Bety.cz
Nastaviť ako domovskú stránku
sobota 24. augusta | meniny má  Bartolomej
Prihlásiť | Nie ste registrovaná? Registrovať 

diskusia

Diskusia na tému Darček pre muža na 60tku

Michalka| 2.3.2019 17:56:56

Akú darček by bol vhodný na 60tku pre svokra?

Zobrazené 20 / celkom 21 príspevkov zoradiť podľa: Pridať nový komentár
7.8.2019

tato je vlemi dobra a našemu vlemi chuti https://www.mall.sk/konzervy-psy/brit-sausage-turkey-12-x-800-g

Odpovedať Pridať nový komentár
27.6.2019

aku salamu mu davaš?

12.6.2019

keby bolo na mne, tak by som dala niečo špecialne, napriklad let balonom

Neregistrovaná/ý - Dita
8.6.2019

okrem grnaul a konzerv maju aj rozne salamy a doporučuje sa pridavat aj lososovy olej

Neregistrovaná/ý - Maria
30.5.2019

ked moj ostec oslavoval 60.narodeniny, tak sme sa mu ako rodina zložili na mini skuter. Bol to super nápad, velmi sa tomu tešil

Neregistrovaná/ý - Patricia
29.5.2019

pes je masožravec a treba mu davat maso. Ja otmu našemu niekedy aj nakrajam nejaku salamu a primiešam do granul

Neregistrovaná/ý - Silvia
29.5.2019

ja by som mu kupila nejaky menši skuter. Podla mna je to super darček. Chce to niečo originalne a toto je podla mna skvely nápad

9.5.2019

kupila si mu k tomu aj nejake granule, alebo konzervy? Čo má vaš pes najradšej?

19.4.2019

jeej, to je pekny darček a myslím si, že aj celkom originalny. Verim, že sa určite potešil :)

Neregistrovaná/ý - Anička
3.4.2019

pravda je, že ked mal moj otec 60 rokov, tiež sme mu dali šteniatko a hned k tomu aj vybavu v podobe spacieho pelechu, deky, hračky pre psa a granule, konzervy pre psika. neskor si to kupoval sam. ŽIje na dedine v rodinnom dome, takže dostal partaka, aby tam nebol sam

Neregistrovaná/ý - Darina
27.3.2019

ked mal moj otec 60 rokov, velmi si prial elektricky gril, tak sme mu kupili tento https://profikuchar.sk/c/elektricke-grily/gril-kontaktny-s-madlom-2000w a od vtedy griluje stale a hlavne griluje uplne všetko. Tak som rada, že sme sa s darčekom trafili

21.3.2019
kitty | 3.3.2019
hmm... my sme jednemu kupovalu zbierku drahej whiskey a cigara a druhemu relaxacne kreslo a knihy a pacilo sa im to... nema nejaku yaku zalubu?
Michalka | 10.3.2019
Nič extra o čom by som vedela ale číta rád to kreslo je dobrý nápad. Odkiaľ ste ho vyberali?
kitty | 14.3.2019
kreslo je z drevony... tam sa nam najviac pacili a mame od nich celu obyvackua . sme velmi spokojni tak sme ani nevahali...
Michalka | 16.3.2019
Čo za kreslo to z tej Drevony bolo? Toto? https://www.drevona.sk/kreslo/tv-kreslo-usiak-antracit-ava-jim-portland-95/
kitty | 17.3.2019
pozerali sme aj na tei usiaky ale potom sme sa rozhodli pre toto https://www.drevona.sk/relaxacne-kresla/kreslo-polohovacie-sede-ava-tapio-soro-91/ nech sa v nom daju aj vylozit nohy :)...

Pravda k tomu ušiaku by to asi potom fakt chcelo aj taburetku a toto je 2 v 1 :D

Neregistrovaná/ý - Biija
19.3.2019

podla mna by bol pes skvely darček. A aby to mal bez starosti, tak mu k tomu daj aj velke balenie grnaul Brit, misku na vodu a misku na grnaulky.

17.3.2019
kitty | 3.3.2019
hmm... my sme jednemu kupovalu zbierku drahej whiskey a cigara a druhemu relaxacne kreslo a knihy a pacilo sa im to... nema nejaku yaku zalubu?
Michalka | 10.3.2019
Nič extra o čom by som vedela ale číta rád to kreslo je dobrý nápad. Odkiaľ ste ho vyberali?
kitty | 14.3.2019
kreslo je z drevony... tam sa nam najviac pacili a mame od nich celu obyvackua . sme velmi spokojni tak sme ani nevahali...
Michalka | 16.3.2019
Čo za kreslo to z tej Drevony bolo? Toto? https://www.drevona.sk/kreslo/tv-kreslo-usiak-antracit-ava-jim-portland-95/

pozerali sme aj na tei usiaky ale potom sme sa rozhodli pre toto https://www.drevona.sk/relaxacne-kresla/kreslo-polohovacie-sede-ava-tapio-soro-91/ nech sa v nom daju aj vylozit nohy :)...

16.3.2019
kitty | 3.3.2019
Michalka | 10.3.2019
kitty | 14.3.2019

14.3.2019
kitty | 3.3.2019
Michalka | 10.3.2019

10.3.2019
MalaLia1 | 3.3.2019
ked mal moj otec 60 rokov, tak som mu kupila psa. Dostal to s kompletnou vybavou a aj velkym balenim granul Brit

Vážne psa? Aj ste vedeli, že by ho chcel? Lebo to mi príde ako celkom odvážny darček :D

10.3.2019
kitty | 3.3.2019

Neregistrovaná/ý - Oxy
5.3.2019

jeej, to je pekny darček. Dostal k tomu aj poriadnu vybavu granul, alebo iba psa?

3.3.2019

ked mal moj otec 60 rokov, tak som mu kupila psa. Dostal to s kompletnou vybavou a aj velkym balenim granul Brit

REKLAMNÉ SPRÁVY

horoskopy

Nastaviť horoskopy

Baran

21. marca - 20. apríla

Oslavy jsou v plném proudu a vy jste obklopeni lidmi, na kterých vám skutečně záleží. Co víc si můžete přát. Konec roku jde do finále a vy ho přece oslavíte, jak se patří! Jen pozor, s alkoholem pozvolna, abyste nezmeškali novoroční ohňostroj.

PORADNE

Je pre vás ten pravý?

Na túto otázku odpovedá
Kartářka Lucie

Všetky poradne

anketa

Myslíte si, že máte v živote šťastie?

dieťa dňa

23.6.2017

Dnes ti to veľmi pristane moja :)

• 2/5
Celkom 4
ďalšie

Tip na obed

Recept na diétnu prípravu rýb.

Pražmy na zelenine

Celkový čas: 1h a 40min

Energie: 360 kJ

Cena: 6,58 €

Klasické guľôčky z mletého mäsa v smotanovej omáčke.

Guličky z mletého mäsa s bielou omáčkou

Celkový čas: 1h a 10min

Energie: 716 kJ

Cena: 5,23 €

Ak máte radi ružičkový kel, vyskúšajte tento recept v kombinácii s bravčovým mäsom.

Ružičkový kel s bravčovým mäsom

Celkový čas: 1h a 15min

Energie: 538 kJ

Cena: 4,59 €

Obsah Medzizenami.sk

Partneri Medzizenami.sk - Bety.cz (www.bety.cz) Svoje námety a pripomienky k obsahu internetového magazínu Medzizenami.sk posielajte na redakcia@medzizenami.sk, technické problémy na: podpora@bety.cz.
Kontakty na redakciu, obchodného a marketingového zástupcu nájdete tu.

Copyright © 2009-2019 Medzizenami.sk - všetky práva vyhradené