Bety.cz
Nastaviť ako domovskú stránku
nedeľa 31. mája | meniny má  Petrana, Petronela
Prihlásiť | Nie ste registrovaná? Registrovať 

Veľkosť textu: AAA

Čo radšej nikdy nehovoriť okoliu o svojom vzťahu

Anketa

Preberáte s kamarátkami svoj sexuálny život?Sex a vzťahy | 26. 7. 2017

Je dôležité mať vo svojom okolí človeka, ktorému sa môžeme zveriť prakticky s čímkoľvek bez toho, aby sme sa báli, že nás bude súdiť alebo že sa stretneme s nepochopením. To sú napokon základné predpoklady, aby boli dvaja ľudia najlepšími priateľmi. Avšak veľa z nás má tendenciu zverovať sa s citlivými informáciami aj ľuďom, ktorí do tejto kategórie nepatria. Čo by ste nemali svojim známym prezrádzať o vzťahu s partnerom či partnerkou?

Nasledujúce okruhy informácií sú určené len pre ušká najlepších kamarátok a kamarátov, ktorým stopercentne veríme, ktorí nás poznajú a pri ktorých sú naše tajomstvá v bezpečí. Vykladať ich známym na oslave sa proste nehodí!

Každá hádka za posledný týždeň

Všetci partneri sa hádajú. Ale ak strávite popoludní popisovaním každého sporu, ktorý ste s partnerom/partnerkou v poslednej dobe riešili, nemôžete sa čudovať, že od vás o chvíľu všetci utečú. Jednak to nie je práve téma pre zábavnú konverzáciu, jednak by ste si mali uvedomiť, že o svojej drahej polovičke vytvárate pomerne nelichotivý obraz. A vlastne o celom svojom vzťahu i sebe. Niečo také najskôr nechcete...

Zdravotné problémy

Ak má váš partner/partnerka zdravotné ťažkosti, potom starostlivo vyberajte, komu o nich poviete. Predovšetkým pri duševných problémoch buďte na pozore. Vaša drahá polovička totiž vôbec nemusí byť pripravená o svojich problémoch hovoriť. Zdravie je veľmi citlivou oblasťou, tak na to pamätajte.

Rodinné drámy

Možno už máte plné zuby toho, ako sa k vám správa váš svokor či svokra, sestra vášho milého/vašej milej vám lezie svojimi intrigami hore krkom... Ale do sveta to neroztrubujte! A už vôbec sa širokému okoliu nezdôverujte napríklad s temnou minulosťou niektorého z členov vašej či partnerovej/partnerkinej rodiny, prípadne s tajomstvami, ktoré nie sú vaše, aj keď ako súčasť rodiny o nich viete.

Milostná aféra bokom

Pozerajte sa na to pragmaticky - čím viac ľudí bude o vašej nevere vedieť, tým vyššia existuje pravdepodobnosť, že sa vaša aféra dostane aj k ušiam vášho partnera/vašej partnerky. A to najskôr nechcete. Najlepšej kamarátke/kamarátovi sa samozrejme zverte, ale inak svoju túžbu vyvolávať svoju novú lásku do sveta skroťte. Mohla by mať veľmi nepekné následky.

Pikantnosti zo sexuálneho života

Byť otvorený v oblasti sexuality vôbec neznamená popisovať šťavnaté detaily z vášho milostného života kolegom na párty. Predovšetkým také detaily, ktoré zahŕňajú aj menej obvyklé praktiky a pod. Že má váš partner rád, keď si nasadíte červený latexový oblek alebo keď mu poriadne nasekáte ako neposednému žiačikovi, nie je dobré vykladať na počkanie.

Autor: Lea Novotná

Tlačiť Odoslať
 

 

najnovšie

Vzťahy, ktorými si prejde každá žena

Sex a vzťahy| 31. 7. 2017

Kým niektorým ženám sa podarí „zakotviť" v náručí toho pravého, veľa z nás ostatných prejde niekoľkými vzťahmi, než sa „usadí". Patríte k nim aj vy? Potom sa zrejme v nasledujúcich riadkoch spoznáte.

Čo radšej nikdy nehovoriť okoliu o svojom vzťahu

Sex a vzťahy| 26. 7. 2017

Je dôležité mať vo svojom okolí človeka, ktorému sa môžeme zveriť prakticky s čímkoľvek bez toho, aby sme sa báli, že nás bude súdiť alebo že sa stretneme s nepochopením. To sú napokon základné predpoklady, aby boli dvaja ľudia najlepšími priateľmi. Avšak veľa z nás má tendenciu zverovať sa s citlivými informáciami aj ľuďom, ktorí do tejto kategórie nepatria. Čo by ste nemali svojim známym prezrádzať o vzťahu s partnerom či partnerkou?

Spoľahlivé spôsoby ako odhaliť, že toto rande k ničomu nepovedie

Sex a vzťahy| 27. 7. 2017

Hoci sa hovorí, že by človek nemal dávať len na prvý dojem, prvá schôdzka dokáže mnohé napovedať. Napríklad aj to, že žiadne druhé rande najskôr nebude treba. Ako to spoľahlivo spoznať?

Čím viac nápadníkov v zoznamke, tým väčšia neochota sa zaviazať

Sex a vzťahy| 25. 7. 2017

Nič človeku nezdvihne sebavedomie toľko ako záujem o neho, keď sa chce zoznámiť. Lenže čím viac ponúk človek na zoznamkách má, tým má menšiu šancu na úspech. Je menej spokojný s výberom a stále má pocit, že príde ešte niekto lepší. Tiež je kvôli tejto obave menej ochotný sa viazať a ľahšie podlieha zvádzaniu k nevere.

REKLAMNÉ SPRÁVY
 

horoskopy

Nastaviť horoskopy

Baran

21. marca - 20. apríla

Oslavy jsou v plném proudu a vy jste obklopeni lidmi, na kterých vám skutečně záleží. Co víc si můžete přát. Konec roku jde do finále a vy ho přece oslavíte, jak se patří! Jen pozor, s alkoholem pozvolna, abyste nezmeškali novoroční ohňostroj.

PORADNE

Je pre vás ten pravý?

Na túto otázku odpovedá
Kartářka Lucie

Všetky poradne

anketa

Myslíte si, že máte v živote šťastie?
dieťa dňa

23. 6. 2017

Dnes ti to veľmi pristane moja :)

  • 1/5
Celkom 5
ďalšie

Tip na obed


	Bravčové medailónky s pomarančovou omáčkou sú výborným a netradičným pokrmom.

Bravčové medailónky s pomarančom

Celkový čas: 45min

Energie: 788 kJ

Cena: 3,36 €


	Recept na kurča s červenou paprikou a zemiakmi.

Kurča so zeleninou

Celkový čas: 1h a 15min

Energie: 483 kJ

Cena: 4,21 €


	Mäso, pór, syr a je z toho výborný obed.

Bravčová krkovička s čiapočkou

Celkový čas: 1h a 20min

Energie: 1019 kJ

Cena: 6,52 €

Obsah Medzizenami.sk

Partneri Medzizenami.sk - Bety.cz (www.bety.cz) Svoje námety a pripomienky k obsahu internetového magazínu Medzizenami.sk posielajte na redakcia@medzizenami.sk, technické problémy na: podpora@bety.cz.
Kontakty na redakciu, obchodného a marketingového zástupcu nájdete tu.

Copyright © 2009-2020 Medzizenami.sk - všetky práva vyhradené