Bety.cz
Nastaviť ako domovskú stránku
streda 19. septembra | meniny má  Konštantín, Deň vzniku Slovenskej národnej rady
Prihlásiť | Nie ste registrovaná? Registrovať 

diskusia

Diskusia na tému Podpora chudnutia

dada20| 8.7.2016 21:49:41

Ahojte. Márne sa snažím schdnúť už asi pol roka, no váha sa pohla len málo. Cvičím, jem zdravo a vyvážene, no výsledky nie sú také ako by som si predstavovala. Nejaké rady? :(

Zobrazené 10 / celkom 10 príspevkov zoradiť podľa: Pridať nový komentár
Neregistrovaná/ý - Jasmina
6.7.2018

babenky, skušali ste aj nejaku proceduru? Proti celulitide, na zoštihlenie a podobne?

Odpovedať Pridať nový komentár
Neregistrovaná/ý - Martina
30.6.2017

Tiež mi pomohlo cvičenie na trampolíne. Strava je samozrejme doležitá ale mne to napríklad bez cvičenia vobec nepomohlo, keď som len upravila jedálniček

Neregistrovaná/ý - Tatiana
31.5.2017

Ja som schudla pomocou trampolíny, krásne to tvaruje postavu a je to aj zábavné. Máme takú vačšiu na záhrade (skoro 4m) od exit toys a nejdem si tuto zábavku vynachváliť :)

Neregistrovaná/ý - simča
23.3.2017

U mňa treba urobiť 3 veci a to: pohyb+strava+prípravky na chudnutie a keď vydržím a nezhreším už po týždni... tak to funguje

Neregistrovaná/ý - Andrea
21.3.2017

najlepšia je kombinácia strava+pohyb+nejaké prípravky na podporu chudnutia

Neregistrovaná/ý - petra
22.12.2016
mel | 10.7.2016
A skušala si niečo na podporu travenia alebo spalovania tukov? Napr. zeleny čaj. Pripadne ked som ja chudla mala som take doplnky - lipoxal sa to volalo.

je ten lipoxal volne dostupny ? a aky je to presne nazov ??

Neregistrovaná/ý - LAura
19.12.2016

ja mam tiez jedalnicek ktory mi napisla trenerka, a tam napr nieje vyradenie bieleho peciva, zevraj to rano mozem pravdaze v mensich mnozstvach, takze som bola celkom rada, ale len z jedalnicka neschudnes, treba to dobre spalovat a vydavat nejaku energiu,

Neregistrovaná/ý - sandra132
25.9.2016

pred niejakym casom som sa tiez rozhodla chudnut ako prve som z jedalnicka uplne vyskrtla bielu muku a vsetky vyrobky z nej ako dalsie som sa vzdala sladkosti a dala som si vypracovat jedalnicek a vysledok som videla hned po 2 tyzdnoch a bola som velmi prekvapena :)

10.7.2016

Skúšala som nejaké podobné veci, no nikdy mi to nezabralo. Hovoríš, že to funguje? Vieš, už som voči tomu trochu skeptická. Skúsim to, rozmýšľam aj nad jedálničkom od trénera....hádam to pôjde!

mel
10.7.2016

A skušala si niečo na podporu travenia alebo spalovania tukov? Napr. zeleny čaj. Pripadne ked som ja chudla mala som take doplnky - lipoxal sa to volalo.

REKLAMNÉ SPRÁVY

horoskopy

Nastaviť horoskopy

Baran

21. marca - 20. apríla

Oslavy jsou v plném proudu a vy jste obklopeni lidmi, na kterých vám skutečně záleží. Co víc si můžete přát. Konec roku jde do finále a vy ho přece oslavíte, jak se patří! Jen pozor, s alkoholem pozvolna, abyste nezmeškali novoroční ohňostroj.

PORADNE

Je pre vás ten pravý?

Na túto otázku odpovedá
Kartářka Lucie

Všetky poradne

anketa

Myslíte si, že máte v živote šťastie?

dieťa dňa

23.6.2017

Dnes ti to veľmi pristane moja :)

• 5/5
Celkom 1
ďalšie

Tip na obed

Porcia lososa pečená v alobale.

Losos z alobalu

Celkový čas: 55min

Energie: 1068 kJ

Cena: 7,68 €

Recept vhodný ako inšpirácia na sviatočný obed.

Stehno s ananásom

Celkový čas: 2h a 55min

Energie: 1000 kJ

Cena: 5,68 €

Vyprážaná rýchlovka, ktorú určite poznáte. V tomto recepte pridáte k dokonalosti kolieska ananásu.

Hermelín s ananásom

Celkový čas: 25min

Energie: 1253 kJ

Cena: 1,05 €

Obsah Medzizenami.sk

Partneri Medzizenami.sk - Bety.cz (www.bety.cz) Svoje námety a pripomienky k obsahu internetového magazínu Medzizenami.sk posielajte na redakcia@medzizenami.sk, technické problémy na: podpora@bety.cz.
Kontakty na redakciu, obchodného a marketingového zástupcu nájdete tu.

Copyright © 2009-2018 Medzizenami.sk - všetky práva vyhradené