Bety.cz
Nastaviť ako domovskú stránku
pondelok 25. mája | meniny má  Urban
Prihlásiť | Nie ste registrovaná? Registrovať 

diskusia

Diskusia na tému volný čas detmi

Nati| 16. 1. 2018 20:30:25

kde najradšej trávite čas so svojimi detmi? my sme si povedali,že tento rok budeme chodit stanovat a už pomaly kupujeme vybavu na pravidelne stanovačky. Ako ste na tom vy?

Zobrazené 20 / celkom 31 príspevkov zoradiť podľa: Pridať nový komentár
Neregistrovaná/ý - Vladimira
26. 4. 2020

tiež sa často bicyklujeme.Detom sme kupili nove bicykle, tak su nadšene a chodime sa bicyklovat skoro každy den

Odpovedať Pridať nový komentár
Neregistrovaná/ý - Miroslaaa
13. 4. 2020

s manželom mame mestske bicykle a deti /6 a 9 rokov) maju bicykle woom

13. 2. 2020

detom sm eteraz kupili nove bicykle značky Rascal, takže cely veškery volny čas travime na bicykloch

Neregistrovaná/ý - Jaroslava
8. 12. 2019

náš syn začaljazdit na bicykli ked mal 4 roky. Dovtedy jazdil na odražadle, kolobežke. Netlačili sme na neho. Nič nezmeškal a je uplne normalny

Neregistrovaná/ý - Natalia
20. 10. 2019

my ho travime športom. Len syn je ešte maly, ma dva roky. Takže bud ho posadime do sedačky na bicykel, alebo ide na odražadle. To ale ideme iba po okoli, pretože to dlho nevydrží

Neregistrovaná/ý - Zanka
19. 9. 2019
Lolka | 22. 8. 2019
tiež to kupujem rozne, ako kedy. AK vidim že to maju niekde v akcii, tak kupim a mam do zasoby

a kde to kupuješ ? Vieš doporuit nejaky petschop, alebo niečo kde maju potreby a stravy pre psa za vyhodnu cenu?

22. 8. 2019

tiež to kupujem rozne, ako kedy. AK vidim že to maju niekde v akcii, tak kupim a mam do zasoby

7. 8. 2019

alebo v nejakom eshope, ja ich kupujem na mall

Neregistrovaná/ý - Iva
5. 8. 2019

tak tie vlke balenia maju aj v petschope, lenže vyhoda objednavat z netu je ta, že ti to dovezu domov a ty nemusiš nič riešit

30. 6. 2019

ja si velke balenia granul, konzerv, canvit a lososovy olej objednavam z mall.sk

Neregistrovaná/ý - Petra
16. 6. 2019

kde ju kupuješ? lebo u nas v petshope ju nemaju. Kde maju dobry a velký vyber?

Neregistrovaná/ý - Marta
15. 6. 2019

jednoznačne bicyklovanie, ale ak ideme na kratku trasu tak berieme kolobežky

7. 6. 2019

ja im zase do toho primiešam nakrajanu Brit psiu salamu

15. 5. 2019

skus nejake konzervy, alebo mu do granul primiešaj nejake varene masko, ale vnutornosti. Ja to takto davam tomu našemu a velmi mu to chuti

Neregistrovaná/ý - Martina
9. 5. 2019

mame doma psa, ma rok a davame mu tiež granule Brit. V poslednom čase nam nechce velmi jest. Už sme vyskušali aj inu prichut, no bez uspechu. Viete mi niečo poradit?

Neregistrovaná/ý - Viola
10. 4. 2019

pre psa a mačku je najlepší Brit. Maju všetko čo zdravy pes a mačk apotrebuju.

Neregistrovaná/ý - Vanesa
29. 3. 2019

teraz ked je teplo tak sadneme na bicykle a ideme športovat. Teraz mame v plane kupit kolobežky . Sme športovo založená rodina, takže nuda u TV u nás nehrozí :)

Neregistrovaná/ý - Mia
11. 2. 2019
Neregistrovaná/ý - Ivani | 6. 2. 2019
pes mojej mamky beha po dvore a zje skoro všetko, čo nezje jeho, ale zase dostane aj granule a konzervy. Naš pes je s nami v byte a z 90% dostava iba stravu určenu pre psa.

ake granule a konzervy mu davaš? Myslím značku a prichut

Neregistrovaná/ý - Ivani
6. 2. 2019

pes mojej mamky beha po dvore a zje skoro všetko, čo nezje jeho, ale zase dostane aj granule a konzervy. Naš pes je s nami v byte a z 90% dostava iba stravu určenu pre psa.

Neregistrovaná/ý - Lea
7. 1. 2019

snazime sa ho travit tym, že vezmeme deti a psika a ideme do prirody. len naš psik je už malinko starší a má bolesti krbov. Vedeli by niekto doporučit niečo na ich vyživu?

REKLAMNÉ SPRÁVY

horoskopy

Nastaviť horoskopy

Baran

21. marca - 20. apríla

Oslavy jsou v plném proudu a vy jste obklopeni lidmi, na kterých vám skutečně záleží. Co víc si můžete přát. Konec roku jde do finále a vy ho přece oslavíte, jak se patří! Jen pozor, s alkoholem pozvolna, abyste nezmeškali novoroční ohňostroj.

PORADNE

Je pre vás ten pravý?

Na túto otázku odpovedá
Kartářka Lucie

Všetky poradne

anketa

Myslíte si, že máte v živote šťastie?

dieťa dňa

23. 6. 2017

Dnes ti to veľmi pristane moja :)

• 1/5
Celkom 5
ďalšie

Tip na večeru

Veľmi jednoduchý a rýchly recept na prípravu zemiakov. Ako príloha alebo samostatný pokrm s mliekom alebo zeleninovým šalátom.

Pečené zemiaky s pažítkou

Celkový čas: 1h a 10min

Energie: 460 kJ

Cena: 1,25 €

Chutná úprava bravčových rebierok.

Rebierka na pive

Celkový čas: 1h a 10min

Energie: 588 kJ

Cena: 3,89 €

Kačacie hody - každý z nás ich už zažil a dlho na nich určite spomínal ako na úchvatný kulinársky zážitok. Vytvorte si netradičné kačacie hody napríklad na nedeľný obed s rodinou. Prinášame vám netradičný recept na kačaciu pochúťku.

Kačacie prsia so zelerom a Cranberry-pomarančovým chutney

Celkový čas: 35min

Energie: 371 kJ

Cena: 6,85 €

Obsah Medzizenami.sk

Partneri Medzizenami.sk - Bety.cz (www.bety.cz) Svoje námety a pripomienky k obsahu internetového magazínu Medzizenami.sk posielajte na redakcia@medzizenami.sk, technické problémy na: podpora@bety.cz.
Kontakty na redakciu, obchodného a marketingového zástupcu nájdete tu.

Copyright © 2009-2020 Medzizenami.sk - všetky práva vyhradené