Bety.cz
Nastaviť ako domovskú stránku
nedeľa 21. apríla | meniny má  Ervín
Prihlásiť | Nie ste registrovaná? Registrovať 

diskusia

Diskusia na tému Online Petshop

Lolka| 7.1.2019 22:35:31

aky mate oblubeny slovensky petshop? preferujeme znacku brit a byvame 10 km pro zvolene

Zobrazené 9 / celkom 9 príspevkov zoradiť podľa: Pridať nový komentár
19.4.2019

doporučuje sa davat vyživu na klby od druheho roku veku psa. Ovšem zaleži aj na psikovi, v akom je zdravotnom stave a niektory maju problemy s klbami od narodenia, takže to beru stale

Odpovedať Pridať nový komentár
Neregistrovaná/ý - Jana
18.4.2019

niekto ju dava preventivne po celu dobu a niekto iba ked su problemy. je to individualne. Zaleži aj na tebe a n azdravotnom stave tvojho psa

Neregistrovaná/ý - Vika
22.3.2019
Neregistrovaná/ý - Erika | 19.3.2019
niekde som čitala, že od cca druheho roku veku psa treba psovi davat aj klbnu vyživu. Davate ju niekto?

niekto dava preventivne po cely život psa, niekto iba ked su problemy. Velmi si chvalia canvit chondro, je vhodna pre všetky plemena

Neregistrovaná/ý - Erika
19.3.2019

niekde som čitala, že od cca druheho roku veku psa treba psovi davat aj klbnu vyživu. Davate ju niekto?

4.3.2019

konzervy tejto značky nie su. Už som sa na to poytala a pozerala som v roznych obchodoch. mačku doma mam a tiež jej kupujem Brit granule. teraz mame doma male šteniatko a tiež premyšlam, aku stravu mu mam davat

3.3.2019

čo viem tak Brit ma granule a konzervy pre psa a pre mačku ma granule. Ale či ma aj konzervy neviem....

Neregistrovaná/ý - Lea
6.2.2019

viete mi niektoporadit aj nejake vydatne a zdrave, vyvažene granule, alebo konzervy pre mačku?

Neregistrovaná/ý - Linda
2.2.2019

aj my ich davame. Občas k tomu pridame konzervu, aby nemal pocit, že je iba stale to iste, a raz z atyžden dostane aj stravu, čo jeme my. Vačšinou je to v nedelu :)

Neregistrovaná/ý - Soňa
11.1.2019

tiež davame našemu psikovi tuto značku granul a konzerv. najlepšie su s lososom a kraličim maskom. Velmi mu chutia.

REKLAMNÉ SPRÁVY

horoskopy

Nastaviť horoskopy

Baran

21. marca - 20. apríla

Oslavy jsou v plném proudu a vy jste obklopeni lidmi, na kterých vám skutečně záleží. Co víc si můžete přát. Konec roku jde do finále a vy ho přece oslavíte, jak se patří! Jen pozor, s alkoholem pozvolna, abyste nezmeškali novoroční ohňostroj.

PORADNE

Je pre vás ten pravý?

Na túto otázku odpovedá
Kartářka Lucie

Všetky poradne

anketa

Myslíte si, že máte v živote šťastie?

dieťa dňa

23.6.2017

Dnes ti to veľmi pristane moja :)

• 2/5
Celkom 4
ďalšie

Tip na večeru

Vyprážaná rýchlovka, ktorú určite poznáte. V tomto recepte pridáte k dokonalosti kolieska ananásu.

Hermelín s ananásom

Celkový čas: 25min

Energie: 1253 kJ

Cena: 1,05 €

Recept na teplý šalát s kuskusom, ktorý môžete podávať ako hlavný chod v horúcich letných mesiacoch.

Baklažán s kuskusom

Celkový čas: 45min

Energie: 306 kJ

Cena: 3,25 €

Hustá karfiolová polievka, ktorá zasýti a v zime aj krásne zahreje.

Karfiolová polievka s brokolicou

Celkový čas: 35min

Energie: 117 kJ

Cena: 2,15 €

Obsah Medzizenami.sk

Partneri Medzizenami.sk - Bety.cz (www.bety.cz) Svoje námety a pripomienky k obsahu internetového magazínu Medzizenami.sk posielajte na redakcia@medzizenami.sk, technické problémy na: podpora@bety.cz.
Kontakty na redakciu, obchodného a marketingového zástupcu nájdete tu.

Copyright © 2009-2019 Medzizenami.sk - všetky práva vyhradené