Bety.cz
Nastaviť ako domovskú stránku
sobota 16. decembra | meniny má  Albína
Prihlásiť | Nie ste registrovaná? Registrovať 

diskusia

Diskusia na tému Chudnutie s kočíkom

zojana| 19.3.2017 14:05:04

Ahojte, o pár týždňov mám termín pôrodu. Dosť som pribrala a keď sa dám dokopy po pôrode, chcela by som cvičiť s kočíkom keď budeme chodiť s drobcom na prechádzky. Viete mi na to poradiť nejaký dobrý kočík? Alebo vaše skúsenosti a poprípade výsledky s týmto cvičením?

Zobrazené 8 / celkom 8 príspevkov zoradiť podľa: Pridať nový komentár
26.6.2017

Kočky, ďakujem vám za príspevky v tejto diskusií vďaka vám som si z toho kvanta ponúkaných kočíkov vybrala naozaj dobrý, kvalitný a funkčný kočík. Páči sa mi že nielen štýlovo vyzerá, ale dá sa sním športovať a zdolať skoro každý terén. Ja mám už zo spomínaného eshopu tento model MAX 500 LIMITED 2017

Odpovedať Pridať nový komentár
14.6.2017

Som rada, že tu čítam toľko dobrých skúseností s Dadou, lebo ja som si kúpila tento model a tiež http://www.baby-merci.sk/kociky-kombinovane-kociky/dada-paradiso-group-watermelon-2016-oficialna-distribucia-3-roky-zaruka/ a momentálne mám tiež ešte dosť kíl navyše a chystám sa na toto cvičenie.

15.5.2017

Ja mám z netu napozeraných pár videí a podla nich sa pokúšam cvičiť. Máme v meste celkom pekný park, kde sa dá nájsť aj troška súkromia a zacvičiť si. Tiež patrím k davu, čo si kúpil dadu od baby-merci a vôbec neľutujem. Zvládam s nim všetko.

24.4.2017

Ku mne sa informácia o takom cvičení dostala, až keď som už mala kočík kúpený. Po odporúčaniach zo svojho okolia som tiež kúpila Dadu už v nižšie spomínanom eshope, tak som tieto cviky skúsila s ňou a myslím, že v pohode sme to s drobcom dali. Ja som si vždy na prechádzke zacvičila a malý spokojne spinkal, alebo pozeral v kočíku.

22.3.2017

Ja som mala pri poslednom dieťati viac značiek kočíkov. A s dada paradiso som bola asi najspokojnejšia. Moje prechádzky striedaním pomalej a rýchlej chôdze. Po zahriatí som robila výpady vpred, vzad, do strán. A iné cviky, čo nájdeš aj na nete. V letných mesiacoch som chodila korčulovať. Dada ma naozaj dobrú konštrukciu na takéto športy.

22.3.2017

Ja mám objednaný tento http://www.baby-merci.sk/kociky-kombinovane-kociky/dada-paradiso-max-500-chocolate-2016/ a tiež mám v pláne takto zhadzovať prebytočné kilá. U nás v parku som s touto značkou videla viac mamín, ktoré cvičili, tak si myslím, že bude v pohode aj pre mňa.

20.3.2017

Tiež sa na také cvičenie chystám. Ja už mám teda po pôrode 3 týždne, ale ešte sa necítim na nejaké extra cviky. Zatiaľ len napozerávam techniku na nete a ak si všimnem nejakú mamičku čo tak cvičí. Ja mám tento kočík http://www.baby-merci.sk/kociky-kombinovane-kociky/dada-paradiso-group-orchidea-2016-oficialna-distribucia-3-roky-zaruka/ a dúfam, že to s ním pôjde dobre.

20.3.2017

Ahoj, moja dcéra tiež takto cvičila a musím povedať, že naozaj sa dala dosť rýchlo do pôvodnej formy. Chodila na prechádzky 3 aj 4 krát denne samozrejme záležalo na počasí, únave a hlavne malej ako mala náladu. Kočík sme boli pozerať v Ba, ale prišiel nám potom kuriérom. Myslím, že to je Dada Paradiso. A je s ním spokojná a veľmi si ho chváli aj teraz na jar, lebo už musela začať používať športovú časť.

REKLAMNÉ SPRÁVY

horoskopy

Nastaviť horoskopy

Baran

21. marca - 20. apríla

Oslavy jsou v plném proudu a vy jste obklopeni lidmi, na kterých vám skutečně záleží. Co víc si můžete přát. Konec roku jde do finále a vy ho přece oslavíte, jak se patří! Jen pozor, s alkoholem pozvolna, abyste nezmeškali novoroční ohňostroj.

PORADNE

Je pre vás ten pravý?

Na túto otázku odpovedá
Kartářka Lucie

Všetky poradne

anketa

Myslíte si, že máte v živote šťastie?

dieťa dňa

23.6.2017

Dnes ti to veľmi pristane moja :)

• 5/5
Celkom 1
ďalšie

Tip na večeru

Letný recept na slaný koláč z brokolice v kombinácii so syrom nikdy nesklame.

Brokolicový koláč

Celkový čas: 55min

Energie: 577 kJ

Cena: 2,68 EUR

Veľmi rýchlo pripravená polievka zo zemiakov.

Jednoduchá zemiaková polievka

Celkový čas: 30min

Energie: 353 kJ

Cena: 2,15 EUR

Recept na jednoduchý vyprážaný pór.

Vyprážaný pór

Celkový čas: 40min

Energie: 682 kJ

Cena: 3,05 EUR

Obsah Medzizenami.sk

Partneri Medzizenami.sk - Bety.cz (www.bety.cz) Svoje námety a pripomienky k obsahu internetového magazínu Medzizenami.sk posielajte na redakcia@medzizenami.sk, technické problémy na: podpora@bety.cz.
Kontakty na redakciu, obchodného a marketingového zástupcu nájdete tu.

Copyright © 2009-2017 Medzizenami.sk - všetky práva vyhradené