Bety.cz
Nastaviť ako domovskú stránku
sobota 11. júla | meniny má  Milota
Prihlásiť | Nie ste registrovaná? Registrovať 

Veľkosť textu: AAA

Využite všetky možnosti

Sex a vzťahy | 20. 1. 2015

Ambiciózna žena si vie poradiť takmer so všetkým. Už nepotrebujeme mužov, aby nás živili, ale vieme sa celkom dobre zaobísť aj bez nich. To však neznamená, že chlapov vyhľadávame, až keď zatúžime po dieťati.

Stále každá z nás sníva o dokonalom partnerovi, ktorý by nám vyhovoval nielen po stránke intelektu či zovňajšku, ale pomýšľame aj na naše telesné potreby. Jednoducho musí byť dokonalý v každom ohľade.

Takýto chlap sa však nehľadá ľahko. Väčšina tých, na ktorých natrafíte v baroch má len jeden úmysel a rozhodne to nie je na celý život. Vo väčšine prípadov sme porovnávané a hodnotené najmä my ženy, no pokojne si to môžeme dovoliť aj u opačného pohlavia. Najmä so stúpajúcim vekom vieme lepšie, čo od života a vzťahu očakávame a len tak ľahko nepodľahneme falošným citom a pretvárke.

Zoznámiť sa však nie je vždy celkom jednoduché. Neraz sa nám môže zdať, že v našom okolí už súcich chlapov jednoducho niet. Ak si teda chcete rozšíriť svoje obzory aj v hľadaní trvalého partnera, určite využite možnosti, ktoré ponúka aj online zoznamka. Tu môžete hľadať podľa spoločných záujmov či očakávaní do budúcna, čím sa hľadanie zjednoduší.

Ak však chcete vyskúšať aj tradičné spôsoby zoznámenia, určite využite aj túto zimu. Zmena prostredia prospeje každej z nás, tak si v práci nahláste voľno a vyrazte do hôr. Najmä ak máte rada pohyb, je to ideálny spôsob, ako spoznať toho pravého. Pritom môžete nielen športovať, ale aj oddychovať a vášmu telu aj mysli určite prospeje wellness v Tatrách.

Nepodceňujte však ani samotnú cestu a nechajte skontrolovať aj svoje auto. Najmä zimné pneumatiky sú na zasnežených cestách dôležité, skontrolovať ich vhodnosť môžete aj sama. Postačí Vám na to 1€ minca. Ak totiž jej zlatý okraj z dezénu nevidieť, je všetko v poriadku.

Autor: Redakcia

Tlačiť Odoslať
 

 

najnovšie

Vzťahy, ktorými si prejde každá žena

Sex a vzťahy| 31. 7. 2017

Kým niektorým ženám sa podarí „zakotviť" v náručí toho pravého, veľa z nás ostatných prejde niekoľkými vzťahmi, než sa „usadí". Patríte k nim aj vy? Potom sa zrejme v nasledujúcich riadkoch spoznáte.

Čo radšej nikdy nehovoriť okoliu o svojom vzťahu

Sex a vzťahy| 26. 7. 2017

Je dôležité mať vo svojom okolí človeka, ktorému sa môžeme zveriť prakticky s čímkoľvek bez toho, aby sme sa báli, že nás bude súdiť alebo že sa stretneme s nepochopením. To sú napokon základné predpoklady, aby boli dvaja ľudia najlepšími priateľmi. Avšak veľa z nás má tendenciu zverovať sa s citlivými informáciami aj ľuďom, ktorí do tejto kategórie nepatria. Čo by ste nemali svojim známym prezrádzať o vzťahu s partnerom či partnerkou?

Spoľahlivé spôsoby ako odhaliť, že toto rande k ničomu nepovedie

Sex a vzťahy| 27. 7. 2017

Hoci sa hovorí, že by človek nemal dávať len na prvý dojem, prvá schôdzka dokáže mnohé napovedať. Napríklad aj to, že žiadne druhé rande najskôr nebude treba. Ako to spoľahlivo spoznať?

Čím viac nápadníkov v zoznamke, tým väčšia neochota sa zaviazať

Sex a vzťahy| 25. 7. 2017

Nič človeku nezdvihne sebavedomie toľko ako záujem o neho, keď sa chce zoznámiť. Lenže čím viac ponúk človek na zoznamkách má, tým má menšiu šancu na úspech. Je menej spokojný s výberom a stále má pocit, že príde ešte niekto lepší. Tiež je kvôli tejto obave menej ochotný sa viazať a ľahšie podlieha zvádzaniu k nevere.

REKLAMNÉ SPRÁVY
 

horoskopy

Nastaviť horoskopy

Baran

21. marca - 20. apríla

Oslavy jsou v plném proudu a vy jste obklopeni lidmi, na kterých vám skutečně záleží. Co víc si můžete přát. Konec roku jde do finále a vy ho přece oslavíte, jak se patří! Jen pozor, s alkoholem pozvolna, abyste nezmeškali novoroční ohňostroj.

PORADNE

Je pre vás ten pravý?

Na túto otázku odpovedá
Kartářka Lucie

Všetky poradne

anketa

Myslíte si, že máte v živote šťastie?
dieťa dňa

23. 6. 2017

Dnes ti to veľmi pristane moja :)

  • 1/5
Celkom 5
ďalšie

Tip na večeru


	Nivu nemusíte do kuracích pŕs dávať len ako náplň. Skvele sa hodí aj na výbornú syrovú omáčku. Recept na ňu je tak jednoduchý.

Kuracie rezance s nivou

Celkový čas: 45min

Energie: 641 kJ

Cena: 4,92 €


	Diétny recept na prípravu tresky s hráškom na špargli.

Treska na hrášku

Celkový čas: 40min

Energie: 356 kJ

Cena: 6,21 €


	Máte hlad, ale nechce sa vám dlho stáť pri sporáku? Potom siahnite po recepte na cuketová gnocchi. Rýchlejšie to snáď už ani nemôže byť.

Cuketové gnocchi

Celkový čas: 50min

Energie: 340 kJ

Cena: 3,21 €

Obsah Medzizenami.sk

Partneri Medzizenami.sk - Bety.cz (www.bety.cz) Svoje námety a pripomienky k obsahu internetového magazínu Medzizenami.sk posielajte na redakcia@medzizenami.sk, technické problémy na: podpora@bety.cz.
Kontakty na redakciu, obchodného a marketingového zástupcu nájdete tu.

Copyright © 2009-2020 Medzizenami.sk - všetky práva vyhradené