Bety.cz
Nastaviť ako domovskú stránku
nedeľa 31. mája | meniny má  Petrana, Petronela
Prihlásiť | Nie ste registrovaná? Registrovať 

Veľkosť textu: AAA

Štylistické chyby, ktoré vám kazia imidž

Anketa

Staráte sa pravidelne o svoju pleť?
Krása a móda | 26. 7. 2017

Ako vyzerať o dosť staršia? Stylisti varujú pred zásadnými omylmi, ktoré prezrádzajú vek viac ako šedivé vlasy alebo vráskavé ruky. Vyvarujte sa týchto trapasov!

Pôsobiť ako babička nemotivuje nikoho z nás. A preto je nutné zbaviť sa niektorých kúskov zo svojho šatníka. A keby len to...

Vlasy dlhé ako týždeň pred výplatou

Ako človek starne, má občas tendenciu to v niektorých životných fázach ignorovať, prehliadať, alebo dokonca zastavovať. Zakrytie vrások? Jedine s dlhými vlasmi! Ale no tak... S pribúdajúcimi rokmi sú tenšie a tenšie. To nie je sexy ani štýlové. Radšej zvoľte vrstvený rez krásne ohraničujúci tvár. Nielenže budete vyzerať mladšie, ale pravdepodobne ušetríte náklady za šampón.

Nepadnúce nohavice

Cool vzhľad? Nohavice s rozkrokom prekliato nízko si môžu dovoliť len pekné postavy. Ak vám tento výstrelok módy nepadne ako druhá koža, nemá zmysel strácať s ním čas. Uistite sa, že vám vaše nohavice padnú.

Tmavý rúž

Prírodné odtiene vytvárajú pružný, mladistvý vzhľad. Tmavšie farby upútavajú pozornosť k líniám okolo úst, a hoci sú zvyčajne výsledkom života plného smiechu, je to všeobecne niečo, čomu sa treba vyhnúť. Už keď prekročíte štyridsiatku... Odtieň „nuda" je istejšou voľbou.

Neutrálne pančucháče

Neutrálne telové pančuchy spôsobujú, že vyzeráte, ako by ste sa uchádzali o prácu v šesťdesiatych rokoch minulého storočia. Skúste byť viac kreatívni - a s mierou zaradiť nejaké vzory, alebo aspoň elegantný kúsok s pruhom tiahnucim sa od pása a k pätám.

Outfit iba v čiernej farbe

Čierna ide s čímkoľvek, ale s pribúdajúcimi rokmi v jej spoločnosti môžete pôsobiť ako smutná vdova. Aj trochu kontrastu zabráni depresívnemu vzhľadu! Stačí málo... Vyskúšajte spárovanie čiernych šiat so svetlým náhrdelníkom a náušnicami. Ešte lepšie, tmavú „rozbite" farebnou šatkou.

Unisex verzia

Sako požičané od manžela? Áno, ale ak ste o desať rokov mladšie. Nemali by ste nosiť oblečenie svojho partnera, ak si vyložene nechcete pridať nejaký ten rok navyše.

Kamienky všade, kam sa pozrieš

Výšivky, drahokamy, perličky... Nič sa nemá preháňať. Nechcete predsa vyzerať ako reklama na obchod s bižutériou a pripomínať výkladnú skriňu. To patrí do sekcie „babičky".

Vyťahané skinny jeans

Denim už dávno nie je tým, čím býval. Tento pružný materiál vyzerá skvele asi týždeň a pol, potom stráca svoju pružnosť - rovnako ako pokožka postupom času. A na to nie je pekný pohľad, keď usilujete o mladistvosť...

Hrubé čierne očné linky

Oblasť okolo očí je jedným z prvých miest prezrádzajúca skutočný vek. Hrubé, tmavé očné linky preto nie sú vhodné už len preto, že pôsobia ako reflektor priťahujúci pozornosť. Vyvarujte sa im!

Autor: Nela Novotná

Tlačiť Odoslať
 

 

najnovšie

Opomínané účinky citróna. Zbaví vás lupín i strií

Krása a móda| 31. 7. 2017

Rad z nás míňa horibilné sumy peňazí za najrôznejšie kozmetické prípravky. Pritom jeden univerzálny máme zrejme všetci dávno v chladničke. Malý žltý plod preslávený svojou kyslou chuťou dokáže nielen osviežiť nápoje a pokrmy, ale aj zatočiť s celou radou „kazisvetov" našej krásy.

Štylistické chyby, ktoré vám kazia imidž

Krása a móda| 26. 7. 2017

Ako vyzerať o dosť staršia? Stylisti varujú pred zásadnými omylmi, ktoré prezrádzajú vek viac ako šedivé vlasy alebo vráskavé ruky. Vyvarujte sa týchto trapasov!

Časti tela, ktoré pri opaľovaní zabúdame chrániť

Krása a móda| 28. 7. 2017

Slnečné letné počasie neprináša vždy len radosti, ale aj nepríjemné spáleniny. To keď podceníme ochranu pokožky pred pôsobením slnečných lúčov. Väčšina z nás si poctivo natiera napríklad chrbát alebo tvár, ale zabúda na ďalšie časti tela, ktoré sú ku spáleninám extrémne náchylné.

Ľudia s malými zubami by sa mali smiať so stiahnutými perami

Krása a móda| 24. 7. 2017

Recept na dokonalý úsmev nie je univerzálny. Preukázali to psychológovia z Minnesoty, ktorí pomocou trojrozmernej počítačovej grafiky testovali, aký úsmev pripadá ľuďom najatraktívnejší. A ich odporúčania závisia na dvoch typoch úst. Jedinci so širokými úsmevmi a ústami plnými zubov by sa mali vyškierať od ucha k uchu. Ale tí, ktorí majú maličké ústočká a malý chrup, by mali radšej úsmev roztiahnuť so spojenými perami.

REKLAMNÉ SPRÁVY
 

horoskopy

Nastaviť horoskopy

Baran

21. marca - 20. apríla

Oslavy jsou v plném proudu a vy jste obklopeni lidmi, na kterých vám skutečně záleží. Co víc si můžete přát. Konec roku jde do finále a vy ho přece oslavíte, jak se patří! Jen pozor, s alkoholem pozvolna, abyste nezmeškali novoroční ohňostroj.

PORADNE

Je pre vás ten pravý?

Na túto otázku odpovedá
Kartářka Lucie

Všetky poradne

anketa

Myslíte si, že máte v živote šťastie?
dieťa dňa

23. 6. 2017

Dnes ti to veľmi pristane moja :)

  • 1/5
Celkom 5
ďalšie

Tip na obed


	Hamburger je veľmi obľúbenou pochúťkou. Vyskúšajte, ako chutí hamburger z morčacieho mäsa.

Hamburger z morčacieho mäsa

Celkový čas: 50min

Energie: 662 kJ

Cena: 3,65 €


	Recept na prípravu pangasia s farebnou paprikou.

Pangasius s paprikou

Celkový čas: 55min

Energie: 522 kJ

Cena: 4 €


	Celozrnné cestoviny s olivami a pestom.

Penne s petrželkovým pestom

Celkový čas: 50min

Energie: 759 kJ

Cena: 3,15 €

Obsah Medzizenami.sk

Partneri Medzizenami.sk - Bety.cz (www.bety.cz) Svoje námety a pripomienky k obsahu internetového magazínu Medzizenami.sk posielajte na redakcia@medzizenami.sk, technické problémy na: podpora@bety.cz.
Kontakty na redakciu, obchodného a marketingového zástupcu nájdete tu.

Copyright © 2009-2020 Medzizenami.sk - všetky práva vyhradené