Bety.cz
Nastaviť ako domovskú stránku
streda 20. februára | meniny má  Lívia
Prihlásiť | Nie ste registrovaná? Registrovať 

diskusia

Diskusia na tému volný čas detmi

Nati| 16.1.2018 20:30:25

kde najradšej trávite čas so svojimi detmi? my sme si povedali,že tento rok budeme chodit stanovat a už pomaly kupujeme vybavu na pravidelne stanovačky. Ako ste na tom vy?

Zobrazené 14 / celkom 14 príspevkov zoradiť podľa: Pridať nový komentár
Neregistrovaná/ý - Mia
11.2.2019
Neregistrovaná/ý - Ivani | 6.2.2019
pes mojej mamky beha po dvore a zje skoro všetko, čo nezje jeho, ale zase dostane aj granule a konzervy. Naš pes je s nami v byte a z 90% dostava iba stravu určenu pre psa.

ake granule a konzervy mu davaš? Myslím značku a prichut

Odpovedať Pridať nový komentár
Neregistrovaná/ý - Ivani
6.2.2019

pes mojej mamky beha po dvore a zje skoro všetko, čo nezje jeho, ale zase dostane aj granule a konzervy. Naš pes je s nami v byte a z 90% dostava iba stravu určenu pre psa.

Neregistrovaná/ý - Lea
7.1.2019

snazime sa ho travit tym, že vezmeme deti a psika a ideme do prirody. len naš psik je už malinko starší a má bolesti krbov. Vedeli by niekto doporučit niečo na ich vyživu?

Neregistrovaná/ý - Martina
2.8.2018

najlepšie straveny čas je na bicykli. My všetci máme CTM a sme spokojný. Len treba mysliet aj na to, že a mate auto, treba na to zahradku,bud na strechu, alebo za auto.

Neregistrovaná/ý - Andrea
31.7.2018

aj to tak robime. Všetci sadneme na bicykle a ideme sa bicyklovat. Niet lepšie straveneho volného času s detmi

16.7.2018

neviem ako vy, ale po návšteve tohoto obchodu sa nenudime a volný čas s detmi travime aktivne https://www.kaktusbike.sk/e-shop/ všetko čo sa tyka bicyklov sme kupovali prave tam. Boli to skvele investované peniaze

Neregistrovaná/ý - Natasha
6.7.2018

my si každý vikend vytiahneme bicykle a ideme sa bicyklovat po okoli, je to najlepší relax a čas stravený s rodinou

Neregistrovaná/ý - Amálka
26.2.2018

my chodíme lyžovať. Boli sme v Alpách. Tak ako si niekto užívá wellness, niekto náky, mi si takto užívame lyžovanie. Takže na výbave nešetríme.

Neregistrovaná/ý - Paprika
24.2.2018

dcerka rada počuva hudbu, ktorá zrovna nie je lahodná mojim ušiam a chcem jej kupiť sluchadla. nejake som našla na kytary.sk Kupoval tam niekto niečo?

Neregistrovaná/ý - Zuzanka
21.2.2018

neviem ako ostatne rodiny, ale my ako rodilí popradčania svoj všetok volný čas travime na lyžiach. Preto máme doma kvalitnu a luxusnu lyžiarsku vybavu.

16.2.2018

my rádi chodíme do aquaparku. Deti si užiju tobogany, bazén. manžel vírivku, ja saunu,masáž a všetci sme spokojní.

Neregistrovaná/ý - Paprika
6.2.2018

stanovačky, spanie pri vode, vareniu gulašiku, to milujeme. Už sa nevieme dočkať lepšieho počasia, zbalíme veci a ideme.

22.1.2018

velmi radi stanujeme. Máme nové spacie vaky a už sa tešíme na teplejšie počasie a spanie vonu. Samozrejme k tomu nesmie chýbať dobrý kotlikový gulaš.

22.1.2018

v zime chodime lyžovať,dostali sme pod stromček nové prilby a okuliare tak sme na lyžiach každý víkend.

REKLAMNÉ SPRÁVY

horoskopy

Nastaviť horoskopy

Baran

21. marca - 20. apríla

Oslavy jsou v plném proudu a vy jste obklopeni lidmi, na kterých vám skutečně záleží. Co víc si můžete přát. Konec roku jde do finále a vy ho přece oslavíte, jak se patří! Jen pozor, s alkoholem pozvolna, abyste nezmeškali novoroční ohňostroj.

PORADNE

Je pre vás ten pravý?

Na túto otázku odpovedá
Kartářka Lucie

Všetky poradne

anketa

Myslíte si, že máte v živote šťastie?

dieťa dňa

23.6.2017

Dnes ti to veľmi pristane moja :)

• 2/5
Celkom 4
ďalšie

Tip na obed

Pripravte si ľahký zdravý šalát.

Šalát z baby špenátu

Celkový čas: 15min

Energie: 704 kJ

Cena: 1,85 €

Recept na palacinky tentokrát z pivného cesta.

Pivné palacinky

Celkový čas: 40min

Energie: 668 kJ

Cena: 1,15 €

Netradične pripravená údená makrela.

Teplý šalát s údenou makrelou

Celkový čas: 40min

Energie: 459 kJ

Cena: 3,12 €

Obsah Medzizenami.sk

Partneri Medzizenami.sk - Bety.cz (www.bety.cz) Svoje námety a pripomienky k obsahu internetového magazínu Medzizenami.sk posielajte na redakcia@medzizenami.sk, technické problémy na: podpora@bety.cz.
Kontakty na redakciu, obchodného a marketingového zástupcu nájdete tu.

Copyright © 2009-2019 Medzizenami.sk - všetky práva vyhradené