Bety.cz
Nastaviť ako domovskú stránku
nedeľa 31. mája | meniny má  Petrana, Petronela
Prihlásiť | Nie ste registrovaná? Registrovať 

Veľkosť textu: AAA

Spoľahlivé spôsoby ako odhaliť, že toto rande k ničomu nepovedie

Anketa

Volali ste niekedy kamarátke, aby vás vyslobodila z rande?
Sex a vzťahy | 27. 7. 2017

Hoci sa hovorí, že by človek nemal dávať len na prvý dojem, prvá schôdzka dokáže mnohé napovedať. Napríklad aj to, že žiadne druhé rande najskôr nebude treba. Ako to spoľahlivo spoznať?

Mlčím, mlčí, mlčíme

Iste, nikto nemôže v jednom kuse hovoriť, občas sa stane, že nadíde chvíľa ticha, kedy ako by ste si nemali čo povedať. Ale ak sa tieto chvíle preťahujú k neznesiteľnosti a vy márne lovíte v hlave, akú tému by ste mohli nakusnúť, niečo je zle. Pretože existuje veľká pravdepodobnosť, že si jednoducho nemáte čo povedať. A ani mať nebudete...

Protiklady sa (ne)priťahujú

Zabudnite na príslovie, že protiklady sa priťahujú. V teórii to síce znie pekne, ale v praxi to nefunguje. Takže ak ste sa s mužom/ženou naproti sebe prakticky nezhodli v jedinej téme, môže sa stať, že to tak bude už navždy. Predovšetkým v oblastiach, ktoré sú pre vás dôležité (životné hodnoty, postoje k určitým problémom a pod.), by ste mali byť pozorní.

Komu zase zvoní

Mať počas schôdzky na stole či v ruke telefón je samo o sebe dosť neslušné. Ale ak váš partner neustále esemeskuje alebo telefonuje, je to vyslovená hrubosť. Máte sa predsa sústrediť jeden na druhého, nie mať rande so svojím telefónom!

Nepôjdeme ku mne

Odveká otázka, či mať sex na prvom rande, vlastne nemá žiadnu správnu odpoveď. Ale na druhú stranu - ak sa vás muž či žena snaží dostať do postele ešte predtým, než dojete dezert, a téma sexu je prakticky hitom číslo jedna počas celého rande, existuje dosť vysoká pravdepodobnosť, že mu/jej ide len o jedno. Ak nemáte na sex po prvej schôdzke chuť, nenechajte sa doň nútiť. A ak ani vám nejde len o to jedno, potom je vaše prvé rande zrejme aj posledné...

Nulová príťažlivosť

Avšak ani keď nemáte chuť skočiť s potenciálnym partnerom/potenciálnou partnerkou hneď do postele, určitá chémia by medzi vami fungovať mala. Fyzická príťažlivosť je totiž pre vzťah veľmi dôležitá! Pokiaľ ale necítite žiadne iskrenie a pod., nie je to práve najlepšia správa...

Koľko je hodín

Ak skoro celé rande strávite tým, že nenápadne pozeráte na hodinky v snahe posunúť ručičku k hodine, kedy budete môcť odísť, potom je to jasné. Keď chcete čo najskôr utiecť z prvej schôdzky, ako to asi bude vyzerať na tej druhej?

Autor: Lea Novotná

Tlačiť Odoslať
 

 

najnovšie

Vzťahy, ktorými si prejde každá žena

Sex a vzťahy| 31. 7. 2017

Kým niektorým ženám sa podarí „zakotviť" v náručí toho pravého, veľa z nás ostatných prejde niekoľkými vzťahmi, než sa „usadí". Patríte k nim aj vy? Potom sa zrejme v nasledujúcich riadkoch spoznáte.

Čo radšej nikdy nehovoriť okoliu o svojom vzťahu

Sex a vzťahy| 26. 7. 2017

Je dôležité mať vo svojom okolí človeka, ktorému sa môžeme zveriť prakticky s čímkoľvek bez toho, aby sme sa báli, že nás bude súdiť alebo že sa stretneme s nepochopením. To sú napokon základné predpoklady, aby boli dvaja ľudia najlepšími priateľmi. Avšak veľa z nás má tendenciu zverovať sa s citlivými informáciami aj ľuďom, ktorí do tejto kategórie nepatria. Čo by ste nemali svojim známym prezrádzať o vzťahu s partnerom či partnerkou?

Spoľahlivé spôsoby ako odhaliť, že toto rande k ničomu nepovedie

Sex a vzťahy| 27. 7. 2017

Hoci sa hovorí, že by človek nemal dávať len na prvý dojem, prvá schôdzka dokáže mnohé napovedať. Napríklad aj to, že žiadne druhé rande najskôr nebude treba. Ako to spoľahlivo spoznať?

Čím viac nápadníkov v zoznamke, tým väčšia neochota sa zaviazať

Sex a vzťahy| 25. 7. 2017

Nič človeku nezdvihne sebavedomie toľko ako záujem o neho, keď sa chce zoznámiť. Lenže čím viac ponúk človek na zoznamkách má, tým má menšiu šancu na úspech. Je menej spokojný s výberom a stále má pocit, že príde ešte niekto lepší. Tiež je kvôli tejto obave menej ochotný sa viazať a ľahšie podlieha zvádzaniu k nevere.

REKLAMNÉ SPRÁVY
 

horoskopy

Nastaviť horoskopy

Baran

21. marca - 20. apríla

Oslavy jsou v plném proudu a vy jste obklopeni lidmi, na kterých vám skutečně záleží. Co víc si můžete přát. Konec roku jde do finále a vy ho přece oslavíte, jak se patří! Jen pozor, s alkoholem pozvolna, abyste nezmeškali novoroční ohňostroj.

PORADNE

Je pre vás ten pravý?

Na túto otázku odpovedá
Kartářka Lucie

Všetky poradne

anketa

Myslíte si, že máte v živote šťastie?
dieťa dňa

23. 6. 2017

Dnes ti to veľmi pristane moja :)

  • 1/5
Celkom 5
ďalšie

Tip na večeru


	Bravčové medailónky s pomarančovou omáčkou sú výborným a netradičným pokrmom.

Bravčové medailónky s pomarančom

Celkový čas: 45min

Energie: 788 kJ

Cena: 3,36 €


	Recept na kurča s červenou paprikou a zemiakmi.

Kurča so zeleninou

Celkový čas: 1h a 15min

Energie: 483 kJ

Cena: 4,21 €


	Mäso, pór, syr a je z toho výborný obed.

Bravčová krkovička s čiapočkou

Celkový čas: 1h a 20min

Energie: 1019 kJ

Cena: 6,52 €

Obsah Medzizenami.sk

Partneri Medzizenami.sk - Bety.cz (www.bety.cz) Svoje námety a pripomienky k obsahu internetového magazínu Medzizenami.sk posielajte na redakcia@medzizenami.sk, technické problémy na: podpora@bety.cz.
Kontakty na redakciu, obchodného a marketingového zástupcu nájdete tu.

Copyright © 2009-2020 Medzizenami.sk - všetky práva vyhradené