Bety.cz
Nastaviť ako domovskú stránku
nedeľa 31. mája | meniny má  Petrana, Petronela
Prihlásiť | Nie ste registrovaná? Registrovať 

Veľkosť textu: AAA

Vzťahy, ktorými si prejde každá žena

Anketa

Baví vás súčasný partnerský alebo milenecký vzťah?Sex a vzťahy | 31. 7. 2017

Kým niektorým ženám sa podarí „zakotviť" v náručí toho pravého, veľa z nás ostatných prejde niekoľkými vzťahmi, než sa „usadí". Patríte k nim aj vy? Potom sa zrejme v nasledujúcich riadkoch spoznáte.

S týmito vzťahmi totiž máme veľmi často svoje skúsenosti!

Si strašne milý, ale...

Jedna z najzložitejších situácií, do ktorých sa vo vzťahoch môžete dostať. Máte po svojom boku milého, pozorného, ​​chytrého, pohľadného muža, ktorého vám každá kamarátka závidí a ktorý vás bezmedzne miluje, všetci sa rozplývajú, ako vám to spolu pristane a že ste si nemohli nájsť nikoho lepšieho... Lenže aj keď neviete, čím to je, proste tam niekde vnútri cítite, že to nie je ono. Že medzi vami chýba niečo, čo sa slovami ťažko opisuje. Hrozíte sa toho, že by ste sa k tomu mužovi „uviazali" naveky, ale keď máte povedať dôvod, nemôžete na nič konkrétne prísť. A tak je na rade bolestný rozchod. Pre vás bolestný, pretože niekomu zlomíte srdce, pre neho bolestný, pretože vlastne ani nevie, prečo sa tak stalo...

Ach, tie návraty

Máte ho po krk, rozhodnete sa vzťah ukončiť a ísť ďalej. Prípadne mu prídete na neveru alebo vám váš milý jedného dňa oznámi, že sa asi zamiloval do inej. Znie to povedome? Prakticky každá si tým prejdeme. Avšak veľa z nás o pár týždňov či mesiacov prijme kajúceho sa bývalého späť, pretože sme ho rovnako tak nejako nikdy neprestali milovať. V takýchto vzťahoch je to tak 50 na 50. Buď nadviažete na predchádzajúci vzťah a mnohokrát ho aj zlepšíte, alebo po ďalších pár týždňoch zistíte, že vaše rozhodnutie rozísť sa bolo vlastne správne.

Pán nedostupný

Láska občas vôbec nespolupracuje - a tak sa stane, že sa bezhlavo zamilujeme do muža, ktorého jednoducho nemôžeme mať. Ženatý kolega, manžel najlepšej kamarátky... Zlomené srdce je vopred zaručené, a tak aj keď vlastne nejde o vzťah ako taký, dosť dlho trvá, než sa zo svojej zamilovanosti vyliečime a zahoja sa nám všetky rany.

„Kamarát taky rád"

Ste už nejakú dobu single, váš známy tiež, tak prečo si občas neužiť vo dvojici? Bez obmedzenia, čisto pre zábavu. Veľmi dobre viete, že nejde o muža vášho života (a on to snáď vie tiež). Občas sa však môžu vyskytnúť problémy v prípade, že chcete tento „vzťah" ukončiť. To keď pre jedného z vás začne byť niečím viac než len spojenectvom pre príjemné chvíľky. Mimochodom, aj kamaráti, čo spolu spia, sa občas premenia na partnerov na celý život!

Na jediný večer

Na zoznamke objavíte milého muža, kamarátka sa rozhodne zoznámiť vás so svojím nezadaným kolegom, ktorý „je presne pre vás"... Skrátka vyrazíte na prvé rande. Veľakrát býva i posledné, aj keď ste do neho vkladali toľko nádejí. Nemôže to predsa vyjsť hneď na prvýkrát (na druhýkrát, tretíkrát...)! Ale aj tak prežijete (väčšinou) pekný večer v milej spoločnosti. Ktovie, možno to budúce rande s nejakým iným mužom bude začiatkom krásneho vzťahu. Hlavne sa nevzdávať!

Tajomný cudzinec

Tak dobre, nejde o vzťah ako taký, ale malý románik s mužom, ktorého vlastne ani veľmi nepoznáme, môže byť veľmi príjemná záležitosť. A tak nie je divu, že sa občas necháme zlákať. Aj keby to mala byť skúsenosť na jedinú noc, ak ste si ju užili, nie je čo ľutovať!

Pán Božský

Nemožno inak, než skončiť vzťahom, ktorý prebije všetky predchádzajúce a stane sa tým pravým. Už taký prežívate? Potom gratulujeme! Ešte ste nemali to šťastie? Potom hľadajte ďalej! Však on pán Božský čaká aj na vás!

Autor: Lea Novotná

Tlačiť Odoslať
 

 

najnovšie

Vzťahy, ktorými si prejde každá žena

Sex a vzťahy| 31. 7. 2017

Kým niektorým ženám sa podarí „zakotviť" v náručí toho pravého, veľa z nás ostatných prejde niekoľkými vzťahmi, než sa „usadí". Patríte k nim aj vy? Potom sa zrejme v nasledujúcich riadkoch spoznáte.

Čo radšej nikdy nehovoriť okoliu o svojom vzťahu

Sex a vzťahy| 26. 7. 2017

Je dôležité mať vo svojom okolí človeka, ktorému sa môžeme zveriť prakticky s čímkoľvek bez toho, aby sme sa báli, že nás bude súdiť alebo že sa stretneme s nepochopením. To sú napokon základné predpoklady, aby boli dvaja ľudia najlepšími priateľmi. Avšak veľa z nás má tendenciu zverovať sa s citlivými informáciami aj ľuďom, ktorí do tejto kategórie nepatria. Čo by ste nemali svojim známym prezrádzať o vzťahu s partnerom či partnerkou?

Spoľahlivé spôsoby ako odhaliť, že toto rande k ničomu nepovedie

Sex a vzťahy| 27. 7. 2017

Hoci sa hovorí, že by človek nemal dávať len na prvý dojem, prvá schôdzka dokáže mnohé napovedať. Napríklad aj to, že žiadne druhé rande najskôr nebude treba. Ako to spoľahlivo spoznať?

Čím viac nápadníkov v zoznamke, tým väčšia neochota sa zaviazať

Sex a vzťahy| 25. 7. 2017

Nič človeku nezdvihne sebavedomie toľko ako záujem o neho, keď sa chce zoznámiť. Lenže čím viac ponúk človek na zoznamkách má, tým má menšiu šancu na úspech. Je menej spokojný s výberom a stále má pocit, že príde ešte niekto lepší. Tiež je kvôli tejto obave menej ochotný sa viazať a ľahšie podlieha zvádzaniu k nevere.

REKLAMNÉ SPRÁVY
 

horoskopy

Nastaviť horoskopy

Baran

21. marca - 20. apríla

Oslavy jsou v plném proudu a vy jste obklopeni lidmi, na kterých vám skutečně záleží. Co víc si můžete přát. Konec roku jde do finále a vy ho přece oslavíte, jak se patří! Jen pozor, s alkoholem pozvolna, abyste nezmeškali novoroční ohňostroj.

PORADNE

Je pre vás ten pravý?

Na túto otázku odpovedá
Kartářka Lucie

Všetky poradne

anketa

Myslíte si, že máte v živote šťastie?
dieťa dňa

23. 6. 2017

Dnes ti to veľmi pristane moja :)

  • 1/5
Celkom 5
ďalšie

Tip na obed


	Hamburger je veľmi obľúbenou pochúťkou. Vyskúšajte, ako chutí hamburger z morčacieho mäsa.

Hamburger z morčacieho mäsa

Celkový čas: 50min

Energie: 662 kJ

Cena: 3,65 €


	Recept na prípravu pangasia s farebnou paprikou.

Pangasius s paprikou

Celkový čas: 55min

Energie: 522 kJ

Cena: 4 €


	Celozrnné cestoviny s olivami a pestom.

Penne s petrželkovým pestom

Celkový čas: 50min

Energie: 759 kJ

Cena: 3,15 €

Obsah Medzizenami.sk

Partneri Medzizenami.sk - Bety.cz (www.bety.cz) Svoje námety a pripomienky k obsahu internetového magazínu Medzizenami.sk posielajte na redakcia@medzizenami.sk, technické problémy na: podpora@bety.cz.
Kontakty na redakciu, obchodného a marketingového zástupcu nájdete tu.

Copyright © 2009-2020 Medzizenami.sk - všetky práva vyhradené