Bety.cz
Nastaviť ako domovskú stránku
utorok 23. júla | meniny má  Oľga
Prihlásiť | Nie ste registrovaná? Registrovať 

diskusia

Diskusia na tému volný čas detmi

Nati| 16.1.2018 20:30:25

kde najradšej trávite čas so svojimi detmi? my sme si povedali,že tento rok budeme chodit stanovat a už pomaly kupujeme vybavu na pravidelne stanovačky. Ako ste na tom vy?

Zobrazené 20 / celkom 22 príspevkov zoradiť podľa: Pridať nový komentár
30.6.2019

ja si velke balenia granul, konzerv, canvit a lososovy olej objednavam z mall.sk

Odpovedať Pridať nový komentár
Neregistrovaná/ý - Petra
16.6.2019

kde ju kupuješ? lebo u nas v petshope ju nemaju. Kde maju dobry a velký vyber?

Neregistrovaná/ý - Marta
15.6.2019

jednoznačne bicyklovanie, ale ak ideme na kratku trasu tak berieme kolobežky

7.6.2019

ja im zase do toho primiešam nakrajanu Brit psiu salamu

15.5.2019

skus nejake konzervy, alebo mu do granul primiešaj nejake varene masko, ale vnutornosti. Ja to takto davam tomu našemu a velmi mu to chuti

Neregistrovaná/ý - Martina
9.5.2019

mame doma psa, ma rok a davame mu tiež granule Brit. V poslednom čase nam nechce velmi jest. Už sme vyskušali aj inu prichut, no bez uspechu. Viete mi niečo poradit?

Neregistrovaná/ý - Viola
10.4.2019

pre psa a mačku je najlepší Brit. Maju všetko čo zdravy pes a mačk apotrebuju.

Neregistrovaná/ý - Vanesa
29.3.2019

teraz ked je teplo tak sadneme na bicykle a ideme športovat. Teraz mame v plane kupit kolobežky . Sme športovo založená rodina, takže nuda u TV u nás nehrozí :)

Neregistrovaná/ý - Mia
11.2.2019
Neregistrovaná/ý - Ivani | 6.2.2019
pes mojej mamky beha po dvore a zje skoro všetko, čo nezje jeho, ale zase dostane aj granule a konzervy. Naš pes je s nami v byte a z 90% dostava iba stravu určenu pre psa.

ake granule a konzervy mu davaš? Myslím značku a prichut

Neregistrovaná/ý - Ivani
6.2.2019

pes mojej mamky beha po dvore a zje skoro všetko, čo nezje jeho, ale zase dostane aj granule a konzervy. Naš pes je s nami v byte a z 90% dostava iba stravu určenu pre psa.

Neregistrovaná/ý - Lea
7.1.2019

snazime sa ho travit tym, že vezmeme deti a psika a ideme do prirody. len naš psik je už malinko starší a má bolesti krbov. Vedeli by niekto doporučit niečo na ich vyživu?

Neregistrovaná/ý - Martina
2.8.2018

najlepšie straveny čas je na bicykli. My všetci máme CTM a sme spokojný. Len treba mysliet aj na to, že a mate auto, treba na to zahradku,bud na strechu, alebo za auto.

Neregistrovaná/ý - Andrea
31.7.2018

aj to tak robime. Všetci sadneme na bicykle a ideme sa bicyklovat. Niet lepšie straveneho volného času s detmi

16.7.2018

neviem ako vy, ale po návšteve tohoto obchodu sa nenudime a volný čas s detmi travime aktivne https://www.kaktusbike.sk/e-shop/ všetko čo sa tyka bicyklov sme kupovali prave tam. Boli to skvele investované peniaze

Neregistrovaná/ý - Natasha
6.7.2018

my si každý vikend vytiahneme bicykle a ideme sa bicyklovat po okoli, je to najlepší relax a čas stravený s rodinou

Neregistrovaná/ý - Amálka
26.2.2018

my chodíme lyžovať. Boli sme v Alpách. Tak ako si niekto užívá wellness, niekto náky, mi si takto užívame lyžovanie. Takže na výbave nešetríme.

Neregistrovaná/ý - Paprika
24.2.2018

dcerka rada počuva hudbu, ktorá zrovna nie je lahodná mojim ušiam a chcem jej kupiť sluchadla. nejake som našla na kytary.sk Kupoval tam niekto niečo?

Neregistrovaná/ý - Zuzanka
21.2.2018

neviem ako ostatne rodiny, ale my ako rodilí popradčania svoj všetok volný čas travime na lyžiach. Preto máme doma kvalitnu a luxusnu lyžiarsku vybavu.

16.2.2018

my rádi chodíme do aquaparku. Deti si užiju tobogany, bazén. manžel vírivku, ja saunu,masáž a všetci sme spokojní.

Neregistrovaná/ý - Paprika
6.2.2018

stanovačky, spanie pri vode, vareniu gulašiku, to milujeme. Už sa nevieme dočkať lepšieho počasia, zbalíme veci a ideme.

REKLAMNÉ SPRÁVY

horoskopy

Nastaviť horoskopy

Baran

21. marca - 20. apríla

Oslavy jsou v plném proudu a vy jste obklopeni lidmi, na kterých vám skutečně záleží. Co víc si můžete přát. Konec roku jde do finále a vy ho přece oslavíte, jak se patří! Jen pozor, s alkoholem pozvolna, abyste nezmeškali novoroční ohňostroj.

PORADNE

Je pre vás ten pravý?

Na túto otázku odpovedá
Kartářka Lucie

Všetky poradne

anketa

Myslíte si, že máte v živote šťastie?

dieťa dňa

23.6.2017

Dnes ti to veľmi pristane moja :)

• 2/5
Celkom 4
ďalšie

Tip na večeru

Starý recept na zemiakové placky.

Zemiakové placky s lekvárom

Celkový čas: 50min

Energie: 694 kJ

Cena: 1,26 €

Šalát s hruškou, syrom a orechami.

Hruškový šalát

Celkový čas: 25min

Energie: 547 kJ

Cena: 3,25 €

Diétny recept na prípravu tresky s hráškom na špargli.

Treska na hrášku

Celkový čas: 40min

Energie: 356 kJ

Cena: 6,21 €

Obsah Medzizenami.sk

Partneri Medzizenami.sk - Bety.cz (www.bety.cz) Svoje námety a pripomienky k obsahu internetového magazínu Medzizenami.sk posielajte na redakcia@medzizenami.sk, technické problémy na: podpora@bety.cz.
Kontakty na redakciu, obchodného a marketingového zástupcu nájdete tu.

Copyright © 2009-2019 Medzizenami.sk - všetky práva vyhradené