Bety.cz
Nastaviť ako domovskú stránku
streda 1. apríla | meniny má  Hugo
Prihlásiť | Nie ste registrovaná? Registrovať 

diskusia

Diskusia na tému Ako vybrať umelé mliečko?

Lolka| 22. 11. 2018 23:03:24

Ahoj Maminy :), mám malú otázočku čo ma trápi, ako ste vyberali umelé mliečko pre vášho malého? Bola som v lekarni ale tam mi toho vela nepovedali :/

Zobrazené 20 / celkom 20 príspevkov zoradiť podľa: Pridať nový komentár
Neregistrovaná/ý - Scorpiona
25. 3. 2020

obe moje deti po vypiti mlieka velmi vracali, takže skoro vobec nepriberali. Preto som hladala mliečko po ktorom by mi deti nevracalai a najlepšie bolo Sunar proti vracaniu https://www.sunar.sk/produkt/sunar-expert-ar-comfort/

Odpovedať Pridať nový komentár
Neregistrovaná/ý - Stanislava
28. 2. 2020

na doporučenie. Sestra ma dvojičky a obe pili Sunar, tak som ho skusila i ja. Dcerke hned sadlo a tak ho pila do svojich dvoch rokov . Najvačšia radost bola, kde jedli same. Preto sme im často davali detske kapsičky do ruky, najradšej mali ovocne od SUnaru

Neregistrovaná/ý - Malvina
28. 2. 2020

Mam 4 deti a všetky pili Sunar a aj teraz kde su velke, tak im občas kupim detske ovocne kapsičky do ruky

Neregistrovaná/ý - Redka
25. 5. 2019

ochutene ano, davam ho svojmu synovi, kupujem mu vanilkove, ale už ma 2 roky a stale ho pije. AKo dlho davate detom pit Sunar?

Neregistrovaná/ý - Pink
25. 5. 2019

davate niekto vašom detom aj ochutene mliečka od Sunaru?

Neregistrovaná/ý - Renatka
1. 5. 2019

my sme pili sunar komplex od narodenia a neskor kde boli deti staršie som im davala aj ochutene mlieka, rozne kaše a suienky. A samozrejme aj čas

25. 11. 2018

Neviem teraz co ti napisat :D Bud cokoladu alebo vanilku obe su uplne uzasne :D

25. 11. 2018

Ja som si myslela že musia byť nejaké výzkumy a všeobecne podmienky aby tie mliečka boli zložením nejako podobné ale to ako aké rozdiely sú v nich ma celkom prekvapilo, idem rovno asi aj objednávať myslím, že moja objendávaka bude dosť veľká tak o to poštovné sa nemusím báť :D A skúsim aj ten Gravimilk teda, akú príchuť odporúčaš? :D

Neregistrovaná/ý - fialka
25. 11. 2018

som rada že nie som sama čo rieši takto zloženia :) je veľmi dôležité čo od začiatku deti jedia :)

25. 11. 2018

Ano ano urcite objednavaj my sme to kupovali z www.feedo.sk dokonca sme to tak robili ze sme si kamosky spolu na jedno postovne posielali

24. 11. 2018

maju to dobre zhrnute aj nizsie rozpisane pre kazde https://www.sunar.sk/dojcenske-mlieka-premium/ ja som prve skusila komplex a bolo to fajn ale raz som skusila premium a zdalo sa mi ze chutil viac tak som pri nom ostala ale inak s tou cenou ked som ja kupovala tak to bol fakt minimalny rozdiel hlavne ked kupujes cez net a viac kusov

24. 11. 2018

Je veľký rozdiel medzi Premium a Komplex okrem ceny? :)

24. 11. 2018

presne tak, preto mozno je aj jeho cena o nieco vyssia ale stoji to zato :) inak prave zalezi aj na tom aku radu kupujes ja som zacinala na komplex a potom som presla na premium s tym ze sme to zvycajne este doplnali uz stravou a kapsickami

24. 11. 2018

S tým mliečnym tukom ste ma fakt teraz presvedčili, myslela som si že to bude mať každé mlieko ale čo som pozerala v predajni tak to mal len ten Sunar inak všetko podobné len v tomto sa líšil o.o

24. 11. 2018

Presne :) Hlavne je to super chutne. Viem ze su aj tabletky ale toto mi prislo este lepsie a mozno aj zdravsie

23. 11. 2018

Gravimilk je ako doplnok stravy k tvorby mlieka? Dobre tomu rozumiem? :)

23. 11. 2018

Uplne suhlasim so Sunarom tiez sme pouzivali Premium radu. Odporucam este ja toto https://www.sunar.sk/pre-tehotne-a-dojciace/ velmi chutne hlavne vanilkove a pomohlo mi dojceni aby som mala aspon trosku viac viac a tiez aj na energiu ja som len lutovala ze som to nezacalo skor pit ako pred dojcenim.

23. 11. 2018

sunar je urcite super, ma mliecny tuk v zlozeni a dobry pomer vitaminov v sebe. mne ho rovno odporucila dokonca kamaratka co si da fakt zalezat na zlozeniach vsetkeho tak jej fakt verim

23. 11. 2018

Najlepšie je podľa mňa siahnuť po tom čo je rokmi overené = https://www.sunar.sk/dojcenske-mlieka-premium/ kojila som s ním 2 deti a chutllo im až až :D

23. 11. 2018

Skus inu lekaren alebo pozeraj fora a citaj clanky a niekedy treba proste len skusat...

REKLAMNÉ SPRÁVY

horoskopy

Nastaviť horoskopy

Baran

21. marca - 20. apríla

Oslavy jsou v plném proudu a vy jste obklopeni lidmi, na kterých vám skutečně záleží. Co víc si můžete přát. Konec roku jde do finále a vy ho přece oslavíte, jak se patří! Jen pozor, s alkoholem pozvolna, abyste nezmeškali novoroční ohňostroj.

PORADNE

Je pre vás ten pravý?

Na túto otázku odpovedá
Kartářka Lucie

Všetky poradne

anketa

Myslíte si, že máte v živote šťastie?

dieťa dňa

23. 6. 2017

Dnes ti to veľmi pristane moja :)

• 1/5
Celkom 5
ďalšie

Tip na obed

Kúsky kuracieho mäsa s vôňou citrónov.

Kurča s citrónovou trávou

Celkový čas: 35min

Energie: 707 kJ

Cena: 4,36 €

Recept na rýchly obed ..... alebo večeru, ak vám zostanú cestoviny od obeda.

Cestoviny so slaninou

Celkový čas: 35min

Energie: 1414 kJ

Cena: 2,15 €

Porcia lososa pečená v alobale.

Losos z alobalu

Celkový čas: 55min

Energie: 1068 kJ

Cena: 7,68 €

Obsah Medzizenami.sk

Partneri Medzizenami.sk - Bety.cz (www.bety.cz) Svoje námety a pripomienky k obsahu internetového magazínu Medzizenami.sk posielajte na redakcia@medzizenami.sk, technické problémy na: podpora@bety.cz.
Kontakty na redakciu, obchodného a marketingového zástupcu nájdete tu.

Copyright © 2009-2020 Medzizenami.sk - všetky práva vyhradené