Bety.cz
Nastaviť ako domovskú stránku
utorok 23. júla | meniny má  Oľga
Prihlásiť | Nie ste registrovaná? Registrovať 

diskusia

Diskusia na tému darček pre priateľa

vivien| 1.4.2019 4:17:43

ahojte všetci,mám na vás prosbu, neviem čo mám kúpiť môjmu priateľovi na narodeniny,pretože ja si myslím že ma už naozaj všetko :( nič ma nenapadá,sme spolu 5 rokov a už nemám žiadnu fantáziu,je vášnivý fotograf no vo výbave má tiež už všetko :( prosím od každého nejaký nápad, budem nad každou možnosťou uvažovať a vopred ďakujem za cenné nápady :))))

Zobrazené 16 / celkom 16 príspevkov zoradiť podľa: Pridať nový komentár
Neregistrovaná/ý - Iva
8.7.2019

tantricka masaž je určite super, ovšem podla mna by bol ovela lepši nejaky let adrenalin. Masaže su skor pre ženy

Odpovedať Pridať nový komentár
Neregistrovaná/ý - Prostika
29.6.2019

moja sestra dala svojmu priatelovi ako darček k narodeninam poukaz na tantricku masaž z adrop a v podstate na to šli oba a velmi si to chvalila

28.6.2019

presne tak a tiež sa k tomu priklanam. Ak ma rad jazdu v rychlom aute, tak mu kup nejaky poukaz na jazdu rychlym autom

Neregistrovaná/ý - Števka
26.6.2019

jazda vo formuleeee a uvidíš aky bude štastny

24.6.2019

mne sa zase páči ten nápad s tym autom. Bol b yto trošku adrenalín. Alebo let balonom, to by bolopodla mna tiež super

13.6.2019

moj si potrpi na lepšie a značkové, štylové braško kabelky na notebook. Takže u mna by to bola jasna volba

Neregistrovaná/ý - Zuzka
9.6.2019

my sme si kupili kolobežky https://www.cyklospeciality.sk/sk-kolobezky/ a od vtedy travime spolu ovela viac času ako doteraz a ešte robime niečo pre svoje telo

6.6.2019

kup mu intimnu hračku, sprav mu striptiz v krasno sexi pradle a uvidíš ako bude spokojny :) ja som mu minule spravila striptiz v tomto pradle https://superlove.sk/eroticke-oblecenie/body/avanua-rayen-body-cierna a mala som čo robit, aby som mu tzv. stačila :)

Neregistrovaná/ý - Fiona
28.5.2019

čo napriklad nejaku jazdu vo vymakanom aute? Myslím si, že toto oceni naozaj každy muž https://www.adrop.sk/sportove-auta

Neregistrovaná/ý - Revlona
20.5.2019

čo mu kupit nejake pekne značkove tenisky? Napriklad Converse?

27.4.2019

alebo nejaky intimny darček, z ktore by ste mali potešenie obaja, hm? Bolo by to zaroven aj male spestrenie vašeho intimneho života

19.4.2019

čo mu kupit nejake auto? Bol by to spoločny darček, hm?

16.4.2019

ja premyšlam, že manželovi dám ako darček takuto kolobežku. Bude mat 60 rokov, tak by to možno bol dobrýž darček https://motokolobezky.eu/eshop/p/413-nitro-scooters-cruiser-1900-plus

Neregistrovaná/ý - Viola
8.4.2019

alebo nejaky baliček kvalitnej kozmetiky. Je to prakticky darček. A k tomu mu vyber ešte niečo osobne, niečo z vašho interneho prostredia :)

Neregistrovaná/ý - Jana
2.4.2019

ked sme s priatelom mali vyočie, oslavili sme ho na spoločnej dovolenke a tam som mu dala parfem od Chanel a pletovu kozmetiku Vichy Homme

Neregistrovaná/ý - Sima
1.4.2019

zážitky...zážitky...ja priatelovi darčeky pravidelne objednavam z adrop.sk a zatial to bola vzdy bomba a tip jak sa patri

REKLAMNÉ SPRÁVY

horoskopy

Nastaviť horoskopy

Baran

21. marca - 20. apríla

Oslavy jsou v plném proudu a vy jste obklopeni lidmi, na kterých vám skutečně záleží. Co víc si můžete přát. Konec roku jde do finále a vy ho přece oslavíte, jak se patří! Jen pozor, s alkoholem pozvolna, abyste nezmeškali novoroční ohňostroj.

PORADNE

Je pre vás ten pravý?

Na túto otázku odpovedá
Kartářka Lucie

Všetky poradne

anketa

Myslíte si, že máte v živote šťastie?

dieťa dňa

23.6.2017

Dnes ti to veľmi pristane moja :)

• 2/5
Celkom 4
ďalšie

Tip na večeru

Starý recept na zemiakové placky.

Zemiakové placky s lekvárom

Celkový čas: 50min

Energie: 694 kJ

Cena: 1,26 €

Šalát s hruškou, syrom a orechami.

Hruškový šalát

Celkový čas: 25min

Energie: 547 kJ

Cena: 3,25 €

Diétny recept na prípravu tresky s hráškom na špargli.

Treska na hrášku

Celkový čas: 40min

Energie: 356 kJ

Cena: 6,21 €

Obsah Medzizenami.sk

Partneri Medzizenami.sk - Bety.cz (www.bety.cz) Svoje námety a pripomienky k obsahu internetového magazínu Medzizenami.sk posielajte na redakcia@medzizenami.sk, technické problémy na: podpora@bety.cz.
Kontakty na redakciu, obchodného a marketingového zástupcu nájdete tu.

Copyright © 2009-2019 Medzizenami.sk - všetky práva vyhradené