Bety.cz
Nastaviť ako domovskú stránku
piatok 20. októbra | meniny má  Vendelín
Prihlásiť | Nie ste registrovaná? Registrovať 

diskusia

Diskusia na tému Nábytok z Aldo

alzbetka7| 13.6.2017 22:56:23

Čaute prosím skúšali ste už objednávať z www.nabytok-aldo.sk? Ako to prebiehalo? Došiel nábytok taký aký ho majú na stránkach?

Zobrazené 12 / celkom 12 príspevkov zoradiť podľa: Pridať nový komentár
Neregistrovaná/ý - Diana
31.8.2017

Tiež mám dobrú skúsenosť s nábytkom z drevony. Je to slovenský výrobca, tak skús aj tam pozrieť

Odpovedať Pridať nový komentár
Neregistrovaná/ý - meny
29.6.2017

Ja mám skúsenosť s objednávaním nábytku cez internet, ale ja som kupovala z Drevony. A niektoré veci boli ešte krajšie naživo, ako na foto

Neregistrovaná/ý - deny
25.6.2017
Neregistrovaná/ý - deny | 24.6.2017
je to fajn obchod s dobrým nábytkom hlavne sa mi páčia tieto ich postele pre deti https://www.nabytok-aldo.sk/detske-poschodove-postele-x2s12414 pretože sú vyššie ako klasické tak, že sa na spodnej dá krásne aj posadiť
Neregistrovaná/ý - jarka | 24.6.2017
presne tak aj tie postele so vstavaným stolíkom sú úplne že praktické a skvelé ja som pre deti len takto zariadzovala priestor v izbe :)
alzbetka7 | 25.6.2017
Vážne? Také niečo by mi popravne ani na um nezišlo, že sa môže stať stále som videla len tie nízke a pozerám na takú poschodovú posteľ

áno ono sa nato niekedy aj často zabúda tam si len popozeraj výšku a budeš vedieť ako sa rozhodnúť :)

25.6.2017
je to fajn obchod s dobrým nábytkom hlavne sa mi páčia tieto ich postele pre deti https://www.nabytok-aldo.sk/detske-poschodove-postele-x2s12414 pretože sú vyššie ako klasické tak, že sa na spodnej dá krásne aj posadiť
Neregistrovaná/ý - jarka | 24.6.2017
presne tak aj tie postele so vstavaným stolíkom sú úplne že praktické a skvelé ja som pre deti len takto zariadzovala priestor v izbe :)

Vážne? Také niečo by mi popravne ani na um nezišlo, že sa môže stať stále som videla len tie nízke a pozerám na takú poschodovú posteľ

Neregistrovaná/ý - jarka
24.6.2017

Neregistrovaná/ý - deny
24.6.2017

24.6.2017
alzbetka7 | 15.6.2017
A skúšali ste aj niečo už reklamovať?
Neregistrovaná/ý - galia | 24.6.2017
nie, ale nemyslím si, že by to pri nich bol problém skús sa popýtať na ich stránke tam všetko povedia :)

Ďakujem teda sa asi popýtam alebo ešte popozerám :) Musím uzvanť ak je ich nábytok taký ako na obrázkoch tak je to veľmi pekné :)

Neregistrovaná/ý - galia
24.6.2017
alzbetka7 | 15.6.2017

nie, ale nemyslím si, že by to pri nich bol problém skús sa popýtať na ich stránke tam všetko povedia :)

15.6.2017

Neregistrovaná/ý - galia
15.6.2017

aldo nábytok sú super, kvalitný nábytok a aj rýchly dovoz objednávame od nich stále keď niečo potrebujeme už si ani nepamätám kedy som naposledy vôbec bola n nejakej predajni s nábytkom stále len klikáme rovno tam :D

Neregistrovaná/ý - Stanka
14.6.2017
Neregistrovaná/ý - matinka | 14.6.2017
mame od nich skrinu a manzelsku postel vsetko je super presne take ako na obrazkoch co maju na stranke :) za mna 10/10 :)

Presne tiež tak z Alda máme komplet izbu pre dcérku a je dokonca ešte krajšia akomali tam a hlavne veľmi kvalitný nábytok prvé som sa bála len tak rovno objednať ale risk bol zisk ;)))

Neregistrovaná/ý - matinka
14.6.2017

mame od nich skrinu a manzelsku postel vsetko je super presne take ako na obrazkoch co maju na stranke :) za mna 10/10 :)

REKLAMNÉ SPRÁVY

horoskopy

Nastaviť horoskopy

Baran

21. marca - 20. apríla

Oslavy jsou v plném proudu a vy jste obklopeni lidmi, na kterých vám skutečně záleží. Co víc si můžete přát. Konec roku jde do finále a vy ho přece oslavíte, jak se patří! Jen pozor, s alkoholem pozvolna, abyste nezmeškali novoroční ohňostroj.

PORADNE

Je pre vás ten pravý?

Na túto otázku odpovedá
Kartářka Lucie

Všetky poradne

anketa

Myslíte si, že máte v živote šťastie?

dieťa dňa

23.6.2017

Dnes ti to veľmi pristane moja :)

• 5/5
Celkom 1
ďalšie

Tip na obed

Recept na prípravu kuraťa pre slávnostnejšiu príležitosť.

Kura s orechami

Celkový čas: 1h a 30min

Energie: 797 kJ

Cena: 4,45 EUR

Každý si pod pojmom čína vybaví niečo iné. Takže toto je jedna z variácií, mäso nie je potreba marinovať.

Bravčová "čína"

Celkový čas: 50min

Energie: 445 kJ

Cena: 3,36 EUR

Ak máte radi jahňacinu, vyskúšajte tento recept.

Dusené jahňacie mäso

Celkový čas: 1h a 30min

Energie: 443 kJ

Cena: 5,63 EUR

Obsah Medzizenami.sk

Partneri Medzizenami.sk - Bety.cz (www.bety.cz) Svoje námety a pripomienky k obsahu internetového magazínu Medzizenami.sk posielajte na redakcia@medzizenami.sk, technické problémy na: podpora@bety.cz.
Kontakty na redakciu, obchodného a marketingového zástupcu nájdete tu.

Copyright © 2009-2017 Medzizenami.sk - všetky práva vyhradené