer sa od vás bude očakávať skvelá nálada i zábava. Mali by ste to byť práve vy, kto opustí podnik ako jedna z posledných. A zápalky vrazené do očí asi nebudú najšťastnejším riešením.

Vod (k) a vás spasí!

Zábava sa začína rozbiehať a než stačíte dopiť svoju malú dávku odvahy, pristane pred vami na stole ďalšia runda? Pozor, nezabudnite si strážiť tempo a majte neustále po ruke pohár s čistou vodou.

Po každom frťanovi povinne vypite najlepšie pol litra vody! Vyvarujete sa tak ranným nepríjemným bolestiam hlavy a navyše dlhšie vydržíte aj v priebehu večera. Alkohol totiž telo poriadne dehydratuje, na to vždy myslite!

Autor: Redakcia

Tlačiť Odoslať
 

 

najnovšie

Znamenia, že by ste mali zlepšiť svoj pitný režim

Hoci je pitný režim pre naše telo dôležitý bez ohľadu na ročné obdobie, je jasné, že v teplejších dňoch mu venujeme väčšiu pozornosť. Avšak aj keď sa snažíme, môže sa stať, že svojmu organizmu nedodávame toľko tekutín, koľko skutočne potrebuje. Ako sa dlhodobá dehydratácia prejaví?

Dostatok vápnika a vitamínu D je prevenciou predčasnej menopauzy

Vápnik a vitamín D sú živiny nevyhnutné pre zdravie kostí a rad fyziologických a hormonálnych funkcií v tele. Vedci z Harvardovej univerzity ale v tridsaťročnom sledovaní 120 tisíc žien preukázali, že pravidelný dostatočný príjem vápnika a dostatočná hladina vitamínu D sú prevenciou predčasnej menopauzy. Jedným z najbohatších zdrojov tohto minerálu je mak. Najlepším zdrojom vitamínu D je slnenie.

Oveľa lepšia ako biely jogurt je domáca kyslá kapusta

Zdravie črevnej mikroflóry sa ľudia snažia zlepšiť kvasenými mliečnymi výrobkami. Ale ak nejde o biele varianty bez sladidiel, ovocných zložiek, pridaných látok a s živou kultúrou, sú len zbytočne požitou kalóriou navyše. A oveľa účinnejšou a diétnejšou formou probiotík sú kvasené druhy zeleniny. Teda tie kvasené, ktoré nie sú konzervované (predovšetkým siričitanmi) a v ktorých je živá kultúra. Ideálna je domáca živá kyslá kapusta či zelenina kimči.

Rituály, ktoré vám navodia osviežujúci spánok

Asi nikoho neprekvapí, že to, čo robíme tesne pred odchodom do postele či bezprostredne pred spaním, rozhoduje o kvalite nášho spánku. A pretože väčšina z nás vie, čo pred spaním nerobiť, zameriame sa skôr na činnosti, ktoré nám pomôžu vplávať do ríše snov.

REKLAMNÉ SPRÁVY
 

horoskopy

Nastaviť horoskopy

Baran

21. marca - 20. apríla

Oslavy jsou v plném proudu a vy jste obklopeni lidmi, na kterých vám skutečně záleží. Co víc si můžete přát. Konec roku jde do finále a vy ho přece oslavíte, jak se patří! Jen pozor, s alkoholem pozvolna, abyste nezmeškali novoroční ohňostroj.

PORADNE

Je pre vás ten pravý?

Na túto otázku odpovedá
Kartářka Lucie

Všetky poradne

anketa

Myslíte si, že máte v živote šťastie?
dieťa dňa

23.6.2017

Dnes ti to veľmi pristane moja :)

  • 5/5
Celkom 1
ďalšie

Tip na večeru


	Kačacie hody - každý z nás ich už zažil a dlho na nich určite spomínal ako na úchvatný kulinársky zážitok. Vytvorte si netradičné kačacie hody napríklad na nedeľný obed s rodinou. Prinášame vám netradičný recept na kačaciu pochúťku.

Kačacie prsia so zelerom a Cranberry-pomarančovým chutney

Celkový čas: 35min

Energie: 371 kJ

Cena: 6,85 EUR


	Najlepšie sú na druhý deň! Takže ak máte čas a vydržíte nevyjedať, urobte si kotletky dopredu.

Zapečené kotlety

Celkový čas: 2h a 0min

Energie: 702 kJ

Cena: 5,23 EUR


	Rýchle, zdravé a chutné jedlo.

Cuketa plnená paradajkami a mozzarellou

Celkový čas: 45min

Energie: 411 kJ

Cena: 4,25 EUR

Obsah Medzizenami.sk

Partneri Medzizenami.sk - Bety.cz (www.bety.cz) Svoje námety a pripomienky k obsahu internetového magazínu Medzizenami.sk posielajte na redakcia@medzizenami.sk, technické problémy na: podpora@bety.cz.
Kontakty na redakciu, obchodného a marketingového zástupcu nájdete tu.

Copyright © 2009-2017 Medzizenami.sk - všetky práva vyhradené