Bety.cz
Nastaviť ako domovskú stránku
sobota 16. decembra | meniny má  Albína
Prihlásiť | Nie ste registrovaná? Registrovať 

diskusia

Diskusia na tému Toaletný stolík

zmundo| 8.2.2017 21:25:37

Dámy, rád by som kúpil manželke toaletný stolík ako prekvapenie. Vedeli by ste mi nejaký doporučiť?

Zobrazené 12 / celkom 12 príspevkov zoradiť podľa: Pridať nový komentár
21.6.2017

Dievčatá ja som si objednala tento a som nadšená https://www.nabytok-aldo.sk/toaletny-stolik-volage-7365coif-x14752. Zmestila sa mi tam všetka moja kozmetika a konečne mám miesto pre seba a svoje veci a nemusím to mať poodkladané v kúpelni po poličkách.

Odpovedať Pridať nový komentár
19.6.2017

Milé dámy, ani neviem ako som sem zablúdil. Práve tiež zháňam WAU darček pre moju žienku. A ako čítam tieto vaše komenty, asi som na správnom mieste. Rada sa skrášľuje, ale nemá v byte na to svoje miesto, tento stolík by ju posadil na zadok. Už to vidím, tú jej prekvapenú tvár. Ak som správne pochopil, tak máte dobré skúsenosti zo stolíkmi z aldo-nabytok.sk. Tak idem vybrať niečo pekné do našej spálne. Ďakujem za tútu diskusiu.

Odpovedať Pridať nový komentár
24.5.2017

Kočky ako tak čítam tieto vaše chváli aj ja mám 100 chutí si nejaký pekný kúsok z toho alda objednať. A prečo vlastne nie? Človek si má robiť radosť. Idem na to ja mám rada taký rustikálny štýl. Iste tam niečo také vyberiem.

Odpovedať Pridať nový komentár
22.5.2017

Pre mňa je top tento. https://www.nabytok-aldo.sk/toaletny-stolik-volage-7365coif-x14752 Je v popise, že je pre ospievajce dievčatá, ale do môjho podkrovného bytu skvele zapasoval a plní svoju skrášľvaciu úlohu ako pri mne tak i pri vzhľade v izbe. :) Je to moja biela láska.

Odpovedať Pridať nový komentár
20.4.2017

Tak ten by sa celkom hodila aj do kúpeľne, ako taký príručný toaletný stolík :) Musím ho ukázať dcére, tá niečo podobné hľadá. A ano tá jeho jednoduchosť a nenápadnosť z neho robí naozaj zaujímavý kúsok :)

Odpovedať Pridať nový komentár
19.4.2017

Dámy a čo poviete na tento? https://www.nabytok-aldo.sk/toaletny-stolik-natura-460338-x14966 Mne sa najviac páči, že vyzerá ako bežná skrinka v spálni ale zdanie klame :) A hlavne ten úložný priestor na tú tonu mojich šminiek a kozmetiky je úžasný.

Odpovedať Pridať nový komentár
18.3.2017

Prekvapenie sa podarilo. Normálne stratila reč (čo sa jej mimochodom stáva naozaj zriedka kedy), aj nejaká tá slza šťastia padla. Ona je s ním veľmi spokojná pre jeho vzhľad a ja som zas spokojný s jeho kvalitou. Prišiel presne taký ako na obrázku, len v bielej farbe a krásne ukáže v spálni.

Odpovedať Pridať nový komentár
18.3.2017

Aj mne sa veľmi páči práve tento stolík. Túžim po ňom už dlhšie. Ako je s ním manželka spokojná? A ak môžem byť taká zvedavá mala radosť?

Odpovedať Pridať nový komentár
9.2.2017

Pozeral som tú stránku a najviac sa mi zapáčil tento https://www.nabytok-aldo.sk/rustikalny-toaletny-stolik-tol02-x13038. Písal im či by bolo možné ho objednať aj v bielom prevedení. Dúfam, že darček bude mať úspech.

Odpovedať Pridať nový komentár
9.2.2017

No super. Vidím, že máme podobný vkus. ja mám celý dom tiež v tomto duchu zariadený. Spáľňu mám ale vo farbe prírodného dreva. Toaletku ako mu ja hovorím som kupovala na nabytok-aldo.sk spolu s celou spálňou.

Odpovedať Pridať nový komentár
9.2.2017

Ďakujem za upresnenie. Naša spálňa je ladená do biela a má taký ten vidiecky alebo rustikálny štýl.

Odpovedať Pridať nový komentár
9.2.2017

A v akom štýle by to malo byť? Sú totiž rozne, vyberala by som podľa štýlu nábytku čo máte doma.

Odpovedať Pridať nový komentár
REKLAMNÉ SPRÁVY
 

horoskopy

Nastaviť horoskopy

Baran

21. marca - 20. apríla

Oslavy jsou v plném proudu a vy jste obklopeni lidmi, na kterých vám skutečně záleží. Co víc si můžete přát. Konec roku jde do finále a vy ho přece oslavíte, jak se patří! Jen pozor, s alkoholem pozvolna, abyste nezmeškali novoroční ohňostroj.

PORADNE

Je pre vás ten pravý?

Na túto otázku odpovedá
Kartářka Lucie

Všetky poradne

anketa

Myslíte si, že máte v živote šťastie?
dieťa dňa

23.6.2017

Dnes ti to veľmi pristane moja :)

  • 5/5
Celkom 1
ďalšie

Tip na večeru


	Letný recept na slaný koláč z brokolice v kombinácii so syrom nikdy nesklame.

Brokolicový koláč

Celkový čas: 55min

Energie: 577 kJ

Cena: 2,68 EUR


	Veľmi rýchlo pripravená polievka zo zemiakov.

Jednoduchá zemiaková polievka

Celkový čas: 30min

Energie: 353 kJ

Cena: 2,15 EUR


	Recept na jednoduchý vyprážaný pór.

Vyprážaný pór

Celkový čas: 40min

Energie: 682 kJ

Cena: 3,05 EUR

Obsah Medzizenami.sk

Partneri Medzizenami.sk - Bety.cz (www.bety.cz) Svoje námety a pripomienky k obsahu internetového magazínu Medzizenami.sk posielajte na redakcia@medzizenami.sk, technické problémy na: podpora@bety.cz.
Kontakty na redakciu, obchodného a marketingového zástupcu nájdete tu.

Copyright © 2009-2017 Medzizenami.sk - všetky práva vyhradené