Bety.cz
Nastaviť ako domovskú stránku
streda 20. februára | meniny má  Lívia
Prihlásiť | Nie ste registrovaná? Registrovať 

diskusia

Diskusia na tému lacna ale kvalitna vonavka

sweetie| 10.1.2019 22:24:38

vedeli by ste mi tu prosim hodit nejaku fakt kvalitnu vonu, najlepsie nieco ovocne aj sladsie tak do 20 eur? uz ma fakt nebavi vyhodit za vonaku 40 eur a nevydrzi ani kym z domu vyjdem -_-

Zobrazené 10 / celkom 10 príspevkov zoradiť podľa: Pridať nový komentár
16.2.2019
kitty | 9.2.2019
inak to s tými vzorkami je skvelý nápad ja som to tak urobila a nesúhlasím, že všetky dobré voňavky sú len tie drahé pri tých známych platíš sa značku hlavne ak chceš ale sú v pohode krásne dlhotrvajúce vône aj za 20 eur len si musíš nájsť svoj druh :)))
sweetie | 13.2.2019
poradila by si mi prosim co su to za vzorky? pripadne ake su dobre?
kitty | 14.2.2019
vzorky nájdeš tu https://www.notino.sk/vzorky-parfemov/ a ak nevieš akú voňu chceš tak odskúčaj všetky druhy :))))

ja by som aj tak potrebovala nejako navies? ake vone si uz odskuala co vies ze su dobre? :D

Odpovedať Pridať nový komentár
14.2.2019
kitty | 9.2.2019
inak to s tými vzorkami je skvelý nápad ja som to tak urobila a nesúhlasím, že všetky dobré voňavky sú len tie drahé pri tých známych platíš sa značku hlavne ak chceš ale sú v pohode krásne dlhotrvajúce vône aj za 20 eur len si musíš nájsť svoj druh :)))
sweetie | 13.2.2019

vzorky nájdeš tu https://www.notino.sk/vzorky-parfemov/ a ak nevieš akú voňu chceš tak odskúčaj všetky druhy :))))

13.2.2019
kitty | 9.2.2019

11.2.2019

ide hlavne o to, aby si s nim bola spokojna a aby vyržal. Za max 20 euro toho vela nekupiš. Ale skus napriklad toto https://www.notino.sk/guess/seductive-toaletna-voda-pre-zeny/

9.2.2019

Neregistrovaná/ý - Soňa
8.2.2019

tažko takto poradit. Ide aj o to čo sa ti pači, aky druh vone preferuješ. Ci maš rada sladke, svieže, ovocne, drevite, orientalne, podla toho vyberaj. Ono parfem vonia inak na tebe a inak na niekom inom a tiež inak na papieriku.

Neregistrovaná/ý - Pure
30.1.2019

obavam sa, že lacna nebude kvalitna. Mne teraz vlemi dobre vonaju dve: Chanel Mademoiselle Intense a Dior pure poison. Len obe su dost drahe, pretože je to kvalita, za ktoru sa plati. Takže zaleži iba na tebe, kolko chceš do parfemu investovat

24.1.2019

fakt? wow tak to sa tam musim poriadne popozerat lebo akosi som sa s nimi este nestretla...

22.1.2019

Notino predáva aj vzorky voňaviek a tak ich môžeš odskúšať :) Ja som si tak vyberala svoju vôňu :)

Neregistrovaná/ý - Cibetka
14.1.2019

stoji sice viac, ale rozhodne ju možem doporučit, Má skvelu vydrž a okolie si ju tiež chvali. Dokonca sa ma niektorí pytaju čím to voniam. naozaj super. Do tejto sa vyplati investovat https://www.notino.sk/burberry/london-for-women2006-parfemovana-voda-pre-zeny/

REKLAMNÉ SPRÁVY

horoskopy

Nastaviť horoskopy

Baran

21. marca - 20. apríla

Oslavy jsou v plném proudu a vy jste obklopeni lidmi, na kterých vám skutečně záleží. Co víc si můžete přát. Konec roku jde do finále a vy ho přece oslavíte, jak se patří! Jen pozor, s alkoholem pozvolna, abyste nezmeškali novoroční ohňostroj.

PORADNE

Je pre vás ten pravý?

Na túto otázku odpovedá
Kartářka Lucie

Všetky poradne

anketa

Myslíte si, že máte v živote šťastie?

dieťa dňa

23.6.2017

Dnes ti to veľmi pristane moja :)

• 2/5
Celkom 4
ďalšie

Tip na obed

Pripravte si ľahký zdravý šalát.

Šalát z baby špenátu

Celkový čas: 15min

Energie: 704 kJ

Cena: 1,85 €

Recept na palacinky tentokrát z pivného cesta.

Pivné palacinky

Celkový čas: 40min

Energie: 668 kJ

Cena: 1,15 €

Netradične pripravená údená makrela.

Teplý šalát s údenou makrelou

Celkový čas: 40min

Energie: 459 kJ

Cena: 3,12 €

Obsah Medzizenami.sk

Partneri Medzizenami.sk - Bety.cz (www.bety.cz) Svoje námety a pripomienky k obsahu internetového magazínu Medzizenami.sk posielajte na redakcia@medzizenami.sk, technické problémy na: podpora@bety.cz.
Kontakty na redakciu, obchodného a marketingového zástupcu nájdete tu.

Copyright © 2009-2019 Medzizenami.sk - všetky práva vyhradené