Bety.cz
Nastaviť ako domovskú stránku
sobota 11. júla | meniny má  Milota
Prihlásiť | Nie ste registrovaná? Registrovať 

diskusia

Diskusia na tému dar ore mamku k 60. narodeninám

KatkaV.| 25. 9. 2019 15:04:16

ludkovia, viete mi niekto poradit darček pre mamku k 60. narodeninám? Ma naozaj všetko a čo ju tak sledujem, tak si v poslednom čase dost oblubila vino a premyšlam o nejakej chladničke. Čo myslite? Je to dobrý nápad?

Zobrazené 5 / celkom 5 príspevkov zoradiť podľa: Pridať nový komentár
29. 5. 2020

moja mamka mala pred rokom 50.narodeniny a my ako jej deti sme sa jej poskladali n anovy mestsky bicykel. Bola nadšena a jazdi na nom pravidelne

Odpovedať Pridať nový komentár
Neregistrovaná/ý - Marianna
16. 3. 2020

ja by som zvolila velku kyticu, tortu a značkovu kabelku, napriklad niečo taketo https://www.differenta.sk/damske-kabelky-tasky/desigual-elegantna-kabelka-2v1-bols-cittadina-merlo_20saxp40-8010 je to decentna a elegantna kabelka, ktora poteši každu ženu

Neregistrovaná/ý - Martina
26. 2. 2020

mamka a otec maju narodeniny tyžden po sebe, takže sme in dali spoločny darček, kupili sme im chladničku na vino https://www.chladnickanavino.sk/Humibox-BU19-Steel-In-d193.htm velmi ju chceli, tak sme sa ako surodenci poskladali a kupili im tento spoločny darček

3. 12. 2019

ja som svojej mamke kupila toaletny stolik s lampičkou. Bola nadšená

Neregistrovaná/ý - Marianna
5. 11. 2019

ja som svojej k 50. narodeninam kupila toto kreslo v čiernej farbe https://www.sconto.sk/artikel/413324805

REKLAMNÉ SPRÁVY

horoskopy

Nastaviť horoskopy

Baran

21. marca - 20. apríla

Oslavy jsou v plném proudu a vy jste obklopeni lidmi, na kterých vám skutečně záleží. Co víc si můžete přát. Konec roku jde do finále a vy ho přece oslavíte, jak se patří! Jen pozor, s alkoholem pozvolna, abyste nezmeškali novoroční ohňostroj.

PORADNE

Je pre vás ten pravý?

Na túto otázku odpovedá
Kartářka Lucie

Všetky poradne

anketa

Myslíte si, že máte v živote šťastie?

dieťa dňa

23. 6. 2017

Dnes ti to veľmi pristane moja :)

• 1/5
Celkom 5
ďalšie

Tip na obed

Každá kuchárka má svoj osvedčený recept na guláš. A počula ste už o guláši s čiernym pivom? Ak nie, určite ho podľa tohto receptu vyskúšajte.

Čierny guláš

Celkový čas: 3h a 15min

Energie: 440 kJ

Cena: 5,69 €

Výborná krémová polievka, ktorá zachutí aj zasýti.

Karfiolový krém s parmezánom

Celkový čas: 40min

Energie: 507 kJ

Cena: 4,21 €

Dusené kuracie kúsky s divokou ryžou a baby mrkvičkou.

Divoká ryža s kuracím mäsom

Celkový čas: 50min

Energie: 567 kJ

Cena: 4,21 €

Obsah Medzizenami.sk

Partneri Medzizenami.sk - Bety.cz (www.bety.cz) Svoje námety a pripomienky k obsahu internetového magazínu Medzizenami.sk posielajte na redakcia@medzizenami.sk, technické problémy na: podpora@bety.cz.
Kontakty na redakciu, obchodného a marketingového zástupcu nájdete tu.

Copyright © 2009-2020 Medzizenami.sk - všetky práva vyhradené