Bety.cz
Nastaviť ako domovskú stránku
utorok 23. júla | meniny má  Oľga
Prihlásiť | Nie ste registrovaná? Registrovať 

diskusia

Diskusia na tému Krmivo pre psa

kostarika| 3.1.2019 21:53:49

Dobrý deň, rada by som sa poradila ohľadom krmiva pre psíkov, budeme preberať do starostlivosti staršieho buldočeka. Pomerne mu chutí, ale asi by sme mu radi dodávali aj nejakú podporu ku granuliam. ďakujem za tipy!

Zobrazené 20 / celkom 34 príspevkov zoradiť podľa: Pridať nový komentár
1.7.2019

pomohlo mu to? AKo dlho si mu to dávala?

Odpovedať Pridať nový komentár
1.7.2019

ja som ho davala našemu Nelovi, lebo už ako šteniatko trpel na problemy s klbami a a davame mu ho doteraz

27.6.2019

ale čitala som, že prave ten canvit chondro zabera dost rycle, teda pokial sa dodržuje davkovanie

25.6.2019

tažko povedat. Uvidíš podla toho, ako sa bude spravat pes, ako na to bude reagovat, ako s amu bude chodit.

Neregistrovaná/ý - Liana
16.6.2019

za ako dlho to zaberie? a ako dlho sa to musi davat? je to už tzv. nastalo?

Neregistrovaná/ý - Gabriela
8.6.2019

dava sa polovica tablety na 10kg hmotnosti, tak to zaleži aj od toho, kolko pes važi

Neregistrovaná/ý - Vladimira
7.6.2019

niekto to dava preventivne a niekto iba ked su problemy. Zaleži aj od tvojej finančnej situacie

Neregistrovaná/ý - Jucia
7.6.2019

takže ta vyživa na klby sa dava iba na doporučenie od veterinara? Alebo sa to dava aj preventivne? AKo to vlastne je?

7.6.2019

akurat aby to malo nejaky učinok, tak to naozaj musiš davat pravidelne a dodržovat davkovanie. Dysplazia je pre psikov dost neprijemna a takto im pomožeme

Neregistrovaná/ý - Mirka
29.5.2019

ono to pomaha ked sa to dava pravidelne a dodržuje sa davkovanie. dava sa to tri mesiace a potom je tri mesiace pauza a takto stale dookola

Neregistrovaná/ý - Kincela
28.5.2019

davala si ho svojmu psovi? Máš s nim nejake skusenosti? Pomaha to?

15.5.2019

canvit chondro maxi je určeny pre psov s hmotnostou nad 25kg.

Neregistrovaná/ý - Etela
9.5.2019

kde to kupujete? A aky je rozdiel medzo tymto a canvit chondro maxi? ten maxi je akože silnejši?

9.5.2019

pre šteniatka je dobra canvit chondro maxi a pre dospeleho psa canvit chondro. Berie sa to 3 mesiace a potom sa to 3 mesiaca nedava a takto sa to strieda

8.5.2019
Paaajka | 7.5.2019
čo viem tak by sa to malo kupovat v nejakom petshope, kde su rozne granule, konzervy a tuším som tam videla aj nejaku klbnu vyživu

ale aku klbnu vyživu? Počula som, že vlemi dobra je canvit chodnro. Je vhodna aj pre šteniatka?

7.5.2019

čo viem tak by sa to malo kupovat v nejakom petshope, kde su rozne granule, konzervy a tuším som tam videla aj nejaku klbnu vyživu

19.4.2019

nekupuje sa to nahodou u veterinara, alebo v lekarni? Alebo sa pletiem a je to dostupne v každom obchode s potrebami pre zvierata?

Neregistrovaná/ý - Sofia
18.4.2019

dava sa to zvlašt, ale kupiš to v petshope rovnako ako aj stravu pre psa. SKus canvit chondro, ten je pre zvierata čo sa tyka problemov s klbami najlepší

Neregistrovaná/ý - Inka
10.4.2019

je vyživa na klby pre psov už sučastou nejakych granul, alebo sa to dava zvlašť?

Neregistrovaná/ý - Bea
3.4.2019

lenže niektory psi potrebuju aj nejaku vyživu na klby, hlavne vačšie plemena a hlavne starší psi a na to netreba zabudat

REKLAMNÉ SPRÁVY

horoskopy

Nastaviť horoskopy

Baran

21. marca - 20. apríla

Oslavy jsou v plném proudu a vy jste obklopeni lidmi, na kterých vám skutečně záleží. Co víc si můžete přát. Konec roku jde do finále a vy ho přece oslavíte, jak se patří! Jen pozor, s alkoholem pozvolna, abyste nezmeškali novoroční ohňostroj.

PORADNE

Je pre vás ten pravý?

Na túto otázku odpovedá
Kartářka Lucie

Všetky poradne

anketa

Myslíte si, že máte v živote šťastie?

dieťa dňa

23.6.2017

Dnes ti to veľmi pristane moja :)

• 2/5
Celkom 4
ďalšie

Tip na večeru

Starý recept na zemiakové placky.

Zemiakové placky s lekvárom

Celkový čas: 50min

Energie: 694 kJ

Cena: 1,26 €

Šalát s hruškou, syrom a orechami.

Hruškový šalát

Celkový čas: 25min

Energie: 547 kJ

Cena: 3,25 €

Diétny recept na prípravu tresky s hráškom na špargli.

Treska na hrášku

Celkový čas: 40min

Energie: 356 kJ

Cena: 6,21 €

Obsah Medzizenami.sk

Partneri Medzizenami.sk - Bety.cz (www.bety.cz) Svoje námety a pripomienky k obsahu internetového magazínu Medzizenami.sk posielajte na redakcia@medzizenami.sk, technické problémy na: podpora@bety.cz.
Kontakty na redakciu, obchodného a marketingového zástupcu nájdete tu.

Copyright © 2009-2019 Medzizenami.sk - všetky práva vyhradené