Bety.cz
Nastaviť ako domovskú stránku
pondelok 25. mája | meniny má  Urban
Prihlásiť | Nie ste registrovaná? Registrovať 

Veľkosť textu: AAA

Čo hovoria o online randení čísla

Anketa

Skúsili ste niekedy online zoznamku?

Sex a vzťahy | 25. 5. 2016

Život bez partnera je možno chvíľu fajn, ale skôr či neskôr vám začne chýbať niekto, ku komu sa môžete privinúť počas divokej júlovej búrky.

Každý rieši samotu inak, niekto cestuje, niekto používa erotické hračky a niekto hľadá partnera na online zoznamke. Spôsob, na ktorý ešte stále dosť ľudí pozerať cez prsty, v USA je to podľa štúdie Pew Research konkrétne 23 % ľudí, ktorí si myslia, že internetová zoznamka je pre zúfalcov. Tento trend je však klesajúci, pretože v roku 2005 si toto myslelo až 29 %. Takže aj toto hovorí o tom, že online randenie je stále populárnejšie.

Kto najviac používa zoznamku

Mnohí si myslia, že online zoznámenie nie je pre starých, ale mýlia sa. Jasné, najčastejšími používateľmi internetovej zonamky sú mladí vo veku od 18 do 24 rokov. V USA využíva tento spôsob zoznámenia až 27 % tejto vekovej kategórie. Zaujímavosťou je, že v roku 2013 to bolo iba 10 %. Dôkazom toho, že online randenie nie je iba pre mladých je aj to, že v roku 2015 využívalo zoznamky 12 % ľudí vo veku 55 – 64 rokov. Je to veľa, málo, akurát? Oproti roku 2013 sa toto číslo zdvojnásobilo, takže aj to hovorí o tom, že popularita neustále rastie.

Aká je úspešnosť zoznámenia

Určite každú z vás zaujíma to, akú šancu máte na manželstvo, keď sa s niekým zoznámite online. Určite väčšiu, ako keď sa prihovoríte neznámemu na ulici, ktorý sa vám „iba“ páči. Prečo? Pretože na online zoznamkách môžete filtrovať ľudí podľa veku, vzdelania, mesta, v ktorom žijú a aj podľa záľub. Takže keď niekomu píšete, kto sa vám páči, máte istotu, že s ním máte niečo spoločné. Čísla hovoria, že 5 % všetkých manželských párov v USA sa spoznalo online. Toto percento je však skreslené tým, že mnoho z nich sa spoznalo ešte vtedy, keď internet ani neexistoval.

Aká je budúcnosť zoznamiek

Už dnes sa viac ako 50 % mladých párov do 20 rokov zoznamuje online. Podľa odborníkov na túto oblasť by to v roku 2031 malo byť rovnaké percento s tým rozdielom, že tých 50 % by bolo zo všetkých vekových kategórií. A čo vy, už ste rozmýšľali o bielení zubov kvôli niekomu, koho ste stretli online?

Autor: Redakcia

Tlačiť Odoslať
 

 

najnovšie

Vzťahy, ktorými si prejde každá žena

Sex a vzťahy| 31. 7. 2017

Kým niektorým ženám sa podarí „zakotviť" v náručí toho pravého, veľa z nás ostatných prejde niekoľkými vzťahmi, než sa „usadí". Patríte k nim aj vy? Potom sa zrejme v nasledujúcich riadkoch spoznáte.

Čo radšej nikdy nehovoriť okoliu o svojom vzťahu

Sex a vzťahy| 26. 7. 2017

Je dôležité mať vo svojom okolí človeka, ktorému sa môžeme zveriť prakticky s čímkoľvek bez toho, aby sme sa báli, že nás bude súdiť alebo že sa stretneme s nepochopením. To sú napokon základné predpoklady, aby boli dvaja ľudia najlepšími priateľmi. Avšak veľa z nás má tendenciu zverovať sa s citlivými informáciami aj ľuďom, ktorí do tejto kategórie nepatria. Čo by ste nemali svojim známym prezrádzať o vzťahu s partnerom či partnerkou?

Spoľahlivé spôsoby ako odhaliť, že toto rande k ničomu nepovedie

Sex a vzťahy| 27. 7. 2017

Hoci sa hovorí, že by človek nemal dávať len na prvý dojem, prvá schôdzka dokáže mnohé napovedať. Napríklad aj to, že žiadne druhé rande najskôr nebude treba. Ako to spoľahlivo spoznať?

Čím viac nápadníkov v zoznamke, tým väčšia neochota sa zaviazať

Sex a vzťahy| 25. 7. 2017

Nič človeku nezdvihne sebavedomie toľko ako záujem o neho, keď sa chce zoznámiť. Lenže čím viac ponúk človek na zoznamkách má, tým má menšiu šancu na úspech. Je menej spokojný s výberom a stále má pocit, že príde ešte niekto lepší. Tiež je kvôli tejto obave menej ochotný sa viazať a ľahšie podlieha zvádzaniu k nevere.

REKLAMNÉ SPRÁVY
 

horoskopy

Nastaviť horoskopy

Baran

21. marca - 20. apríla

Oslavy jsou v plném proudu a vy jste obklopeni lidmi, na kterých vám skutečně záleží. Co víc si můžete přát. Konec roku jde do finále a vy ho přece oslavíte, jak se patří! Jen pozor, s alkoholem pozvolna, abyste nezmeškali novoroční ohňostroj.

PORADNE

Je pre vás ten pravý?

Na túto otázku odpovedá
Kartářka Lucie

Všetky poradne

anketa

Myslíte si, že máte v živote šťastie?
dieťa dňa

23. 6. 2017

Dnes ti to veľmi pristane moja :)

  • 1/5
Celkom 5
ďalšie

Tip na večeru


	Ideálne recept, keď ste hladný a nechce sa vám nič dlho variť. Polievka z kukurice je hotová hneď.

Polievka zo sterilizovanej kukurice

Celkový čas: 20min

Energie: 443 kJ

Cena: 2,02 €


	Skvele chutí len tak s chlebom ako hlavný chod.

Fazuľový guláš

Celkový čas: 1h a 10min

Energie: 295 kJ

Cena: 3,33 €


	Túto taliansku polievku varí každý podľa svojho receptu. Tiež suroviny môžu byť rôzne. Skúste tento môj recept a nebudete ľutovať.

Polievka Minestrone

Celkový čas: 25min

Energie: 193 kJ

Cena: 4,6 €

Obsah Medzizenami.sk

Partneri Medzizenami.sk - Bety.cz (www.bety.cz) Svoje námety a pripomienky k obsahu internetového magazínu Medzizenami.sk posielajte na redakcia@medzizenami.sk, technické problémy na: podpora@bety.cz.
Kontakty na redakciu, obchodného a marketingového zástupcu nájdete tu.

Copyright © 2009-2020 Medzizenami.sk - všetky práva vyhradené