Bety.cz
Nastaviť ako domovskú stránku
nedeľa 31. mája | meniny má  Petrana, Petronela
Prihlásiť | Nie ste registrovaná? Registrovať 

Veľkosť textu: AAA

Červená, modrá alebo ružová. Čo o vás prezradí obľúbená farba

Anketa

Aká farba vládne vášmu šatníku?

Zaujímavosti | 27. 7. 2017

Každý človek má nejakú obľúbenú farbu, teda takú, ktorej dáva prednosť pred ostatnými. Čo o vás hovorí, ak sa vám v šatníku zelená, obklopujete sa doplnkami v modrej alebo máte slabosť pre žltú?

Obľúbená farba toho o človeku dokáže veľa napovedať. Čo hovorí tá vaša o vás?

Červená

Ak dávate prednosť červenej farbe, ste silnou osobnosťou, ktorá miluje život a užíva si každý jeho okamih. Nechýba vám guráž, nebojíte sa nových výziev ani dobrodružstiev. Neznášate nudu, máte radi spoločnosť a radi sa zabávate. Občas riskujete viac, než je nutné, ale to vás nezastaví na ceste k dosiahnutiu cieľov. Nie je vám cudzia vášeň, nesnažíte sa skrývať svoje pocity.

Ružová

Máte slabosť pre farbu, ktorá sa v minulosti pripisovala len malým dievčatám? Potom ste dušou romantička. Ale pozor, to neznamená, že nepatríte medzi silné osobnosti, ktoré sú odkázané na pomoc druhých! Máte v sebe silnú ženskú stránku. Ste rada milovaná, ale aj rovnako silno dokážete milovať. Občas sa ťažko vyrovnávate s odmietnutím, ale vaša otvorenosť a úprimnosť vám hrajú do kariet.

Zelená

Máte radi pokoj, rovnováhu, túžite po vyrovnanosti. Neznášate nespravodlivosť a rad ľudí vás môže považovať za naivných. Vy sa ale len snažíte vidieť na všetkom a na všetkých to pozitívne. Nemáte radi veľké zmeny a občas ľuďom dôverujete viac, ako si zaslúžia. Ste citliví a len máločo vás vyvedie z pokoja. Ak sa ale rozhodnete za niečo bojovať, nepoľavíte.

Žltá

Táto farba je asociovaná so šťastím, radosťou a slobodou. A to sú veci, po ktorých v živote túžite. Ste bystrí, ale občas máte sklony k nezodpovednosti. Niekedy nedoťahujete veci do konca a očakávate takmer nemožné od seba i ostatných. Drieme vo vás silná kreatívna stránka, máte radi umenie. Ste pripravení kedykoľvek pomáhať ľuďom okolo seba. A viete, ako si užívať život, milujete spoločnosť a smiech!

Čierna

Nenosíte svoje city napísané na čele, nevyhľadávate pozornosť a nemáte problém tráviť čas osamote. Niektorí ľudia vás mylne považujú za príliš rezervovaných, vy však len nemilujete unáhlenosť a nevynášate rýchle súdy. V tom je vaša sila. Ste cieľavedomí, nemáte radi plytké reči ani sľuby. Ste silnou osobnosťou, ktorá sa nebojí veľkých výziev, ale nevrhá sa do nich bezhlavo.

Modrá

Ste citlivou osobnosťou, ktorá je schopná veľmi silných citov, ale neventiluje ich na počkanie. Nezdráhate sa komukoľvek podať pomocnú ruku, nebojíte sa zložitých úloh ani ťažkej práce. Nemeníte názory na počkanie, ste verní svojmu presvedčeniu, aj keď vás ostatní presviedčajú o opaku. Nie je vám cudzia cieľavedomosť. Ľudia sa vám radi zverujú, pretože vedia, že ich tajomstvo je u vás v bezpečí.

Autor: Nela Novotná

Tlačiť Odoslať
 

 

najnovšie

Červená, modrá alebo ružová. Čo o vás prezradí obľúbená farba

Zaujímavosti| 27. 7. 2017

Každý človek má nejakú obľúbenú farbu, teda takú, ktorej dáva prednosť pred ostatnými. Čo o vás hovorí, ak sa vám v šatníku zelená, obklopujete sa doplnkami v modrej alebo máte slabosť pre žltú?

Na žehlenie či spáleniny od slnka. Takéto využitie octu by ste nečakali

Zaujímavosti| 20. 7. 2017

Ocot sa stal vo väčšine domácností pomerne štandardným pomocníkom pri upratovaní, dezinfikovaní alebo praní. Ale to by ste túto šikovnú tekutinu podcenili, ak by ste jej potenciál nevyužívali aj na ďalšie veci. Kde všade vám dokáže pomôcť?

Pite a pribaľte slúchadlá. Nielen to vám pomôže prekonať dlhý let

Zaujímavosti| 25. 7. 2017

Je pred nami doba dovoleniek a s ňou aj doba cestovania. Ak sa tento rok chystáte do niektorej z exotických krajín, potom vás najskôr čaká niekoľko hodín v lietadle. Ako ich prežiť bez ujmy a v pohode?

Umierajúci ľudia sú prekvapivo veľmi šťastní

Zaujímavosti| 19. 7. 2017

Ľudia, ktorí umierajú, sú prekvapivo šťastnejší, než si myslia tí, pred ktorými smrť bezprostredne nestojí. Veľa ľudí očakáva, že smrť sprevádzajú úzkosti a umieranie je procesom nešťastným. Lenže v momente, keď človek smrti skutočne čelí a ostávajú mu hodiny do konca života, je prekvapivo pomerne šťastný.

REKLAMNÉ SPRÁVY
 

horoskopy

Nastaviť horoskopy

Baran

21. marca - 20. apríla

Oslavy jsou v plném proudu a vy jste obklopeni lidmi, na kterých vám skutečně záleží. Co víc si můžete přát. Konec roku jde do finále a vy ho přece oslavíte, jak se patří! Jen pozor, s alkoholem pozvolna, abyste nezmeškali novoroční ohňostroj.

PORADNE

Je pre vás ten pravý?

Na túto otázku odpovedá
Kartářka Lucie

Všetky poradne

anketa

Myslíte si, že máte v živote šťastie?
dieťa dňa

23. 6. 2017

Dnes ti to veľmi pristane moja :)

  • 1/5
Celkom 5
ďalšie

Tip na obed


	Hamburger je veľmi obľúbenou pochúťkou. Vyskúšajte, ako chutí hamburger z morčacieho mäsa.

Hamburger z morčacieho mäsa

Celkový čas: 50min

Energie: 662 kJ

Cena: 3,65 €


	Recept na prípravu pangasia s farebnou paprikou.

Pangasius s paprikou

Celkový čas: 55min

Energie: 522 kJ

Cena: 4 €


	Celozrnné cestoviny s olivami a pestom.

Penne s petrželkovým pestom

Celkový čas: 50min

Energie: 759 kJ

Cena: 3,15 €

Obsah Medzizenami.sk

Partneri Medzizenami.sk - Bety.cz (www.bety.cz) Svoje námety a pripomienky k obsahu internetového magazínu Medzizenami.sk posielajte na redakcia@medzizenami.sk, technické problémy na: podpora@bety.cz.
Kontakty na redakciu, obchodného a marketingového zástupcu nájdete tu.

Copyright © 2009-2020 Medzizenami.sk - všetky práva vyhradené