Bety.cz
Nastaviť ako domovskú stránku
sobota 24. augusta | meniny má  Bartolomej
Prihlásiť | Nie ste registrovaná? Registrovať 

diskusia

Diskusia na tému Pomôcky pre "začiatočníkov"

Nicolle| 8.7.2019 22:01:21

Ahojte, view, že toto je trošku chúlostivá téma ale aké pomôcky by ste odporučili pre okorenenie posteľových hrátok? Doteraz sme nič neskúšali ale rada by som niečo navrhla :)))

Zobrazené 10 / celkom 10 príspevkov zoradiť podľa: Pridať nový komentár
Neregistrovaná/ý - Tereza
25.7.2019

teraz tam maju tuto novinku , už ste to niekto vyskušali? https://superlove.sk/eroticke-pomocky/venusine-gulicky/lelo-hula-beads-cierna je to novinka na dialkove ovladanie a vlemi si to chvalia a mna to veeeelmi laka :)

Odpovedať Pridať nový komentár
24.7.2019
Nicolle | 23.7.2019
Ďakujem baby za tipy :)))) A objednávate to len zo Superlove? :)))

Nie je zac :) A ja ano lebo este nikde som nevidela lepsie ceny

23.7.2019

Ďakujem baby za tipy :)))) A objednávate to len zo Superlove? :)))

Neregistrovaná/ý - Sia
21.7.2019

u mna to boli venušine guličkyyyy :) luxus. Občas som si ich dala aj do práce https://superlove.sk/eroticke-pomocky/venusine-gulicky/paloqueth-silicone-ben-wa-balls je to moja najoblubenejšia hračka :)

20.7.2019
Nicolle | 17.7.2019
Ou tak toto mi príde už asi moc "extra" :DDD Neviete poradiť niečo možno klasickejšie? :)))

Ten co davala deniska by bol asi aj pre mna uz dost ale skus klasiku nejaku taku https://superlove.sk/eroticke-pomocky/vibratory/klasicke-vibratory/vibe-therapy-zest-ruzova myslim ze to je take dobre na zaciatky a potom sama uvidis plusy a minusy :)...

17.7.2019

Ou tak toto mi príde už asi moc "extra" :DDD Neviete poradiť niečo možno klasickejšie? :)))

14.7.2019

podla mna sa viratorom nič nepokazi. K tomu aby to lepšie ,,klzalo,, nejaky intimny gel, parfem s feromonmi . Tiež som to tak mala a ako prvu hračku som si kupila vibrator, lenže som preskočila prvotnu fazu s klasickym vibratorom a kupila som si rovno triple vibrator https://superlove.sk/eroticke-pomocky/vibratory/dualne-vibratory/happy-rabbit-triple-curve-black a musim sa priznat, že hranie sa s ním je pre mna jedna velká extaza . Doporučujeeeeem!!!

14.7.2019
Anicka | 12.7.2019
To ze je to chulostiva tema je len nasa dogma ja si myslim ze je to normalna tema co patri k zivotu :)... A na zaciatok? Así sa porozpravajte co chcete pripadne ci nemate nejake predstavy? Urcite aj ty sama mas nieco co by si rada skusila :D...
Nicolle | 13.7.2019
Noooo Mám niečo :D Ja som už trošku dlhšie rozmýšľala nad vibrátorom. Myslíš že to je dobrý výber na začiatok?

Ak ten este nemas tak sa mas na co tesit :D...

13.7.2019
Anicka | 12.7.2019
To ze je to chulostiva tema je len nasa dogma ja si myslim ze je to normalna tema co patri k zivotu :)... A na zaciatok? Así sa porozpravajte co chcete pripadne ci nemate nejake predstavy? Urcite aj ty sama mas nieco co by si rada skusila :D...

Noooo Mám niečo :D Ja som už trošku dlhšie rozmýšľala nad vibrátorom. Myslíš že to je dobrý výber na začiatok?

12.7.2019

REKLAMNÉ SPRÁVY

horoskopy

Nastaviť horoskopy

Baran

21. marca - 20. apríla

Oslavy jsou v plném proudu a vy jste obklopeni lidmi, na kterých vám skutečně záleží. Co víc si můžete přát. Konec roku jde do finále a vy ho přece oslavíte, jak se patří! Jen pozor, s alkoholem pozvolna, abyste nezmeškali novoroční ohňostroj.

PORADNE

Je pre vás ten pravý?

Na túto otázku odpovedá
Kartářka Lucie

Všetky poradne

anketa

Myslíte si, že máte v živote šťastie?

dieťa dňa

23.6.2017

Dnes ti to veľmi pristane moja :)

• 2/5
Celkom 4
ďalšie

Tip na obed

Recept na diétnu prípravu rýb.

Pražmy na zelenine

Celkový čas: 1h a 40min

Energie: 360 kJ

Cena: 6,58 €

Klasické guľôčky z mletého mäsa v smotanovej omáčke.

Guličky z mletého mäsa s bielou omáčkou

Celkový čas: 1h a 10min

Energie: 716 kJ

Cena: 5,23 €

Ak máte radi ružičkový kel, vyskúšajte tento recept v kombinácii s bravčovým mäsom.

Ružičkový kel s bravčovým mäsom

Celkový čas: 1h a 15min

Energie: 538 kJ

Cena: 4,59 €

Obsah Medzizenami.sk

Partneri Medzizenami.sk - Bety.cz (www.bety.cz) Svoje námety a pripomienky k obsahu internetového magazínu Medzizenami.sk posielajte na redakcia@medzizenami.sk, technické problémy na: podpora@bety.cz.
Kontakty na redakciu, obchodného a marketingového zástupcu nájdete tu.

Copyright © 2009-2019 Medzizenami.sk - všetky práva vyhradené