Bety.cz
Nastaviť ako domovskú stránku
štvrtok 17. augusta | meniny má  Milica
Prihlásiť | Nie ste registrovaná? Registrovať 

diskusia

Diskusia na tému tabletky omega

Seladoonia| 28.4.2015 22:10:16

Dobry den. chcela by som sa spytat ci ma niekto skusenosti s tabletkami protopan omega 3&6. Ako ste stym spokojni? dakujem za odpovede

Zobrazené 20 / celkom 33 príspevkov zoradiť podľa: Pridať nový komentár
Neregistrovaná/ý - Monika
26.10.2015

Uzivate niekto vyzivove doplnky protopan aj v tehotenstve???

Odpovedať Pridať nový komentár
Neregistrovaná/ý - Petunia
24.10.2015
Neregistrovaná/ý - Anetka | 29.9.2015
Dobry den. Tak zasa ja. Shower oil mi dorazil dnes, tak sa idem pochlubit. Vecer som ho vyskusala a je naozaj skvely. Na pokozku posobil velmi prijemne a sametovo. Velmi chvalim
Neregistrovaná/ý - Mariana | 12.10.2015
Zdravim, mozno som sa blbo pozerala ale nikde som tu nenasla ziadny odkaz na stranku kde by sa dali tieto produkty kupit? Nerada by som patrala na vlastnu pest a kupila nieco ine:) A este.. pouzivate niekto krem protopan aj s pokrocilejsim stadiom atopickeho ekzemu?

Ahojky, moja babicka ma pokrocilejsie stadium ae. Odo mna ma skoro vsetky pripravky od protopanu, kedze sa osvedcil aj mojej kamaratke atopicce tak sme sa s mamou rozhodli ze ho nechame objednat i nasej babi. Spokojna je so vsetkymi pripravkami. a pokial ide o kremy od protopanu tie si chvali asi najviac. Pouziva obaja dva a krasne jej premastuju suche miesta na pokozke. Inak objednavam zo stranky www.protopan. sk , teraz planujem este dokupit shower oil

Neregistrovaná/ý - Mariana
12.10.2015
Neregistrovaná/ý - Anetka | 29.9.2015
Dobry den. Tak zasa ja. Shower oil mi dorazil dnes, tak sa idem pochlubit. Vecer som ho vyskusala a je naozaj skvely. Na pokozku posobil velmi prijemne a sametovo. Velmi chvalim

Zdravim, mozno som sa blbo pozerala ale nikde som tu nenasla ziadny odkaz na stranku kde by sa dali tieto produkty kupit? Nerada by som patrala na vlastnu pest a kupila nieco ine:) A este.. pouzivate niekto krem protopan aj s pokrocilejsim stadiom atopickeho ekzemu?

Neregistrovaná/ý - Anetka
29.9.2015

27.9.2015
Neregistrovaná/ý - Anetka | 19.9.2015
Mate skusenost aj s protopan shower oil? mam s samponmi a mydlom spatnu skusenost lebo ma vsetko drazdi :(
Neregistrovaná/ý - Lada | 22.9.2015
Shower oil z radu protopan je bezchybny.Nedrazdi,pokozka je po nom naozaj krasne vlacna velmi rada sa snim umyvam. velmi odporucam
Neregistrovaná/ý - bonbonik | 24.9.2015
tiez mam stejny nazor Lada. ja som atopik od mala a beriem svoje kremy. Ale mala som vzdy problem s mydlami tak som si povedala ze shower oil protopan vyskusam ked ho vsade chvalia. Ked sa snim umyjem mam peknu pokozku, vobec nerobi zle.Pridavam sa a tiez vsetkym odporucam

Velmi pekne vam vsetkym dakujem. Olej som si objednala v piatok tak dufam ze v pondelok snad dorazi at ho mozem vyskusat:)

Neregistrovaná/ý - bonbonik
24.9.2015
Mate skusenost aj s protopan shower oil? mam s samponmi a mydlom spatnu skusenost lebo ma vsetko drazdi :(
Neregistrovaná/ý - Lada | 22.9.2015
Shower oil z radu protopan je bezchybny.Nedrazdi,pokozka je po nom naozaj krasne vlacna velmi rada sa snim umyvam. velmi odporucam

tiez mam stejny nazor Lada. ja som atopik od mala a beriem svoje kremy. Ale mala som vzdy problem s mydlami tak som si povedala ze shower oil protopan vyskusam ked ho vsade chvalia. Ked sa snim umyjem mam peknu pokozku, vobec nerobi zle.Pridavam sa a tiez vsetkym odporucam

Neregistrovaná/ý - Lada
22.9.2015

19.9.2015

Neregistrovaná/ý - mimi01
17.9.2015
Neregistrovaná/ý - tatana | 15.9.2015
objednala som si na internete krem protopan pre rocneho syna. Moze sa davat aj na ocne viecka u takto maleho dietata? nedrazdi to?

nemalo by drazdit, aj kedu u deti nikdy neviete. v kazdom pripade jak rem natieram aj na okolo oci a ocne viecka lebo mam supinatu pokozku aj tam a krem to krasne premasti :)

Neregistrovaná/ý - tatana
15.9.2015

objednala som si na internete krem protopan pre rocneho syna. Moze sa davat aj na ocne viecka u takto maleho dietata? nedrazdi to?

Neregistrovaná/ý - mimi01
11.9.2015
Neregistrovaná/ý - vreckovka | 2.9.2015
Dobry den, keby som si objednala cely box protopan,dostanem k tomu navod ako to uzivat vsetko?

Staci sa pozriet na protopan sk vsetko je tam krasne popisane .-)

Neregistrovaná/ý - vreckovka
2.9.2015

Dobry den, keby som si objednala cely box protopan,dostanem k tomu navod ako to uzivat vsetko?

Neregistrovaná/ý - cucorietka
31.8.2015
Neregistrovaná/ý - monika | 28.8.2015
Kde si mozem tie pripravky objednat? velmi pekne dakujem

www.protopan.sk dufam ze budete spokojna tak ako ja.)

Neregistrovaná/ý - monika
28.8.2015

Kde si mozem tie pripravky objednat? velmi pekne dakujem

Neregistrovaná/ý - cucorietka
26.8.2015

Mam 26 rokov a atopickym ekzemom trpim od narodenia.Vyskusala som vela kremov a pomohol mi az protopan. Bola som aj u vela lekarov a nic co mi predpisali mi nezaberalo az mi dala znama tip na protopan a ja som jej za to velmi vdacna a ostatnym mozem odporucit

Neregistrovaná/ý - Korina
5.8.2015

Som zvedava ako mi protopan pomoze z dlhodobeho hlediska.V kazdom pripade ale teraz pomaha dokonale.Ked som mala ekzem v zhorsenom stave, tak protopan mi kozu velmi zklidnil.Tvori jemny ochranny film a pokozka je teraz vyrazne jemnejsi a pokojnejsi ako pred pol rokom

Neregistrovaná/ý - Miminka
30.7.2015

beriem ich stale,aj ked sa pokozka upokoji.Ak by ste mali dalsie otazky tak na www.protopan.sk si mozete napisat do sekcie caste otazky, otazku a odpisu vam na cokolvek :)

Neregistrovaná/ý - atopik0007
28.7.2015

ahojky chcem sa opytat ci tie kremy protopan natierate aj ked je pokozka relativne pokojna? alebo sa musi natierat stale a nevynechavat ani ked sa to upokoji?

Neregistrovaná/ý - Miminka
26.7.2015
Neregistrovaná/ý - Karin | 24.7.2015
mate niekto priamo osobnu skusenost s tym, ze vam protopan pomohol aj pri lupienke?

osobnu skusenost ze by vyliecil lupienku bohuzial nemam,ale v kazdom pripade ked ho vyskusate tak tym urcite nic nepokazite

Neregistrovaná/ý - Karin
24.7.2015

mate niekto priamo osobnu skusenost s tym, ze vam protopan pomohol aj pri lupienke?

REKLAMNÉ SPRÁVY

horoskopy

Nastaviť horoskopy

Baran

21. marca - 20. apríla

Oslavy jsou v plném proudu a vy jste obklopeni lidmi, na kterých vám skutečně záleží. Co víc si můžete přát. Konec roku jde do finále a vy ho přece oslavíte, jak se patří! Jen pozor, s alkoholem pozvolna, abyste nezmeškali novoroční ohňostroj.

PORADNE

Je pre vás ten pravý?

Na túto otázku odpovedá
Kartářka Lucie

Všetky poradne

anketa

Myslíte si, že máte v živote šťastie?

dieťa dňa

23.6.2017

Dnes ti to veľmi pristane moja :)

• 5/5
Celkom 1
ďalšie

Tip na večeru

Gréci si vedia užívať život. A to platí aj o ich kuchyni.

Grécka musaka

Celkový čas: 1h a 5min

Energie: 484 kJ

Cena: 6,8 EUR

Veľmi rýchly recept na hustú polievku so špenátom a šampiňónmi.

Polievka so špenátom

Celkový čas: 30min

Energie: 324 kJ

Cena: 2,15 EUR

Pre tento recept môžete použiť aj kuraciu pečeň.

Bravčová pečeň na jablkách

Celkový čas: 35min

Energie: 824 kJ

Cena: 2,25 EUR

Obsah Medzizenami.sk

Partneri Medzizenami.sk - Bety.cz (www.bety.cz) Svoje námety a pripomienky k obsahu internetového magazínu Medzizenami.sk posielajte na redakcia@medzizenami.sk, technické problémy na: podpora@bety.cz.
Kontakty na redakciu, obchodného a marketingového zástupcu nájdete tu.

Copyright © 2009-2017 Medzizenami.sk - všetky práva vyhradené