Bety.cz
Nastaviť ako domovskú stránku
piatok 23. júna | meniny má  Sidónia
Prihlásiť | Nie ste registrovaná? Registrovať 

diskusia

Diskusia na tému Toaletný stolík

zmundo| 8.2.2017 21:25:37

Dámy, rád by som kúpil manželke toaletný stolík ako prekvapenie. Vedeli by ste mi nejaký doporučiť?

Zobrazené 12 / celkom 12 príspevkov zoradiť podľa: Pridať nový komentár
21.6.2017

Dievčatá ja som si objednala tento a som nadšená https://www.nabytok-aldo.sk/toaletny-stolik-volage-7365coif-x14752. Zmestila sa mi tam všetka moja kozmetika a konečne mám miesto pre seba a svoje veci a nemusím to mať poodkladané v kúpelni po poličkách.

Odpovedať Pridať nový komentár
19.6.2017

Milé dámy, ani neviem ako som sem zablúdil. Práve tiež zháňam WAU darček pre moju žienku. A ako čítam tieto vaše komenty, asi som na správnom mieste. Rada sa skrášľuje, ale nemá v byte na to svoje miesto, tento stolík by ju posadil na zadok. Už to vidím, tú jej prekvapenú tvár. Ak som správne pochopil, tak máte dobré skúsenosti zo stolíkmi z aldo-nabytok.sk. Tak idem vybrať niečo pekné do našej spálne. Ďakujem za tútu diskusiu.

24.5.2017

Kočky ako tak čítam tieto vaše chváli aj ja mám 100 chutí si nejaký pekný kúsok z toho alda objednať. A prečo vlastne nie? Človek si má robiť radosť. Idem na to ja mám rada taký rustikálny štýl. Iste tam niečo také vyberiem.

22.5.2017

Pre mňa je top tento. https://www.nabytok-aldo.sk/toaletny-stolik-volage-7365coif-x14752 Je v popise, že je pre ospievajce dievčatá, ale do môjho podkrovného bytu skvele zapasoval a plní svoju skrášľvaciu úlohu ako pri mne tak i pri vzhľade v izbe. :) Je to moja biela láska.

20.4.2017

Tak ten by sa celkom hodila aj do kúpeľne, ako taký príručný toaletný stolík :) Musím ho ukázať dcére, tá niečo podobné hľadá. A ano tá jeho jednoduchosť a nenápadnosť z neho robí naozaj zaujímavý kúsok :)

19.4.2017

Dámy a čo poviete na tento? https://www.nabytok-aldo.sk/toaletny-stolik-natura-460338-x14966 Mne sa najviac páči, že vyzerá ako bežná skrinka v spálni ale zdanie klame :) A hlavne ten úložný priestor na tú tonu mojich šminiek a kozmetiky je úžasný.

18.3.2017

Prekvapenie sa podarilo. Normálne stratila reč (čo sa jej mimochodom stáva naozaj zriedka kedy), aj nejaká tá slza šťastia padla. Ona je s ním veľmi spokojná pre jeho vzhľad a ja som zas spokojný s jeho kvalitou. Prišiel presne taký ako na obrázku, len v bielej farbe a krásne ukáže v spálni.

18.3.2017

Aj mne sa veľmi páči práve tento stolík. Túžim po ňom už dlhšie. Ako je s ním manželka spokojná? A ak môžem byť taká zvedavá mala radosť?

9.2.2017

Pozeral som tú stránku a najviac sa mi zapáčil tento https://www.nabytok-aldo.sk/rustikalny-toaletny-stolik-tol02-x13038. Písal im či by bolo možné ho objednať aj v bielom prevedení. Dúfam, že darček bude mať úspech.

9.2.2017

No super. Vidím, že máme podobný vkus. ja mám celý dom tiež v tomto duchu zariadený. Spáľňu mám ale vo farbe prírodného dreva. Toaletku ako mu ja hovorím som kupovala na nabytok-aldo.sk spolu s celou spálňou.

9.2.2017

Ďakujem za upresnenie. Naša spálňa je ladená do biela a má taký ten vidiecky alebo rustikálny štýl.

9.2.2017

A v akom štýle by to malo byť? Sú totiž rozne, vyberala by som podľa štýlu nábytku čo máte doma.

REKLAMNÉ SPRÁVY

horoskopy

Nastaviť horoskopy

Baran

21. marca - 20. apríla

Oslavy jsou v plném proudu a vy jste obklopeni lidmi, na kterých vám skutečně záleží. Co víc si můžete přát. Konec roku jde do finále a vy ho přece oslavíte, jak se patří! Jen pozor, s alkoholem pozvolna, abyste nezmeškali novoroční ohňostroj.

PORADNE

Je pre vás ten pravý?

Na túto otázku odpovedá
Kartářka Lucie

Všetky poradne

anketa

Myslíte si, že máte v živote šťastie?

dieťa dňa

23.6.2017

Dnes ti to veľmi pristane moja :)

• 5/5
Celkom 1
ďalšie

Tip na večeru

Kačacie hody - každý z nás ich už zažil a dlho na nich určite spomínal ako na úchvatný kulinársky zážitok. Vytvorte si netradičné kačacie hody napríklad na nedeľný obed s rodinou. Prinášame vám netradičný recept na kačaciu pochúťku.

Kačacie prsia so zelerom a Cranberry-pomarančovým chutney

Celkový čas: 35min

Energie: 371 kJ

Cena: 6,85 EUR

Najlepšie sú na druhý deň! Takže ak máte čas a vydržíte nevyjedať, urobte si kotletky dopredu.

Zapečené kotlety

Celkový čas: 2h a 0min

Energie: 702 kJ

Cena: 5,23 EUR

Rýchle, zdravé a chutné jedlo.

Cuketa plnená paradajkami a mozzarellou

Celkový čas: 45min

Energie: 411 kJ

Cena: 4,25 EUR

Obsah Medzizenami.sk

Partneri Medzizenami.sk - Bety.cz (www.bety.cz) Svoje námety a pripomienky k obsahu internetového magazínu Medzizenami.sk posielajte na redakcia@medzizenami.sk, technické problémy na: podpora@bety.cz.
Kontakty na redakciu, obchodného a marketingového zástupcu nájdete tu.

Copyright © 2009-2017 Medzizenami.sk - všetky práva vyhradené