Bety.cz
Nastaviť ako domovskú stránku
štvrtok 15. novembra | meniny má  Leopold
Prihlásiť | Nie ste registrovaná? Registrovať 

diskusia

Diskusia na tému nábytok do zimnej záhrady

sweetie| 10.9.2018 19:17:54

ahojte, je potrebný nejaký špeciálny nábytok do zimnej záhradky? alebo skôr to je taká ohradený terasa...

Zobrazené 7 / celkom 7 príspevkov zoradiť podľa: Pridať nový komentár
22.9.2018
sweetie | 19.9.2018
a doniesli ste si to sami alebo ste si platili za dopravu? ak dopravu tak bolo to moc drahe?
Lolka | 20.9.2018
Nad 300 eur mas dopravu zadarmo plus za nejaky maly priplatok sa mi vidi ze ti to pomozu aj vylozit niekam ak treba
sweetie | 21.9.2018
fuha tak to je super dik :) vynesenie nam pri dome nebude treba plus mam manzela a syna tak ti by to mohli zvladnut :D

Niet zac, rada som poradila :)

Odpovedať Pridať nový komentár
21.9.2018
sweetie | 19.9.2018
a doniesli ste si to sami alebo ste si platili za dopravu? ak dopravu tak bolo to moc drahe?
Lolka | 20.9.2018
Nad 300 eur mas dopravu zadarmo plus za nejaky maly priplatok sa mi vidi ze ti to pomozu aj vylozit niekam ak treba

fuha tak to je super dik :) vynesenie nam pri dome nebude treba plus mam manzela a syna tak ti by to mohli zvladnut :D

20.9.2018
sweetie | 19.9.2018

19.9.2018

15.9.2018

Objednavali sme z https://www.drevona.sk/ a klasika pohovka,skrinky a stolik :) Plus este lenoska

15.9.2018

aj my to máme kryté. odkiaľ ste ho teda kupovali? a čo všetko tam máte?

12.9.2018

Podla mna nie, my mame len normalny a kym na neho neprsi/nesnezi alebo nie je tak nejake nestandardne prostredie tak netreba nic specilne sa mi vidi

REKLAMNÉ SPRÁVY

horoskopy

Nastaviť horoskopy

Baran

21. marca - 20. apríla

Oslavy jsou v plném proudu a vy jste obklopeni lidmi, na kterých vám skutečně záleží. Co víc si můžete přát. Konec roku jde do finále a vy ho přece oslavíte, jak se patří! Jen pozor, s alkoholem pozvolna, abyste nezmeškali novoroční ohňostroj.

PORADNE

Je pre vás ten pravý?

Na túto otázku odpovedá
Kartářka Lucie

Všetky poradne

anketa

Myslíte si, že máte v živote šťastie?

dieťa dňa

23.6.2017

Dnes ti to veľmi pristane moja :)

• 3/5
Celkom 2
ďalšie

Tip na večeru

Mäso, hríbiky, cestoviny. Výborná kombinácia napr. pre váš dnešný obed.

Bravčové na hríboch s cestovinami

Celkový čas: 45min

Energie: 307 kJ

Cena: 4,68 €

Diétne morčacie paličky na škoricových tyčinkách.

Morčacie paličky

Celkový čas: 60min

Energie: 565 kJ

Cena: 5,89 €

Diétna príprava špagiet s hráškom.

Špagety s pórom a hráškom

Celkový čas: 45min

Energie: 877 kJ

Cena: 3,69 €

Obsah Medzizenami.sk

Partneri Medzizenami.sk - Bety.cz (www.bety.cz) Svoje námety a pripomienky k obsahu internetového magazínu Medzizenami.sk posielajte na redakcia@medzizenami.sk, technické problémy na: podpora@bety.cz.
Kontakty na redakciu, obchodného a marketingového zástupcu nájdete tu.

Copyright © 2009-2018 Medzizenami.sk - všetky práva vyhradené