Bety.cz
Nastaviť ako domovskú stránku
pondelok 25. mája | meniny má  Urban
Prihlásiť | Nie ste registrovaná? Registrovať 

Sex a vzťahy


Vzťahy, ktorými si prejde každá žena

31. 7. 2017

Kým niektorým ženám sa podarí „zakotviť" v náručí toho pravého, veľa z nás ostatných prejde niekoľkými vzťahmi, než sa „usadí". Patríte k nim aj vy? Potom sa zrejme v nasledujúcich riadkoch spoznáte.

Spoľahlivé spôsoby ako odhaliť, že toto rande k ničomu nepovedie

27. 7. 2017

Hoci sa hovorí, že by človek nemal dávať len na prvý dojem, prvá schôdzka dokáže mnohé napovedať. Napríklad aj to, že žiadne druhé rande najskôr nebude treba. Ako to spoľahlivo spoznať?

Čo radšej nikdy nehovoriť okoliu o svojom vzťahu

26. 7. 2017

Je dôležité mať vo svojom okolí človeka, ktorému sa môžeme zveriť prakticky s čímkoľvek bez toho, aby sme sa báli, že nás bude súdiť alebo že sa stretneme s nepochopením. To sú napokon základné predpoklady, aby boli dvaja ľudia najlepšími priateľmi. Avšak veľa z nás má tendenciu zverovať sa s citlivými informáciami aj ľuďom, ktorí do tejto kategórie nepatria. Čo by ste nemali svojim známym prezrádzať o vzťahu s partnerom či partnerkou?

Čím viac nápadníkov v zoznamke, tým väčšia neochota sa zaviazať

25. 7. 2017

Nič človeku nezdvihne sebavedomie toľko ako záujem o neho, keď sa chce zoznámiť. Lenže čím viac ponúk človek na zoznamkách má, tým má menšiu šancu na úspech. Je menej spokojný s výberom a stále má pocit, že príde ešte niekto lepší. Tiež je kvôli tejto obave menej ochotný sa viazať a ľahšie podlieha zvádzaniu k nevere.

Len na vzhľade nezáleží. Čím tiež priťahujeme muža

24. 7. 2017

O tom, či sa dvaja ľudia priťahujú, nerozhoduje iba ich vzhľad. Podľa vedcov príťažlivosť zvyšujú tiež niektoré zručnosti a vlastnosti, ktoré pozitívne ovplyvňujú náš sex-appeal. Ktoré?

Chcete prežiť horúcu noc? Naplánujte výlet alebo kino

20. 7. 2017

Ak máte v poslednej dobe pocit, že by váš milostný život s partnerom či partnerkou potreboval nejakú tú vzpruhu, máme pre vás dobrú správu. Na naše libido totiž často pozitívne účinkujú aj úplné maličkosti. Tak ktorú vyskúšate ako prvú?

Skorá puberta u dievčat súvisí s predčasným nástupom pohlavného života

20. 7. 2017

Dievčatá nastupujú do puberty čoraz skôr. Vplyvom životného prostredia a stravy či kvôli obezite. Ale znamená to, že sa vek prvého pohlavného styku u dievčat bude stále znižovať. Podľa amerických sexuológov totiž predčasná puberta súvisí tiež s predčasne započatým pohlavným životom. Vyplýva to z medzinárodného výskumu.

Máte ho vziať späť? Alebo čo musíte vedieť, než mu dáte ďalšiu šancu

18. 7. 2017

Nevera jedného z partnerov býva veľmi častým dôvodom rozchodu. Lenže čo ak onen neverník prosí o ďalšiu šancu? Má ju dostať? Toto by ste mali vedieť, než ho vezmete späť.

Potrebujete posilniť vzťah? Stačí 30 dní a jednoduchý plán

17. 7. 2017

Tiež máte pocit, že ste sa s partnerom či partnerkou v posledných rokoch trochu odcudzili? Že pod ťarchou rutiny bežného života a starostí už si nie ste tak blízko, ako ste si vždy boli? Skúste nasledujúci 30-dňový plán, ktorý vám pomôže posilniť vzájomné puto!

Pošlite mu sexy správu či fotku. Zlepšíte tým váš vzťah

14. 7. 2017

Len málokto v dnešnej dobe nepoužíva komunikačné prostriedky chytrých telefónov a internetu na vyjadrovanie sexuálnych návrhov. Tými nevyžiadanými správami s erotickým obsahom môžeme obťažovať, neplatí to ale v partnerstve. U väčšiny ľudí totiž podobné správy od partnera zvyšujú uspokojenie so sexuálnym životom vo vzťahu.

REKLAMNÉ SPRÁVY
 

horoskopy

Nastaviť horoskopy

Baran

21. marca - 20. apríla

Oslavy jsou v plném proudu a vy jste obklopeni lidmi, na kterých vám skutečně záleží. Co víc si můžete přát. Konec roku jde do finále a vy ho přece oslavíte, jak se patří! Jen pozor, s alkoholem pozvolna, abyste nezmeškali novoroční ohňostroj.

PORADNE

Je pre vás ten pravý?

Na túto otázku odpovedá
Kartářka Lucie

Všetky poradne

anketa

Myslíte si, že máte v živote šťastie?




dieťa dňa

23. 6. 2017

Dnes ti to veľmi pristane moja :)

  • 1/5
Celkom 5
ďalšie

Tip na obed


	Recept na teplý šalát s kuskusom, ktorý môžete podávať ako hlavný chod v horúcich letných mesiacoch.

Baklažán s kuskusom

Celkový čas: 45min

Energie: 306 kJ

Cena: 3,25 €


	Kurča s ananásom na čínsky spôsob bude určite chutiť celej rodine.

Sladkokyslé kurča s ananásom

Celkový čas: 25min

Energie: 493 kJ

Cena: 5,6 €


	Raz za čas je dobré dať do jedálnička aj pečeň. Je jedno na aký spôsob si ju pripravíte. Ja vám chcem predstaviť svoj recept.

Pečeňová omáčka

Celkový čas: 50min

Energie: 557 kJ

Cena: 2,25 €

Obsah Medzizenami.sk

Partneri Medzizenami.sk - Bety.cz (www.bety.cz) Svoje námety a pripomienky k obsahu internetového magazínu Medzizenami.sk posielajte na redakcia@medzizenami.sk, technické problémy na: podpora@bety.cz.
Kontakty na redakciu, obchodného a marketingového zástupcu nájdete tu.

Copyright © 2009-2020 Medzizenami.sk - všetky práva vyhradené