Bety.cz
Nastaviť ako domovskú stránku
piatok 23. júna | meniny má  Sidónia
Prihlásiť | Nie ste registrovaná? Registrovať 

diskusia

Diskusia na tému Komoda do spálne

kostarika| 20.12.2016 22:54:13

Potrebovala by som sa s Vami poradiť s jedným menším problém. Chcela by som si kúpiť do spálne túto komodu http://www.drevona.sk/komoda/komoda-dub-canyon-rea-sisa-8/ lenže spalna je kremovo-siva tak ci to nebude blbe ked tam budú veci v tej istej farbe ako je stena poradili by ste mi prosím? :))

Zobrazené 7 / celkom 7 príspevkov zoradiť podľa: Pridať nový komentár
19.6.2017

Určite by som to nekombinoval. Radšej vyber niečo iné. Na tvojom mieste by som pozrel stránky čo ti tu už boli nižšie doporučené. Ten Aldo má naozaj zaujímavé kúsky.

Odpovedať Pridať nový komentár
22.5.2017

Nuž je to hlavne o tom čo sa páči tebe. Ale mne to nejak nepasuje. Skús pozrieť napr. ten aldo nábytok ako radí wierka. Možno ťa tam niečo iné zaujme.

20.4.2017

Ja môžem poradiť nabytok-aldo.sk. nakupovala som u nich už viac krát. Majú super výber, dobrá komunikácia a vynáška až domov spolus dopravou zdarma. Určite u nich nájdeš celé zostavy a nemusíš pracne zľaďovať rôzne odtiene od rôznych výrobcov.

Neregistrovaná/ý - beauty
13.3.2017

Ahoj, nemám pocit že by to bolo blbé. krása je subjektívny pojem. ak sa ti to páči tak si to kúp, dôležité je aby to pasovalo k sebe v tvojich očiach :)

27.2.2017

'Ja mám takúto komodu :)) https://www.sconto.sk/produkty/komoda-alva-03-1.html k bielej stene by sa hodila ja ju mám pred postelou :)))

2.2.2017

Určite je to v poriadku :) ked sa ti to tak páči :) ale ked mas dve rôzne farby stien, tak by som dala tu komodu ku tej stene co jej neni farbovo rovnaka :)

17.1.2017

Skús pozrieť na nabytok-aldo.sk tiež majú veľký výber kvalitných komod. Možno sa ti tam zapáči iná, ktorá ti tam zapasuje viac.

REKLAMNÉ SPRÁVY

horoskopy

Nastaviť horoskopy

Baran

21. marca - 20. apríla

Oslavy jsou v plném proudu a vy jste obklopeni lidmi, na kterých vám skutečně záleží. Co víc si můžete přát. Konec roku jde do finále a vy ho přece oslavíte, jak se patří! Jen pozor, s alkoholem pozvolna, abyste nezmeškali novoroční ohňostroj.

PORADNE

Je pre vás ten pravý?

Na túto otázku odpovedá
Kartářka Lucie

Všetky poradne

anketa

Myslíte si, že máte v živote šťastie?

dieťa dňa

23.6.2017

Dnes ti to veľmi pristane moja :)

• 5/5
Celkom 1
ďalšie

Tip na večeru

Kačacie hody - každý z nás ich už zažil a dlho na nich určite spomínal ako na úchvatný kulinársky zážitok. Vytvorte si netradičné kačacie hody napríklad na nedeľný obed s rodinou. Prinášame vám netradičný recept na kačaciu pochúťku.

Kačacie prsia so zelerom a Cranberry-pomarančovým chutney

Celkový čas: 35min

Energie: 371 kJ

Cena: 6,85 EUR

Najlepšie sú na druhý deň! Takže ak máte čas a vydržíte nevyjedať, urobte si kotletky dopredu.

Zapečené kotlety

Celkový čas: 2h a 0min

Energie: 702 kJ

Cena: 5,23 EUR

Rýchle, zdravé a chutné jedlo.

Cuketa plnená paradajkami a mozzarellou

Celkový čas: 45min

Energie: 411 kJ

Cena: 4,25 EUR

Obsah Medzizenami.sk

Partneri Medzizenami.sk - Bety.cz (www.bety.cz) Svoje námety a pripomienky k obsahu internetového magazínu Medzizenami.sk posielajte na redakcia@medzizenami.sk, technické problémy na: podpora@bety.cz.
Kontakty na redakciu, obchodného a marketingového zástupcu nájdete tu.

Copyright © 2009-2017 Medzizenami.sk - všetky práva vyhradené