Bety.cz
Nastaviť ako domovskú stránku
sobota 16. decembra | meniny má  Albína
Prihlásiť | Nie ste registrovaná? Registrovať 

diskusia

Diskusia na tému AAA auto

Petruska| 17.5.2016 17:38:06

Dobrý deň, nekupovali ste od nich poslednú dobu nejaké autíčko?

Zobrazené 20 / celkom 33 príspevkov zoradiť podľa: Pridať nový komentár
včera 20:41

poznám vela ludi čo tam kupovai auto a všetci su spokojni, nikto sa nestažoval. Vacsinou to maju na uver. Jediný problem ktorý mali bol ten, že si z toho množstva nevedeli vybrat, v ktorom pojdu domov :)

Odpovedať Pridať nový komentár
Neregistrovaná/ý - Simonka
31.8.2017

Ja som kupovala v marci 5 ročné auto v AAA a všetko prebehlo bez problémov :)

Neregistrovaná/ý - vodníčka
9.4.2017

máme známeho ktorí tam pracuje už asi 2 roky a vravel nám že sa nič také čo bolo písané na nete fakt nedeje snažia čo najviac vyhovieť on nám ešte aj odporúčal auto a sme spokojní šli by sme do toho aj keby sme ho nepoznali

26.3.2017
Neregistrovaná/ý - Fila | 5.3.2017
Smiem sa ešte opýtať na to odkúpenie? Nám sa ozvali na inzerát a tak tiež váhame či tam vôbec ísť??
Neregistrovaná/ý - anna | 12.3.2017
ano jasne chodte prebehlo to u nas uplne skvele suma sedela a chovali sa k nam velmi prijemne :)
Neregistrovaná/ý - Fila | 16.3.2017
Tak vďaka smiem sa ešte opýtať z akého mesta ste alebo v akom meste ste boli v AAA??
Neregistrovaná/ý - aaa | 19.3.2017
my sme z kosic ale co viem od sestri tak aj v bratislave to je takto :)
Petruska | 24.3.2017
Ja som mimochodom z Trnavy čiže myslím že na meste asi tiež nezáleží všade sa k tebe budú správať ako úctivo ako ku zákazníkovi :)
Neregistrovaná/ý - Fila | 25.3.2017
My plánujeme ísť do Nitry zatiaľ som konkrétnu recenziu práve na ich nitriansku pobočku nikde nenašla ale ďakujem za info :)

Neviem o ich firme nič, ale tak asi každý zamestnanec by mal prejst tou istou zaučovačkou alebo čím čiže na meste by fakt nemalo záležať :D

Neregistrovaná/ý - Fila
25.3.2017
Smiem sa ešte opýtať na to odkúpenie? Nám sa ozvali na inzerát a tak tiež váhame či tam vôbec ísť??
ano jasne chodte prebehlo to u nas uplne skvele suma sedela a chovali sa k nam velmi prijemne :)
Tak vďaka smiem sa ešte opýtať z akého mesta ste alebo v akom meste ste boli v AAA??
Petruska | 24.3.2017
Ja som mimochodom z Trnavy čiže myslím že na meste asi tiež nezáleží všade sa k tebe budú správať ako úctivo ako ku zákazníkovi :)

My plánujeme ísť do Nitry zatiaľ som konkrétnu recenziu práve na ich nitriansku pobočku nikde nenašla ale ďakujem za info :)

24.3.2017

Neregistrovaná/ý - aaa
19.3.2017

Neregistrovaná/ý - Fila
16.3.2017

Neregistrovaná/ý - anna
12.3.2017

Neregistrovaná/ý - Fila
5.3.2017

Neregistrovaná/ý - anna
25.2.2017
Neregistrovaná/ý - Marka | 22.2.2017
Neviete mi prosím niektorá aj poradiť ako to je s odpredajom?? My sme si podali inzerát a kontaktvali nás oni a tak nevieme či tam vôbec ísť či len náhodou neprídeme zbytične o nervy a o čas....
Neregistrovaná/ý - anna | 23.2.2017
neviem ako to je ekd sa ti ozvu ale my sme im tam davali nase stare auto a vsetko preslo v poriadku

dobre chystame sa tam v pribehu dalsieho tyzdna tak hadam to tiez aj u nas dobre dopadne

Neregistrovaná/ý - anna
23.2.2017
Neregistrovaná/ý - Marka | 22.2.2017
Neviete mi prosím niektorá aj poradiť ako to je s odpredajom?? My sme si podali inzerát a kontaktvali nás oni a tak nevieme či tam vôbec ísť či len náhodou neprídeme zbytične o nervy a o čas....

neviem ako to je ekd sa ti ozvu ale my sme im tam davali nase stare auto a vsetko preslo v poriadku

Neregistrovaná/ý - Marka
22.2.2017

18.2.2017
Neregistrovaná/ý - MyLady | 12.2.2017
My sme o nich prvé tiež enchceli ani počuť po tom, čo sme si o nich niečo na internete našli, no situácia nakoniec bola taká, že za naše staré auto nám ponúkli práve oni najviac... Čo sme boli prekvapení, nič také ako dlhé čakanie ani nátlak sa nekonal všetko prebehlo v poriadku, naše auto sme im dali iné si vybrali a teraz už vieme, že asi je lepšie ísť vyskúšať a popozerať sa na vlastné oči ako len veriť tomu, čo je popísané :)

To som rada a áno s týmto tiež plne súhlasím a asi je najlepšie písať aj dobré ohlasy lebo stále to dobré berie človek za samozrejmosť a internet všetko zlé len zveličí ešte viac

Neregistrovaná/ý - MyLady
12.2.2017

My sme o nich prvé tiež enchceli ani počuť po tom, čo sme si o nich niečo na internete našli, no situácia nakoniec bola taká, že za naše staré auto nám ponúkli práve oni najviac... Čo sme boli prekvapení, nič také ako dlhé čakanie ani nátlak sa nekonal všetko prebehlo v poriadku, naše auto sme im dali iné si vybrali a teraz už vieme, že asi je lepšie ísť vyskúšať a popozerať sa na vlastné oči ako len veriť tomu, čo je popísané :)

Neregistrovaná/ý - Andrejka
24.7.2016

Ani nas tam nik nezdrziaval a to som bola so sestrou :)

Neregistrovaná/ý - ŽuŽulienka
17.7.2016
Neregistrovaná/ý - werča | 10.7.2016
čo ak nebudem mať žiadneho chlapa pri sebe?? :(( ja mám vyhliadnuté jedno autíčko ale mám v pláne tam ísť sama a po prečítaní všetkého všade o nich tak som na veľkých pochybách...
Neregistrovaná/ý - Jana | 14.7.2016
Bola som tam aj sama a nic normalne sa so mnou bavili.

čoo?? to fakt?? ani nič na teba neskúšali?? nezdržovali a mali aj to auto čo si chcela hneď??

Neregistrovaná/ý - Jana
14.7.2016
čo ak nebudem mať žiadneho chlapa pri sebe?? :(( ja mám vyhliadnuté jedno autíčko ale mám v pláne tam ísť sama a po prečítaní všetkého všade o nich tak som na veľkých pochybách...

Bola som tam aj sama a nic normalne sa so mnou bavili.

Neregistrovaná/ý - ŽuŽulienka
10.7.2016

Choď tam s chladnou hlavou alebo si zájdi ešte niekde možno do servisu nech Ti povedia čo robiť alebo popros kamaráta, to neverím, že nijakého nemáš :D Ja len čo viem, že sa netreba trváriť ako ovečka :D

Neregistrovaná/ý - werča
10.7.2016

REKLAMNÉ SPRÁVY

horoskopy

Nastaviť horoskopy

Baran

21. marca - 20. apríla

Oslavy jsou v plném proudu a vy jste obklopeni lidmi, na kterých vám skutečně záleží. Co víc si můžete přát. Konec roku jde do finále a vy ho přece oslavíte, jak se patří! Jen pozor, s alkoholem pozvolna, abyste nezmeškali novoroční ohňostroj.

PORADNE

Je pre vás ten pravý?

Na túto otázku odpovedá
Kartářka Lucie

Všetky poradne

anketa

Myslíte si, že máte v živote šťastie?

dieťa dňa

23.6.2017

Dnes ti to veľmi pristane moja :)

• 5/5
Celkom 1
ďalšie

Tip na večeru

Letný recept na slaný koláč z brokolice v kombinácii so syrom nikdy nesklame.

Brokolicový koláč

Celkový čas: 55min

Energie: 577 kJ

Cena: 2,68 EUR

Veľmi rýchlo pripravená polievka zo zemiakov.

Jednoduchá zemiaková polievka

Celkový čas: 30min

Energie: 353 kJ

Cena: 2,15 EUR

Recept na jednoduchý vyprážaný pór.

Vyprážaný pór

Celkový čas: 40min

Energie: 682 kJ

Cena: 3,05 EUR

Obsah Medzizenami.sk

Partneri Medzizenami.sk - Bety.cz (www.bety.cz) Svoje námety a pripomienky k obsahu internetového magazínu Medzizenami.sk posielajte na redakcia@medzizenami.sk, technické problémy na: podpora@bety.cz.
Kontakty na redakciu, obchodného a marketingového zástupcu nájdete tu.

Copyright © 2009-2017 Medzizenami.sk - všetky práva vyhradené