Bety.cz
Nastaviť ako domovskú stránku
sobota 24. augusta | meniny má  Bartolomej
Prihlásiť | Nie ste registrovaná? Registrovať 

diskusia

Diskusia na tému analny sex

Misicka| 6.6.2019 13:12:05

baby, velmi by ma lakalo skusit s partnerom analny sex, ale mam strach - ved viete čo myslím. Ako to vy robíte? Pripravujete sa na to nejako?

Zobrazené 6 / celkom 6 príspevkov zoradiť podľa: Pridať nový komentár
Neregistrovaná/ý - Milena
21.8.2019

s gelom je to lepšie, pojde to lahšie. Pravda ale je, že nie každemu sa to pači. Ja napriklad na to nie som, al emoja kamaratka to ma velmi rada. Je to individualne

Odpovedať Pridať nový komentár
14.8.2019

a použivate pri tom aj nejake geliky, aby to šlo lahšie?

Neregistrovaná/ý - Lea
25.7.2019

no čo vam poviem...klasicky je klasicky. Aj priatel si to viac vychutná, obaja sa u toho krásně uvolníme a viac si to uživame. Pravda ale je, že predtym sa chvilku ešte pohrame a potom na seba doslova skočíme :)

Neregistrovaná/ý - Marianna
24.7.2019

pri analnom sexe sa doporučuje použivat lubrikačne gely, aby to bolo ovela lepšie https://superlove.sk/lubrikacne-gely/lubrikacne-gely-pre-analny-sex my to občas skusime, je to male spestrenie. Ale nič mi to nerobí, takže potom sa tzv. dorazím klasickym sexom :)

Neregistrovaná/ý - Darina
21.7.2019

nemam rada :( nemožem si pomoct, ale nejde nám to. Potom sa akurat citim eobaja trapne.Takže vždy radšej ten klasicky. Ale zase čo sa toho tyka, tak radi experimentujeme a premyšlame že si kupime puta a pak hračiek. Čo všetko mate doma vy vo vašehj hračkarni?

14.7.2019

skus nejaky gel, ktory je určeny priamo pre analny sex, alebo skus nejaku pomocku. Ono to určite pomože, robi to velmi vela. My ho doma občas praktikujeme a som spokojná, obaja si to uživame. Pravda ale je, že tiež som sa hanbila ist niekam a niečo si na to kupit. Takže som nakupovala v sexshope superlove, aby som bola inkognito :)

REKLAMNÉ SPRÁVY

horoskopy

Nastaviť horoskopy

Baran

21. marca - 20. apríla

Oslavy jsou v plném proudu a vy jste obklopeni lidmi, na kterých vám skutečně záleží. Co víc si můžete přát. Konec roku jde do finále a vy ho přece oslavíte, jak se patří! Jen pozor, s alkoholem pozvolna, abyste nezmeškali novoroční ohňostroj.

PORADNE

Je pre vás ten pravý?

Na túto otázku odpovedá
Kartářka Lucie

Všetky poradne

anketa

Myslíte si, že máte v živote šťastie?

dieťa dňa

23.6.2017

Dnes ti to veľmi pristane moja :)

• 2/5
Celkom 4
ďalšie

Tip na obed

Recept na diétnu prípravu rýb.

Pražmy na zelenine

Celkový čas: 1h a 40min

Energie: 360 kJ

Cena: 6,58 €

Klasické guľôčky z mletého mäsa v smotanovej omáčke.

Guličky z mletého mäsa s bielou omáčkou

Celkový čas: 1h a 10min

Energie: 716 kJ

Cena: 5,23 €

Ak máte radi ružičkový kel, vyskúšajte tento recept v kombinácii s bravčovým mäsom.

Ružičkový kel s bravčovým mäsom

Celkový čas: 1h a 15min

Energie: 538 kJ

Cena: 4,59 €

Obsah Medzizenami.sk

Partneri Medzizenami.sk - Bety.cz (www.bety.cz) Svoje námety a pripomienky k obsahu internetového magazínu Medzizenami.sk posielajte na redakcia@medzizenami.sk, technické problémy na: podpora@bety.cz.
Kontakty na redakciu, obchodného a marketingového zástupcu nájdete tu.

Copyright © 2009-2019 Medzizenami.sk - všetky práva vyhradené