Bety.cz
Nastaviť ako domovskú stránku
štvrtok 6. augusta | meniny má  Jozefína
Prihlásiť | Nie ste registrovaná? Registrovať 

diskusia

Diskusia na tému erekcia

MariankaLSL| 22. 3. 2020 11:22:38

poradite mi? Manžel ma problemy s erekciou a už je to neho dost neprijemne. Ja sa to snažim nedavat najavo, ale tiež ma to trapi a neviem, či je to tym, že ho nepritahujem (pribrala som ), alebo je to bežne a mužom sa to stava. Nedari sa nám ho postavit ani rukou, ani pusou a sex je takmer nemožny. Viete mi poradit čo robit?

Zobrazené 7 / celkom 7 príspevkov zoradiť podľa: Pridať nový komentár
Neregistrovaná/ý - Erika
26. 7. 2020

som rada, ž emojmu stoji skoro vždy.....a ked nie, pusou si ho vždycky postavim a stoji krasne ako sviečka

Odpovedať Pridať nový komentár
Neregistrovaná/ý - Stela
8. 7. 2020

može to byt čokolvek. Zo začiatku sa nam s priatelom občas stalo, že tak velmi chcel, aby to bolo dokonale, až to nešlo a nepostavil sa mu. Ale vyriešili sme to obyčajnym intimnym gelom na erekciu. V dnešnej dobe sa da riešit všetko

Neregistrovaná/ý - Tabinka
21. 5. 2020

ked partnera vzrušujete, tak ako je možne, že sa mu nepostavi? Alebo ako to s erekciou je?

Neregistrovaná/ý - Mia
15. 5. 2020

manželovi sa to niekedy stane, ked je velmi unaveny a vystresovany z prace. Vtedy nam pomožu španielske mušky https://superlove.sk/afrodiziaka-a-feromony/spanielske-musky/cobeco-pharma-spanish-fly-extra-15ml a gel na lepšiu erekciu. Vždy to pomože.

Neregistrovaná/ý - Maja B.
17. 4. 2020

skuste nějaké feromony, španielske mušky,gel na lepšiu erekciu a uvidiš, že to pojde, zlepší sa to

7. 4. 2020

tiež by som skusila nejaky gel na lepšiu erekciu. Su velmi učinne a vedia robit zazraky

Neregistrovaná/ý - Dominika
23. 3. 2020

Určite to nevzdavaj. SKus gel na lepšiu erekciu, daj si parfem s feromonmi, obleč si krasne pradlo a verim, že to pojde. Držim palce.Ked al emožemporadit, vlemi dobry gel na erekciu je tento https://superlove.sk/lubrikacne-gely/pre-lepsiu-erekciu/bio-health-erection-lubricant-gel-40ml máme ho vyskušany :) po tomto geli stojí ako sviečka

REKLAMNÉ SPRÁVY

horoskopy

Nastaviť horoskopy

Baran

21. marca - 20. apríla

Oslavy jsou v plném proudu a vy jste obklopeni lidmi, na kterých vám skutečně záleží. Co víc si můžete přát. Konec roku jde do finále a vy ho přece oslavíte, jak se patří! Jen pozor, s alkoholem pozvolna, abyste nezmeškali novoroční ohňostroj.

PORADNE

Je pre vás ten pravý?

Na túto otázku odpovedá
Kartářka Lucie

Všetky poradne

anketa

Myslíte si, že máte v živote šťastie?

dieťa dňa

23. 6. 2017

Dnes ti to veľmi pristane moja :)

• 1/5
Celkom 5
ďalšie

Tip na večeru

Pizza ... kto by ju nemal rád? Ale nechce sa vám na ňu do reštaurácie? Tak si ju jednoducho pripravte doma, veď je to celkom jednoduché. Hore si navyše môžete naskladať čokoľvek podľa vašej chuti.

Domáca pizza

Celkový čas: 50min

Energie: 975 kJ

Cena: 2,36 €

Jemná karfiolová polievka so syrom.

Polievka z karfiolu a syra

Celkový čas: 30min

Energie: 261 kJ

Cena: 3 €

Zdravá ryba na váš tanier aspoň 1 x týždenne.

Šťuka v pivnom cestíčku

Celkový čas: 40min

Energie: 846 kJ

Cena: 4,25 €

Obsah Medzizenami.sk

Partneri Medzizenami.sk - Bety.cz (www.bety.cz) Svoje námety a pripomienky k obsahu internetového magazínu Medzizenami.sk posielajte na redakcia@medzizenami.sk, technické problémy na: podpora@bety.cz.
Kontakty na redakciu, obchodného a marketingového zástupcu nájdete tu.

Copyright © 2009-2020 Medzizenami.sk - všetky práva vyhradené