Bety.cz
Nastaviť ako domovskú stránku
utorok 23. júla | meniny má  Oľga
Prihlásiť | Nie ste registrovaná? Registrovať 

diskusia

Diskusia na tému Schudnúť aspoň do konca leta :D

kostarika| 24.5.2016 22:04:40

Ahoj žienkyyy čo keby sme sa navnadili na leto a nejak sa tu spolu motivovali s chudnutím s diétami? Ja idem na ketónovú a ocenila by som kolegyňu na porovnávanie :) Pokúsim sa sama ale ak to nepojde tak pojdem na ketofit stravu ;) Šup sem lejdy :)

Zobrazené 10 / celkom 10 príspevkov zoradiť podľa: Pridať nový komentár
Neregistrovaná/ý - Emma
9.6.2019

jedine športom, inak to nejde. Ja som velky športovec. Chodim behat, jazdim na kolobežke, bicykli a som so svojou postavou nadmieru spokojna

Odpovedať Pridať nový komentár
Neregistrovaná/ý - Sofia
28.5.2019

kup si bicykel a začni na nom jazdit, športuj. Alebo ak chcem vytvarovat spodnu čast tela, tak si kup kolobežku

16.7.2018

miesto auta vytiahni bicykel a hned sa budeš citit lepšie. AK ho nemáš, poradím obchod kaktusbike a tam si vyberieš

Neregistrovaná/ý - mandy
29.7.2017

Fakt pekná :) ticho závidím. Ja mám doma len takú malinkú, ale tiež sa mi na nej podarilo schudnúť, keď som pravidelne cvičila

Neregistrovaná/ý - Laura
30.6.2017

Barbi tak tá je perfektná, hned by som ju brala keby ju bolo kam dat, ale máme malú záhradu :(

Neregistrovaná/ý - Barbi
29.6.2017

Ja mám takúto fajnovú zabudovanú na záhrade http://www.garden-life.sk/kategoria/trampoliny/zabudovane-trampoliny/trampolina-exit-silhouette-ground-366-cm/ a možem povedať, že pri pravidelnom cvičení krásne tvaruje postavu

Neregistrovaná/ý - freddy
31.5.2017

cez leto cvičim na trampolíne vždy, keď je vonku pekne. Mám ju na záhrade a okrem toho, že je to super zábava to pekne tvaruje postavičku

Neregistrovaná/ý - kajka
23.6.2016

tiež rozmýšľam nad tým, čítala som veľa pozitívnych reakcií na keto diet, tak tiež rozmýšľam, že to vyskúšam. len neviem, či to stihnem do dovolenky, možno budúcoročnej. či? aké sú vaše skúsenosti? koľko vám trvalo schudnúť cca 8-10 kg?

Neregistrovaná/ý - adelka.a
9.6.2016
Neregistrovaná/ý - sisi | 6.6.2016
ja mám už na odporúčanie sestry objednaný balíček z Keto Diet. Tiež ketónová diéta - snáď do septembrovej dovolenky sa mi podarí kilečká zhodiť.

Sisi, dobrá voľba, môžem len odporučiť, tiež som vďaka keto diet pekne schudla. držím prsty baby, dáte to!

Neregistrovaná/ý - sisi
6.6.2016

ja mám už na odporúčanie sestry objednaný balíček z Keto Diet. Tiež ketónová diéta - snáď do septembrovej dovolenky sa mi podarí kilečká zhodiť.

REKLAMNÉ SPRÁVY

horoskopy

Nastaviť horoskopy

Baran

21. marca - 20. apríla

Oslavy jsou v plném proudu a vy jste obklopeni lidmi, na kterých vám skutečně záleží. Co víc si můžete přát. Konec roku jde do finále a vy ho přece oslavíte, jak se patří! Jen pozor, s alkoholem pozvolna, abyste nezmeškali novoroční ohňostroj.

PORADNE

Je pre vás ten pravý?

Na túto otázku odpovedá
Kartářka Lucie

Všetky poradne

anketa

Myslíte si, že máte v živote šťastie?

dieťa dňa

23.6.2017

Dnes ti to veľmi pristane moja :)

• 2/5
Celkom 4
ďalšie

Tip na večeru

Starý recept na zemiakové placky.

Zemiakové placky s lekvárom

Celkový čas: 50min

Energie: 694 kJ

Cena: 1,26 €

Šalát s hruškou, syrom a orechami.

Hruškový šalát

Celkový čas: 25min

Energie: 547 kJ

Cena: 3,25 €

Diétny recept na prípravu tresky s hráškom na špargli.

Treska na hrášku

Celkový čas: 40min

Energie: 356 kJ

Cena: 6,21 €

Obsah Medzizenami.sk

Partneri Medzizenami.sk - Bety.cz (www.bety.cz) Svoje námety a pripomienky k obsahu internetového magazínu Medzizenami.sk posielajte na redakcia@medzizenami.sk, technické problémy na: podpora@bety.cz.
Kontakty na redakciu, obchodného a marketingového zástupcu nájdete tu.

Copyright © 2009-2019 Medzizenami.sk - všetky práva vyhradené