Bety.cz
Nastaviť ako domovskú stránku
piatok 23. júna | meniny má  Sidónia
Prihlásiť | Nie ste registrovaná? Registrovať 

Sex a vzťahy


Príliš informácií na profiloch ničí kúzlo zoznamovania

dnes 10:17

Podľa psychológov z Oxfordskej univerzity a King 'College London nemá online zoznamovanie budúcnosť. Teda to, ktoré vsádza na sofistikovane prepracované profily s jasne definovanými záujmami a tým, čo nie je človek ochotný u druhého tolerovať. Čím starostlivejšie je profil definovaný, tým menšiu šancu človek má, že stretne životného partnera, s ktorým bude skutočne šťastný.

Fakty o bradavkách, ktoré by ste mali poznať

21.6.2017

John Steinbeck kedysi povedal, že návštevník z inej planéty by mohol súdiť, že centrum rozmnožovania ľudí je umiestnené v prsných žľazách. Či už je to pravda alebo nie, tieto fakty o bradavkách by vám nemali uniknúť!

O týchto veciach klameme vo vzťahu najčastejšie

20.6.2017

Že by mala v partnerskom vzťahu panovať obojstranná úprimnosť za všetkých okolností? V teórii ide o predstavu peknú, avšak v praxi vieme svoje. Nie vždy je čistá pravda tou najlepšou stratégiou. A tak občas zaklameme. Muži i ženy.

Častejší sex vám zlepší aj vzťah

19.6.2017

Rad odborníkov z rôznych častí sveta prišiel s tvrdením, že páry súložiace častejšie, sú tie najpevnejšie. Vedci zo Švajčiarska a Kanady súhlasia a dodávajú, že pravidelný a častý sex v trvalom vzťahu totiž posilňuje vzájomné city a úctu a podporuje partnerov k častejšej konverzácii.

Plač, smiech či kýchanie po orgazme sú bežné

16.6.2017

Ani niečo ako ľudský mozog nie je dokonalé. Zvlášť vo chvíľach, keď zažíva najsilnejšiu aktiváciu - pri orgazme. Ten je pre nervovú sústavu tak výnimočným stavom - lebo sa počas neho aktivuje naraz najviac rôznych centier fungujúcich na svojom maxime - že dochádza k častým skratom. A výsledkom je plačúci, nahlas sa smejúci či kýchajúci partner. Môže za to omyl v parasympatiku.

Aj vo vzťahu potrebujeme čas len pre seba. Prospeje to obom partnerom

14.6.2017

Romantické predstavy o láske nás učia, že by sme mali chcieť tráviť s partnerom či partnerkou každú minútu svojho života. Lenže v skutočnom živote potrebujeme aj čas len a len pre seba. Napokon to potvrdzujú aj odborníci na vzťahy!

Máte nejaké to kilo navyše? Váš partner je s vami šťastnejší

13.6.2017

Trápite sa nejakým tým kilogramom či špekáčikom navyše a bojíte sa, že svojmu milému nepripadáte atraktívna a že snáď ani nemôže byť šťastný, keď nemá po boku dokonalú modelku? Potom môžete všetky obavy hodiť za hlavu!

Na dovolenke sa milujeme až päťkrát častejšie ako doma

12.6.2017

Začína čas dovoleniek a výletov a tiež obdobie, kedy sa ľudia najmenej rozchádzajú a rozvádzajú. Prečo? Netrávia toľko času doma a na svojich cestách ďaleko viac súložia. Vyplýva to z nového prieskumu, podľa ktorého na sa dovolenke páry milujú až päťkrát častejšie ako doma. Ak teda ich vzťah nemá už pred odchodom vážne problémy a dvojica vie nechať všetky starosti a pracovné povinnosti doma.

Orgazmy, ktoré by sme mali prežiť všetky

8.6.2017

Všetky vieme, že existuje niekoľko typov orgazmu - vaginálny, klitorálny... Ale bola by chyba myslieť si, že ženské vyvrcholenie sa líši len tým, akým dráždením ho dosiahneme. Kdeže! Záleží totiž aj na tom, s kým a pri akej príležitosti orgazmus prežijeme.

Aký je ideálny počet sexuálnych partnerov?

7.6.2017

Muži i ženy považujú dvanásť za ideálny počet sexuálnych partnerov pred nájdením toho pravého. Presne toľko by vraj mal mať človek, ktorý má dostatočne pozitívny vzťah k sexu, ale zároveň ešte nie je príliš promiskuitný. Do desiatich partnerov majú ľudia konzervatívni, nad devätnásť ale príliš promiskuitní a je lepšie sa im vyhnúť.

REKLAMNÉ SPRÁVY
 

horoskopy

Nastaviť horoskopy

Baran

21. marca - 20. apríla

Oslavy jsou v plném proudu a vy jste obklopeni lidmi, na kterých vám skutečně záleží. Co víc si můžete přát. Konec roku jde do finále a vy ho přece oslavíte, jak se patří! Jen pozor, s alkoholem pozvolna, abyste nezmeškali novoroční ohňostroj.

PORADNE

Je pre vás ten pravý?

Na túto otázku odpovedá
Kartářka Lucie

Všetky poradne

anketa

Myslíte si, že máte v živote šťastie?
dieťa dňa

23.6.2017

Dnes ti to veľmi pristane moja :)

  • 5/5
Celkom 1
ďalšie

Tip na večeru


	Kačacie hody - každý z nás ich už zažil a dlho na nich určite spomínal ako na úchvatný kulinársky zážitok. Vytvorte si netradičné kačacie hody napríklad na nedeľný obed s rodinou. Prinášame vám netradičný recept na kačaciu pochúťku.

Kačacie prsia so zelerom a Cranberry-pomarančovým chutney

Celkový čas: 35min

Energie: 371 kJ

Cena: 6,85 EUR


	Najlepšie sú na druhý deň! Takže ak máte čas a vydržíte nevyjedať, urobte si kotletky dopredu.

Zapečené kotlety

Celkový čas: 2h a 0min

Energie: 702 kJ

Cena: 5,23 EUR


	Rýchle, zdravé a chutné jedlo.

Cuketa plnená paradajkami a mozzarellou

Celkový čas: 45min

Energie: 411 kJ

Cena: 4,25 EUR

Obsah Medzizenami.sk

Partneri Medzizenami.sk - Bety.cz (www.bety.cz) Svoje námety a pripomienky k obsahu internetového magazínu Medzizenami.sk posielajte na redakcia@medzizenami.sk, technické problémy na: podpora@bety.cz.
Kontakty na redakciu, obchodného a marketingového zástupcu nájdete tu.

Copyright © 2009-2017 Medzizenami.sk - všetky práva vyhradené