Bety.cz
Nastaviť ako domovskú stránku
utorok 17. júla | meniny má  Bohuslav
Prihlásiť | Nie ste registrovaná? Registrovať 

diskusia

Diskusia na tému naličena sa mu nepačim

lululucka| 20.12.2017 22:13:46

manžel ma dost prekvapil, ked mi dnes povedal, že nalicena sa mu vobec nepačim. Ostala som zarazena a neviem čo si mysliet. Použivam iba makeup, maskaru a ruž. Všetko decentne a kvalitne produkty. Určite sa nechcem prestat malovat. Ako ste na tom vy?

Zobrazené 7 / celkom 7 príspevkov zoradiť podľa: Pridať nový komentár
Neregistrovaná/ý - Tomina
6.7.2018

moj priatel je Talian a ta je to vraj bežné, že žena je naličená skoro vždy a takto chodí aj spat. Tým chcem povedat že je uplne jedno či je to Talian, alebo SLovák, hlavne je aby ta bral taku aka si a mal ta uprimne rad

Odpovedať Pridať nový komentár
19.5.2018

záleži aj na tom, ako velmi sa ličiš. Pokial si toho na seda dáš tonu, nepáči sa to žiadnemu chlapovi. Skus jemné ličenie, ktoré nejde ani poznat a uvidíš, že uspech sa dostaví.

10.3.2018

ono ide aj o tom, ako velmi sa líčiš. Pokial je to decentné líčenie kde je lahké zvýraznenie oči,zjednotenie pleti a pier, tak to myslím si v poriadku.

Neregistrovaná/ý - Erinka
21.2.2018

záleží na tebe. Mpžno tii iba chce povedať že ti zrovna tento druh liičenia nesedí. Skus sa s ním porozprávať.

22.1.2018

každá žena sa chce páčiť. Zbytok je na tebe. Ja by som sa dekorativnej kozmetiky nevzdala, necitila by som sa dobre.

20.1.2018

nebude to tým,že aj oči a usta máš dosť výrazne? Kde si dekorativku kupuješ? Možno ti iba chce dať najavo,že takýto druh líčenia ti nesedí.

15.1.2018

malujem sa podobne. Zrovna dnes som si bola prevziať objednané veci: dva ruže, makeup, maskaru a fixačný sprej. Ak sa nenalíčená budeš citit lepšie, skus to. Ja by som sa mu nepodriaďovala.

REKLAMNÉ SPRÁVY

horoskopy

Nastaviť horoskopy

Baran

21. marca - 20. apríla

Oslavy jsou v plném proudu a vy jste obklopeni lidmi, na kterých vám skutečně záleží. Co víc si můžete přát. Konec roku jde do finále a vy ho přece oslavíte, jak se patří! Jen pozor, s alkoholem pozvolna, abyste nezmeškali novoroční ohňostroj.

PORADNE

Je pre vás ten pravý?

Na túto otázku odpovedá
Kartářka Lucie

Všetky poradne

anketa

Myslíte si, že máte v živote šťastie?

dieťa dňa

23.6.2017

Dnes ti to veľmi pristane moja :)

• 5/5
Celkom 1
ďalšie

Tip na večeru

Recept na zeleninovú polievku obohatenú pivom.

Zeleninová polievka s pivom

Celkový čas: 55min

Energie: 307 kJ

Cena: 3,12 €

Máte radi kura a chcete vyskúšať niečo nové? Skúste tento recept.

Kura s párkovým prelivom

Celkový čas: 30min

Energie: 517 kJ

Cena: 5,3 €

Mrkvová polievka, ktorú na vyššiu úroveň posunie pridaná šťava kôry z pomaranča. Skúste túto zeleninovú klasiku.

Mrkvová polievka

Celkový čas: 30min

Energie: 152 kJ

Cena: 1,2 €

Obsah Medzizenami.sk

Partneri Medzizenami.sk - Bety.cz (www.bety.cz) Svoje námety a pripomienky k obsahu internetového magazínu Medzizenami.sk posielajte na redakcia@medzizenami.sk, technické problémy na: podpora@bety.cz.
Kontakty na redakciu, obchodného a marketingového zástupcu nájdete tu.

Copyright © 2009-2018 Medzizenami.sk - všetky práva vyhradené