Bety.cz
Nastaviť ako domovskú stránku
piatok 23. júna | meniny má  Sidónia
Prihlásiť | Nie ste registrovaná? Registrovať 

diskusia

Diskusia na tému obchodiky ?

petra125| 26.6.2015 20:17:00

kde radi nakupujete ?? rada si pozriem nove stranky kde som este nenakupila :D:D

Zobrazené 20 / celkom 30 príspevkov zoradiť podľa: Pridať nový komentár
Neregistrovaná/ý - martina
11.11.2016

ja som kupovala opasok http://eshop.thibaudgaudin.com/index.php?id_product=28&controller=product&id_lang=2, velmi pekny a kvalitny, kazdopadne kazda vecicka je tam velmi pekna a je vidno ze kazda vec je robena fakt pedantne

Odpovedať Pridať nový komentár
27.10.2016
Neregistrovaná/ý - martina | 19.9.2016
ja mam skvely typ co sa tyka kozennej vyroby. thibaudgaudin.com. ako darcek super vec, strasne luxusne za dobru cenu. a taky pristup ku zakaznikom nemaju ani vo velkych obchodoch kde by to niekedy fakt bolo potrebne

toto sa mi paci, nieco pre manzela ako darcek, co si od nich objednavala ?? mne sa celkom paci kozenna taska, opasky sa vzdy zidu sice nad tym uvazujem , skoda ze maju len pre muzov, ja by som tiez neico chcela :D

27.10.2016

dakujem dakujem vsetko popozeram postupne az sa bojim ze moj ucet aj penazenka budu potom velmi plackat :D

Neregistrovaná/ý - Apple
1.10.2016

TOP ceny na kočiarik trojkombináciu majú teraz na baby-merci.sk ;)

Neregistrovaná/ý - martina
19.9.2016

ja mam skvely typ co sa tyka kozennej vyroby. thibaudgaudin.com. ako darcek super vec, strasne luxusne za dobru cenu. a taky pristup ku zakaznikom nemaju ani vo velkych obchodoch kde by to niekedy fakt bolo potrebne

Neregistrovaná/ý - Marsia
31.8.2016

na zalve.cz :) predávajú krém, ktorý dezinfikuje a pomáha hojeniu rán...na štípance, popáleniny aj rezné ranky...pri deťoch je to perfektná pomôcka

Neregistrovaná/ý - polianka
31.8.2016

Na detské rozkošné sedacie vaky a postele s látkovými doplnkami je ideálny sconto.sk je tam fajn cena a odolávajú tlakom

30.8.2016

este mi napadlo, kuchynske spotrebice ako mixer, kavovar, ale aj varne dosky, hriankovace atd. klarstein.sk. originalne vyrobky pod nemeckou znackou. predajna v Bratislave

30.8.2016
Neregistrovaná/ý - Misinka | 23.8.2016
Môj miláčik je dadaaa.sk drobcovi tam kupujeme poháriky od avent-u a doplnky od mamas a papas

od vymyslu sveta na dadaaa.sk aky slogan som zadelila :D

30.8.2016

ak sa riesi stahovanie resp. predaj/kupa domu, bytu je dobra realitka haloreality.sk pobocky po celej SR

Neregistrovaná/ý - Misinka
23.8.2016

Môj miláčik je dadaaa.sk drobcovi tam kupujeme poháriky od avent-u a doplnky od mamas a papas

Neregistrovaná/ý - Maruška
31.7.2016

Pre značkové hračky pre drobcov akými sú bruder, zapf creation, brio a spol vychádzajú cenovo najlepšie na rajhraciek.sk

Neregistrovaná/ý - Lenka
31.7.2016

Na prírodnú kozmetiku, éterické oleje, kozmetické oleje a pleťové vody na problematickú pleť je super predajca feelgood.sk

20.6.2016

Konečneee som našla detskú hmotu s lepiacimi chvostíkmi a očkami Playfoam na pexi.sk snáď som Vám baby helfla ;)

Neregistrovaná/ý - polianka
20.6.2016

trendy tipy a nápady na zdravé chudnutie pomocou ketonovej diéty: ketofit.sk

Neregistrovaná/ý - laurika
20.6.2016

super doplnok ku urýchleniu chudnutia je xxl od lopoxal.sk vyzerá že fakt je tu asi prípravok ktorý pomôže s urýchlením chudnutia ak upravíte stravu a pridáte pohyb tak zaberie na 100%

Neregistrovaná/ý - Lilka
19.6.2016

bio oleje proti vráskam, pre krajšie vlasy a nechty sa teraz fest oplatí objednávať z feelgood.sk tam to mám rada

Neregistrovaná/ý - Liana
21.4.2016

Ahoj holky, ak hľadáte obchod s kvalitnou kozmetikou alebo parfumy mrknite sem http://eshop.marionnaud.sk/novinky/ , ja tu nakupujem už nejakú dobu a vždy som bola spokojná, všetko je na 100% originál, žiadne fejky. Ide o obchod s trochu drahšiemu značkami, ľahko luxusnejšie ale podľa mňa sa oplatí investovať do kvalitných vecí.

Neregistrovaná/ý - leyla
20.2.2016

kytary.sk sú TOP na našom trhu :) maximálna spokojnosť s predajcom aj cenou

Neregistrovaná/ý - klarka
20.2.2016

Na intímky: gentle-day.sk

REKLAMNÉ SPRÁVY

horoskopy

Nastaviť horoskopy

Baran

21. marca - 20. apríla

Oslavy jsou v plném proudu a vy jste obklopeni lidmi, na kterých vám skutečně záleží. Co víc si můžete přát. Konec roku jde do finále a vy ho přece oslavíte, jak se patří! Jen pozor, s alkoholem pozvolna, abyste nezmeškali novoroční ohňostroj.

PORADNE

Je pre vás ten pravý?

Na túto otázku odpovedá
Kartářka Lucie

Všetky poradne

anketa

Myslíte si, že máte v živote šťastie?

dieťa dňa

23.6.2017

Dnes ti to veľmi pristane moja :)

• 5/5
Celkom 1
ďalšie

Tip na večeru

Kačacie hody - každý z nás ich už zažil a dlho na nich určite spomínal ako na úchvatný kulinársky zážitok. Vytvorte si netradičné kačacie hody napríklad na nedeľný obed s rodinou. Prinášame vám netradičný recept na kačaciu pochúťku.

Kačacie prsia so zelerom a Cranberry-pomarančovým chutney

Celkový čas: 35min

Energie: 371 kJ

Cena: 6,85 EUR

Najlepšie sú na druhý deň! Takže ak máte čas a vydržíte nevyjedať, urobte si kotletky dopredu.

Zapečené kotlety

Celkový čas: 2h a 0min

Energie: 702 kJ

Cena: 5,23 EUR

Rýchle, zdravé a chutné jedlo.

Cuketa plnená paradajkami a mozzarellou

Celkový čas: 45min

Energie: 411 kJ

Cena: 4,25 EUR

Obsah Medzizenami.sk

Partneri Medzizenami.sk - Bety.cz (www.bety.cz) Svoje námety a pripomienky k obsahu internetového magazínu Medzizenami.sk posielajte na redakcia@medzizenami.sk, technické problémy na: podpora@bety.cz.
Kontakty na redakciu, obchodného a marketingového zástupcu nájdete tu.

Copyright © 2009-2017 Medzizenami.sk - všetky práva vyhradené